Newsy

Krzysztof Ibisz: wcale nie dbam przesadnie o siebie

2013-10-23  |  10:20
Krzysztof Ibisz nie przejmuje się żartami na temat swojego wyglądu. Dziennikarz od jakiegoś czasu zaczął bardzo dbać o siebie, co nie umknęło uwadze mediów. Pojawiły się nawet podejrzenia, że prezenter przeszedł operacje plastyczne. On sam jednaj nie chce tych plotek komentować. Zapewnia tylko, że chce dobrze czuć się w swoim ciele.

Tabloidy już dawno zauważyły zmiany w wyglądzie Ibisza – podniesione powieki, wygładzone zmarszczki oraz gładką i elastyczną skórę. Ibisz nie potwierdza, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej. Dla dziennikarza kluczem do sukcesu są ćwiczenia, dieta i dobre geny. Ibisz nie pali, nie pije alkoholu, dużo ćwiczy i tak tłumaczy swój coraz lepszy wygląd.

Oczywiście, że wypada o siebie dbać. O siebie, o formę, o kondycję, o  zdrowie, o sport, o jakąś estetykę ubrania. Absolutnie jestem za – mówi w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Krzysztof Ibisz dodaje, że nie zgadza się z opinią, że sam dba o siebie przesadnie.

Ja się z tym nie zgadzam, dlatego że po pierwsze mam dystans do siebie, więc to mi nie przeszkadza. Po drugie się z tym nie zgadzam, bo nie widzę żadnej przesady w tym, żeby wyglądać schludnie albo, nie wiem, uprawiać sport. Absolutnie nie uważam, żeby to było przesadne – komentuje Ibisz.

Chirurdzy plastyczni porównując zdjęcia Ibisza przed i po metamorfozą sugerują, że dziennikarz cierpiał na tak zwany zespół zmęczonego oka, przez co widać było worki pod oczami. W rozmowie z "Faktem" lekarze uznali jednak, że operacja była potrzebna dla poprawy wizerunku dziennikarza.

Krzysztof Ibisz wydał książkę "Jak dobrze wyglądać po 40-tce", w której radzi, co robić, żeby wyglądać młodziej. Prezenter proponuje odpowiednie ćwiczenia oraz pokazuje co jeść i co robić, aby cieszyć się życiem i zdrową formą. Na zdjęciach z kolei chwali się swoim opalonym i umięśnionym ciałem.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Podróże

Nauka

Dog parenting jest skutkiem szerszych zmian społecznych. U źródeł rosnąca samotność i trudności w budowaniu relacji [DEPESZA]

Naukowcy z Uniwersytetu Loránda Eötvösa w Budapeszcie uważają, że dzięki specyficznym cechom wyglądu niektórych psów, zachowaniom komunikacyjnym zbliżonym do niemowląt i zależności od człowieka mogą one budzić w nas instynkt opiekuńczy porównywalny z tym, jaki wywołują dzieci. Obserwowane w bogatych i rozwiniętych krajach zjawisko dog parentingu budzi wiele kontrowersji, ale zdaniem naukowców nie ma ono wpływu na rodzicielstwo.

Podróże

Maciej Dowbor: Mamy dom w Hiszpanii i tam odpoczywamy, ale na co dzień mieszkamy w Polsce. Tu pracujemy, płacimy podatki, a nasze córki chodzą do szkoły

Prezenter zaznacza, że co prawda wraz ze swoją żoną kupili dom w Hiszpanii, to jednak większość czasu spędzają w Polsce. Tutaj bowiem mają pracę, a ich córki chodzą do miejscowych szkół. Maciej Dowbor zdradza też, że dużo lepiej funkcjonuje mu się w naszym kraju. Tu realizuje większość swoich projektów zawodowych, natomiast możliwość wyjechania z dala od Warszawy pomaga mu się wyciszyć, odpocząć od zgiełku i nabrać do wszystkiego dystansu.