Newsy

Małgorzata Rozenek: Bardzo chciałabym być w ciąży. Byłoby to wspaniałe dopełnienie naszego związku

2017-08-17  |  06:43

Prezenterka nie ukrywa, że myśli o kolejnym dziecku. Nie wie jednak, czy plany te uda się zrealizować. Medialne doniesienia o jej rzekomej ciąży traktuje natomiast jako dowód sympatii. Uważa, że ludzie chcą jej szczęścia i życzą jej dziecka.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pobrali się we wrześniu 2016 roku. Od tego czasu w mediach regularnie pojawiają się doniesienia o rzekomej ciąży gwiazdy TVN. Dotychczas spekulacje wywołały m.in. kreacje o luźnym fasonie, w których prezenterka pojawiła się na czerwonym dywanie, oraz wpisy jej autorstwa na Instagramie.

– Za każdym razem, gdy to słyszę, myślę, czy znowu przytyłam. Po prostu mam taką budowę – mówi Małgorzata Rozenek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gospodyni programu „Projekt Lady” nie ukrywa, że od dawna myśli o powiększeniu rodziny. Uważa, że dziecko byłoby wspaniałym dopełnieniem jej związku z Radosławem Majdanem. Nie wie jednak, czy marzenie to uda się zrealizować.

– Bardzo chciałabym być w ciąży – mówi Małgorzata Rozenek. – Uważam, że byłoby to wspaniałe dopełnienie naszego związku. Czy się uda? Nie wiem. Życie jest takie, że nie możemy tego planować, ale absolutnie nie uciekam od tego pomysłu.

Gwiazdy TVN nie irytują medialne spekulacje dotyczące jej ewentualnego macierzyństwa. Wszelkie tego typu doniesienia traktuje jako dowód życzliwości ze strony dziennikarzy oraz internautów.

– Odbieram to tak, że ludzie dobrze mi życzą, chcą tej ciąży, i życzą nam tego dziecka – mówi Małgorzata Rozenek.

Prezenterka ma już dwójkę dzieci z jej drugiego małżeństwa z Jackiem Rozenkiem. Stanisław, starszy z synów, ma obecnie 11 lat, a  młodszy Tadeusz w maju skończył 7 lat. Radosław Majdan również ma za sobą dwa małżeństwa, do tej pory nie został jednak ojcem.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Dziecko

Edukacja

W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

Psychologia

Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

– Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.