Newsy

Izabela Kisio-Skorupa: nie było żadnej bójki na Telekamerach. To wszystko wymysł mediów

2014-04-15  |  07:20
Mówi:Izabela Kisio-Skorupa
Funkcja:matka i była menadżerka aktorki Aleksandry Kisio
  • MP4
  • Izabela Kisio-Skorupa, mama aktorki Aleksandry Kisio uważa, że media piszą o niej nieprawdę. Nie straszyła pobiciem ochroniarza na gali rozdania Telekamer, nie jest też alkoholiczką, tylko doświadczoną menadżerką. Twierdzi także, że przez niepochlebne artykuły, ludzie ją źle postrzegają.

    Byłam zaproszona na Telekamery przez kogoś ważnego z mediów. Nie jestem osobą przypadkową. Jestem menadżerem i bizneswoman. Nie było żadnej bójki. Weszłam z dziewczynami. Ochroniarz wziął mnie za rękaw i chciał wyprowadzić. Mówię, „proszę ode mnie odejść i proszę mnie nie dotykać”. I wyszłam – relacjonuje zdarzenie Izabela Kisio-Skorupa.

    Mama aktorki uważa, że całe zamieszane było spowodowane tym, że w mediach wciąż pojawiają się o niej krytyczne artykuły, więc ludzie źle ją postrzegają.

    To wszystko przez to oczernianie, że jestem pijaczką. Jestem menadżerem, wiele lat zajmowałam się biznesem. Chodzę na eventy, bo to jest moje zajęcie zawodowe. Nie można tak traktować człowieka. Powinni mnie chociaż szanować za to, że jestem mamą takiej dziewczyny. Powinni szanować nas obie, a nie, jedną i drugą obsmarowywać, bo żadna z nas nie pije i nawet nie pali – mówi mama Aleksandry Kisio.

    Pierwszy o rzekomej bójce Izabeli Kisio-Skorupy z ochroniarzem napisał na łamach tygodnika „Polityka” Kuba Wojewódzki. Od dwóch lat media donoszą także o konflikcie Izabeli Kisio-Skorupy z jej córką, aktorką Aleksandrą Kisio. Aktorka nigdy osobiście nie wypowiedziała się na temat relacji z matką.

    Czytaj także

    Więcej ważnych informacji

    Jedynka Newserii

    Jedynka Newserii

    Dziecko

    Edukacja

    W ubiegłym roku spadła liczba samobójstw. Dalsza reforma psychiatrii powinna pomóc utrzymać tę tendencję

    W 2024 roku po raz pierwszy od kilku lat liczba samobójstw w Polsce spadła, jednak skala problemu wciąż jest poważna. Polska jest w trakcie reformy psychiatrii, w ramach której największy nacisk w kształtowaniu opieki ma być położony na wsparcie środowiskowe. Eksperci zwracają jednak uwagę również na potrzebę utrzymania działań oddolnych i podniesienia społecznej wiedzy na temat prewencji suicydalnej. Bardzo istotne w tym kontekście jest odpowiednie kształtowanie dyskursu medialnego, a także edukowanie na temat tego, jakie zasady są kluczowe w pierwszej pomocy emocjonalnej.

    Psychologia

    Otyłość nie wynika z braku samodyscypliny czy lenistwa. Ta poważna choroba niesie ze sobą 200 różnych powikłań

    – Walka z otyłością wymaga nie tylko wprowadzenia zmian w stylu życia i sposobie odżywiania, ale przede wszystkim zrozumienia, że jest to choroba zarówno o podłożu fizycznym, jak i psychicznym – podkreśla psycholog Adrianna Sobol. Niestety często to schorzenie jest postrzegane jako wynik braku dyscypliny, nieprawidłowej diety lub lenistwa, co jest błędnym i krzywdzącym stereotypem. W rzeczywistości otyłość jest bowiem poważną chorobą, która niesie ze sobą wiele powikłań zdrowotnych i wymaga kompleksowego podejścia. Kluczowymi elementami, które mogą się przyczynić do skuteczniejszego leczenia i poprawy jakości funkcjonowania pacjentów, jest wsparcie emocjonalne oraz zwiększenie dostępności do specjalistów.