Newsy

Ernest Musiał: Jestem świeżo upieczonym tatą i mogę powiedzieć, że po narodzinach dziecka życie naprawdę zmienia się o 180 stopni

2022-10-27  |  06:16

Aktor podkreśla, że doskonale czuje się jako świeżo upieczony tata i cieszy się, że wreszcie może spędzić ze swoją córeczką więcej czasu. Tuż po jej narodzinach za zgodą żony zaangażował się bowiem w ciekawy projekt zawodowy, który wiązał się z wyjazdami na plan zdjęciowy, ale teraz nadrabia już domowe zaległości. Nel – pierwsze dziecko Małgorzaty Heretyk i Ernesta Musiała – przyszło na świat pod koniec lipca.

Aktorzy znani z serialu „19+” często dzielą się w sieci uroczymi kadrami ze swoją pociechą. Para chętnie relacjonuje na Instagramie to, jak wygląda ich opieka nad Nel i jak dziewczynka zmienia się z dnia na dzień. Ernest Musiał nie ukrywa jednak, że jeszcze nie do końca poczuł trudy wychowywania dziecka.

– Jestem świeżo upieczonym tatą i mogę powiedzieć, że życie naprawdę zmienia się o 180 stopni. Może ja jeszcze aż tak bardzo tego nie doświadczyłem jak inni nowi tatusiowie, dlatego że u nas praktycznie zaraz po porodzie pojawiła się propozycja wzięcia udziału w programie „Perfect Picture” – mówi agencji Newseria Lifestyle Ernest Musiał.

Aktor nie ukrywa, że niełatwo było mu podjąć decyzję o udziale w nowym formacie TVN7 w tak ważnym momencie życia. Kluczowe w tej kwestii było dla niego zdanie żony.

– Mam najcudowniejszą żonę na świecie, ponieważ przegadaliśmy temat i ona się na to zgodziła. Przez cały czas nagrań zajmowała się więc sama naszą malutką córeczką, a ja tylko z doskoku, a jeszcze w międzyczasie też zajmowałem się innymi rzeczami. Musieliśmy to wszystko tak pogodzić i zgrać, żeby się udało – mówi.

Teraz Ernest Musiał jest już po nagraniach i każdą wolną chwilę spędza ze swoimi bliskimi.

– Cieszę się każdą chwilą w domu i spędzam z małą jak najwięcej czasu, bo ten czas naprawdę szybko ucieka. Z każdym dniem moja córeczka wygląda inaczej, rośnie i chciałbym po prostu zrobić wszystko, żeby nic mnie nie ominęło – mówi.

Doświadczenie zdobyte w programie „Perfect Picture” aktor na pewno wykorzysta więc, by dokumentować kolejne etapy rozwoju swojej pociechy i wspólne szczęśliwe chwile.

– Dopiero skończyliśmy program, więc na razie chcę odpocząć, od razu nie złapałem za aparat, za telefon i nie trzaskam zdjęć, natomiast wiem, że będę je robił, bo złapałem bakcyla – dodaje Ernest Musiał.

 

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Handel

Firma

Polki są przedsiębiorcze. Wciąż mają jednak mniej wiary w swoje kompetencje i pewności siebie niż kobiety biznesu na świecie

Według danych PIE na koniec 2023 roku do kobiet należało 34 proc. jednoosobowych działalności gospodarczych w Polsce. To więcej niż średnio w skali całej UE, ale i tak kobiety wciąż rzadziej niż mężczyźni decydują się na prowadzenie własnej firmy. Powstrzymuje je przed tym głównie strach przed porażką, brak wiary w swoje umiejętności i wiedzy na temat narzędzi niezbędnych w prowadzeniu biznesu. Według danych przytaczanych przez Fundację LBC Business Women Foundation tylko 11 proc. przedsiębiorczych Polek uważa się za ekspertki w technologiach, a aż 60 proc. kobiet biznesu ocenia, że poziom ich kompetencji w tym zakresie jest niewystarczający. Kampania społeczna GO digital – realizowana przez Fundację LBC przy wsparciu Mastercard Strive, globalnej inicjatywy Caribou Digital i Mastercard Center for Inclusive Growth – ma zachęcić do sprawdzenia poziomu cyfryzacji firmy oraz testowania i wdrażania narzędzi cyfrowych, niezbędnych do rozwoju własnego przedsiębiorstwa.

Media

Katarzyna Pakosińska: Uwielbiam programy na żywo i nieprzewidziane sytuacje. Duże doświadczenie dała mi praca na estradzie

Gospodyni „Pytania na śniadanie” przekonuje, że zarówno występując na scenie, jak i prowadząc program realizowany „na żywo”, jest w swoim żywiole. I choć w obu przypadkach może się zdarzyć wiele nieprzewidzianych rzeczy, to absolutnie się tym nie stresuje. Zawsze ma w zanadrzu jakiś komentarz czy ripostę i potrafi wybrnąć z każdej sytuacji. Katarzyna Pakosińska zauważa, że widzowie lubią autentyczność, dlatego zamiast udawać, że nic się nie dzieje, ona sama woli odpowiednio zareagować i  w ten sposób rozładować napięcie.