Newsy

Krzysztof Ibisz: wcale nie dbam przesadnie o siebie

2013-10-23  |  10:20
Krzysztof Ibisz nie przejmuje się żartami na temat swojego wyglądu. Dziennikarz od jakiegoś czasu zaczął bardzo dbać o siebie, co nie umknęło uwadze mediów. Pojawiły się nawet podejrzenia, że prezenter przeszedł operacje plastyczne. On sam jednaj nie chce tych plotek komentować. Zapewnia tylko, że chce dobrze czuć się w swoim ciele.

Tabloidy już dawno zauważyły zmiany w wyglądzie Ibisza – podniesione powieki, wygładzone zmarszczki oraz gładką i elastyczną skórę. Ibisz nie potwierdza, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Dla dziennikarza kluczem do sukcesu są ćwiczenia, dieta i dobre geny. Ibisz nie pali, nie pije alkoholu, dużo ćwiczy i tak tłumaczy swój coraz lepszy wygląd.

Oczywiście, że wypada o siebie dbać. O siebie, o formę, o kondycję, o  zdrowie, o sport, o jakąś estetykę ubrania. Absolutnie jestem za – mówi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Krzysztof Ibisz dodaje, że nie zgadza się z opinią, że sam dba o siebie przesadnie.

Ja się z tym nie zgadzam, dlatego że po pierwsze mam dystans do siebie, więc to mi nie przeszkadza. Po drugie się z tym nie zgadzam, bo nie widzę żadnej przesady w tym, żeby wyglądać schludnie albo, nie wiem, uprawiać sport. Absolutnie nie uważam, żeby to było przesadne – komentuje Ibisz.

Chirurdzy plastyczni porównując zdjęcia Ibisza przed i po metamorfozą sugerują, że dziennikarz cierpiał na tak zwany zespół zmęczonego oka, przez co widać było worki pod oczami. W rozmowie z "Faktem" lekarze uznali jednak, że operacja była potrzebna dla poprawy wizerunku dziennikarza.

Krzysztof Ibisz wydał książkę "Jak dobrze wyglądać po 40-tce", w której radzi, co robić, żeby wyglądać młodziej. Prezenter proponuje odpowiednie ćwiczenia oraz pokazuje co jeść i co robić, aby cieszyć się życiem i zdrową formą. Na zdjęciach z kolei chwali się swoim opalonym i umięśnionym ciałem.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Farmacja

Diagnostyka obrazowa w Polsce nie odbiega jakością od Europy Zachodniej. Rośnie dostępność badań i świadomość pacjentów

Na podstawie wyników diagnostyki obrazowej, czyli m.in. tomografii komputerowej, USG, RTG czy rezonansu magnetycznego, podejmowanych jest nawet 80 proc. decyzji klinicznych. – Diagnostyka obrazowa będzie miała coraz większe znaczenie w medycynie – mówi prof. nadzw. dr hab. n. med. Jakub Swadźba, założyciel i prezes zarządu Diagnostyka SA. Jak ocenia, ten segment w Polsce jest już na światowym poziomie, a ostatnie lata przyniosły znaczący postęp związany z upowszechnieniem nowych technologii i nowoczesnych rozwiązań.

Problemy społeczne

Zmęczenie i spadek motywacji coraz częstszym problem polskich pracowników. Niewielu może liczyć na wsparcie pracodawców

Polacy należą do najdłużej pracujących społeczeństw w Europie, co przekłada się też na wysoki odsetek osób odczuwających zmęczenie w pracy. Najczęstsze tego symptomy to znudzenie i brak motywacji, które na początku mogą się wydawać niepozorne, ale w dłuższej perspektywie mogą prowadzić do wypalenia zawodowego. Choć o zdrowie psychiczne pracowników najlepiej zatroszczą się oni sami, to również pracodawcy mają tutaj swoją rolę do odegrania. Czterech na 10 jednak nie dostrzega tego problemu.