Newsy

Kamil Olivier Kacprzyk: jestem osobą, która jeśli wyznaczy sobie jakiś cel, to uparcie do niego dąży

2017-07-20  |  06:50

Kiedy wyrzucają cię drzwiami, wracaj oknem – mówi wokalista. Zapewnia, że zawsze konsekwentnie dąży do realizacji marzeń i celów. Jest miłośnikiem działania, nie może siedzieć bezczynnie, a motywację do pracy dają mu ludzie, z którymi współpracuje.

Kamil Olivier Kacprzyk przez niecały rok był wokalistą zespołu Neo, jego kariera w popularnym boysbandzie skończyła się jednak wraz z rozwiązaniem formacji. Artysta nie zamierza jednak rezygnować z muzyki i rozpoczyna karierę solową – właśnie zaprezentował publiczności debiutancki singiel, zatytułowany „Nieprzytomnie”, wraz z promującym go teledyskiem. Twierdzi, że nie należy do ludzi, którzy załamują się przeciwnościami losu i łatwo się poddają.

– Jestem osobą, która jeśli postawi sobie cel, to uparcie do niego dąży. Kiedy wyrzucają cię drzwiami, wracaj oknem, zawsze tak robię, zawsze staram się wycisnąć cytrynę w 100 proc., aby zobaczyć, czy jestem w stanie coś zrobić mówi Kamil Olivier Kacprzyk agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wokalista podkreśla, że nie potrafi siedzieć bezczynnie, brak zajęcia powoduje u niego znudzenie. Musi mieć dużo pracy, by prawidłowo funkcjonować. Twierdzi, że motywację do działania dają mu ludzie, z którymi współpracuje. Uważa się za osobę empatyczną i otwartą, dlatego łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, stara się też, by otoczenie pozytywnie go odbierało.

– To daje mi motywację do pracy, do szukania kolejnych priorytetów, gdyby tego nie było, byłbym szarym Kamilem Kowalskim albo innym chłopakiem, który jest zanudzony tym, co się wokół niego dzieje, ja cały czas szukam rozrywki i pracy – mówi Kamil Olivier Kacprzyk.

Wokalista nie ustaje również w poszukiwaniach swojej drogi artystycznej. Twierdzi, że nie zamierza się zamykać w jednym gatunku muzycznym, pop i elektronika w stylu Justina Biebera nie wypełnia jego muzycznych aspiracji. Przygodę z muzyką, jeszcze przed dołączeniem do ekipy Neo, zaczynał zresztą od jazzu i poezji śpiewanej.

– Poruszanie się w tym jest dla mnie czymś świetnym, każdy muzyk i każdy wokalista powinien wiedzieć, od czego zaczynał, co go uformowało mówi Kamil Olivier Kacprzyk.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jadwigi Jankowskiej-Cieślak jednej z najbardziej wybitnych polskich aktorek. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Zdrowie

Katarzyna Dowbor: Jak najszybciej muszę się zaszczepić przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu. Do tej pory zabezpieczałam przed tymi pasożytami tylko moje zwierzęta

Prezenterka przyznaje, że do tej pory nie zdawała sobie sprawy, że kleszczowe zapalenie mózgu to taka podstępna i groźna choroba. Jest ona wywoływana przez wirusa, który dostaje się do naszego organizmu w wyniku ukłucia przez kleszcza. Dlatego tak ważne jest, by przed tymi pajęczakami zabezpieczać nie tylko naszych pupili, ale także siebie. Katarzyna Dowbor już umówiła się na przyjęcie odpowiedniej szczepionki. Z danych opracowanych przez Ośrodek Badań Socjomedycznych Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW wynika, że na taki krok decyduje się zaledwie co dziesiąty Polak.

Moda

Julia Kamińska: Założyłam sobie, że w tym roku nie będę kupować żadnych nowych ubrań. Z sukcesem sprzedaję też swoje rzeczy na popularnej platformie

Aktorka chętnie podjęła wyzwanie „no-buy 2025” i jak zapewnia, w tym roku nie zamierza kupować żadnych nowych ubrań. Poza tym systematycznie „wietrzy” swoją szafę i te rzeczy, które już nie są jej potrzebne, sprzedaje przez internet albo oddaje znajomym. Julia Kamińska zaznacza też, że kompletując stylizację na czerwony dywan, stara się nie wydawać pieniędzy na nowe ubrania. Najpierw zagląda do garderoby, by znaleźć w niej coś, co można ponownie wykorzystać.

Infrastruktura

Mazowsze turystycznie radzi sobie lepiej niż przed pandemią. Odwiedzających przyciąga już nie tylko Warszawa

Województwo mazowieckie jest liderem pod względem liczby turystów. W ubiegłym roku odwiedziło je prawie 7 mln gości. I choć lokomotywą ruchu turystycznego pozostaje Warszawa, to coraz więcej osób wybiera zwiedzanie regionu w wolniejszym tempie niż w stolicy i bliżej natury. Mazowsze od lat postrzegane było jako idealny kierunek na mikrowyprawę, ale teraz przybywa osób, które chcą się tu zatrzymać na dłużej niż 1–2 dni.