Newsy

Mateusz Maga: Staram się być szczęśliwy. Chcę wykorzystać moment, który się nadarzył

2014-11-14  |  06:55

Rafalala ma bardzo wybujałą wyobraźnię – mówi Mateusz Maga. Model jest zszokowany tym, że kontrowersyjna performerka skłamała na temat ich rzekomego spotkania podczas imprezy MTV. Zaprzecza, że kiedykolwiek spotkał się z Rafalalą, a tym bardziej że dziękował jej za słowa krytyki pod swoim adresem. Choć w prasie pojawiły się pogłoski o depresji, na którą cierpi, Mateusz Maga zapewnia że stara się być szczęśliwy i chce jak najlepiej wykorzystać swoje pięć minut popularności.

Na początku października Rafalala opublikowała na swoim blogu post, w którym określiła Mateusza Magę mianem mimozy i psychicznej cioty. Performerka zapewniała, że nie krytykuje wyglądu ani preferencji seksualnych modela, ale jego charakter. Kilka dni temu poinformowała swoich fanów, że spotkała się z Magą po imprezie MTV EMA Pre-Party. Model miał wówczas powiedzieć, że nie ma do Rafalali żalu o to, a nawet, że tak krytyka to dla niego bodziec do pracy nad sobą.

Dowiedziałem się o tym, że miałem się przywitać z panią Rafa…, matko, zawsze mi się myli. W każdym razie przeczytałem o tym na stronie internetowej, która opublikowała post na ten temat. Dowiedziałem się z niego, że widziałem się z tą panią, rozmawiałem, przywitałem się, a mało tego, że jeszcze podziękowałem za słowa krytyki. Nic takiego nie miało jednak miejsca – mówi Mateusz Maga w rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle.

Model na swoim fanpage'u na Facebooku napisał, że nigdy nie spotkał się z Rafalalą, a jej wpis określił jako skandaliczny i żenujący. Jego zdaniem miał on na celu ocieplenie wizerunku kontrowersyjnej performerki.

Nigdy nie rozmawiałem z tą panią, nigdy jej nawet nie widziałem. No cóż, widać, że ta pani ma bardzo wybujałą wyobraźnię –  mówi Mateusz Maga.

Model przyznaje, że boli go sytuacja, w którą został uwikłany. Zwłaszcza że od czasu, gdy wziął udział w programie Top Model”, musi zmagać się z niechęcią internautów i widzów. Na Facebooku powstał nawet profil o nazwie Mateusz Maga wypier****j, który polubiło 60 tys. osób. W mediach pojawiły się doniesienia, że młody model cierpi na depresję, nie może bowiem poradzić sobie z ilością nienawistnych komentarzy.

 Staram się być szczęśliwy i chcę wykorzystywać jak najlepiej moment, który się właśnie nadarzył, dlatego skupiam się przede wszystkim na modelingu. Jednak ze względu na trwający jeszcze program mam pewne ograniczenia – mówi Mateusz Maga.

Model przyznaje, że udział w programie Top Model oprócz szansy na karierę ma też inne pozytywne strony. Mateusz Maga jest coraz chętniej zapraszany na wszelkiego rodzaju imprezy i wydarzenia kulturalne. Ostatnio był widziany na imprezie MTV oraz pokazie kolekcji Anji Rubik.

Nie boję się uczestniczyć w takich wydarzeniach. Na te, które mnie interesują, i na te, które, chociażby jak MTV, uczęszczałem w poprzednich latach, przychodzę. Natomiast to, że jestem zapraszany na ścianki, wiąże się właśnie z programem – mówi Mateusz Maga.

Model cieszy się, że dzięki udziałowi w programie może przebywać wśród kreatywnych, twórczych ludzi związanych ze światem mody.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Handel

Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.

Problemy społeczne

Do 2029 roku rynek pracy skurczy się o milion pracowników. Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone dotąd zawodowo grupy [DEPESZA]

W latach 2020–2029 zmiana struktury społecznej doprowadzi do skurczenia się rynku pracy aż o milion pracowników. Trend ten wymusi na pracodawcach konieczność podejmowania konkretnych działań zmierzających do aktywizacji pomijanych dotąd grup społecznych. – Inkluzywność to nie tylko kwestia etyczna, to strategiczna odpowiedź na kryzys demograficzny i niedobór siły roboczej – wskazuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.