Newsy

Izabella Krzan: nie szukam miłości, czekam aż sama przyjdzie

2017-12-29  |  06:13

Prezenterka jest singielką skoncentrowaną na rozwoju kariery zawodowej. Twierdzi, że nie należy do kobiet szukających partnera, lecz spokojnie czekających aż miłość sama się pojawi. Nie wyklucza też, że jeśli trafi na odpowiedniego mężczyznę, zaangażuje się w związek mimo wielu obowiązków zawodowych. 

Zwycięstwo w konkursie Miss Polonia 2016 otworzyło Izabelli Krzan drogę do kariery w show-biznesie. Już nieco ponad pół roku po zdobyciu tytułu najpiękniejszej Polki gwiazda zadebiutowała w roli prezenterki telewizyjnej w paśmie śniadaniowym TVP2. Jesienią 2017 roku została natomiast hostessą w reaktywowanym po ośmiu latach teleturnieju „Koło Fortuny”. Izabella Krzan ma nadzieję, że nadchodzący nowy rok będzie równie obfity w propozycje zawodowe jak mijający.

Mam nadzieję, że będę miała jeszcze trochę więcej propozycji współprowadzenia czy prowadzenia różnego rodzaju wydarzeń, bo to mi sprawia ogromną przyjemność – mówi gwiazda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Prezenterka nie ma konkretnych marzeń zawodowych na 2018 rok, liczy jednak na to, że będzie się mogła nadal rozwijać w tak szybkim tempie. Ma również nadzieję na dobre zdrowie i spełnienie w przyjaźni i miłości. Obecnie gwiazda jest singielką i nie myśli o związku, woli się koncentrować całkowicie na karierze zawodowej.

– Kiedy pojawi się ktoś na mojej drodze, bo jestem z osób, które nie szukają, raczej czekam, aż ktoś sam się pojawi, to wtedy oczywiście będzie mi bardzo miło. Zobaczymy, jak to będzie, na razie skupiam się na pracy – mówi Izabella Krzan.

Gwiazda twierdzi, że na wszystko w życiu przychodzi odpowiedni moment. Nie obawia się też, że rozwijając karierę zawodową w tak szybkim tempie, nie znajdzie czasu na miłość. Jej zdaniem najważniejsze jest trafienie na właściwego mężczyznę.

– To kwestia znalezienia odpowiedniej drugiej połówki, która będzie wyrozumiała i czasami nagnie swoje plany dla moich, czasami trudniejszych planów, a potem będę mogła zrobić to samo dla niego – mówi Izabella Krzan.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Zdrowie

Ewa Szabatin: Nie zaszczepiłam się na grypę i nie zaszczepię się na koronawirusa. Wierzę, że na niego nie zachoruję

Tancerka sceptycznie podchodzi do pomysłu wdrożenia szczepień ochronnych przeciwko koronawirusowi. Jej zdaniem szczepionka – w której poszukiwanie zaangażowanych jest obecnie wiele firm farmaceutycznych – może okazać się niebezpieczna. Skutki tego typu leczenia są bowiem nieznane i trudne do przewidzenia. Według Ewy Szabatin najważniejsze jest, żeby w sytuacjach kryzysowych wykazywać się zdrowym rozsądkiem i nie ufać wszystkim informacjom podawanym przez media.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Problemy społeczne

Zainteresowanie koloniami i obozami kilkukrotnie mniejsze niż rok temu. Ze zorganizowanego wypoczynku skorzysta 240 tys. dzieci

Obawa przed koronawirusem i problemy finansowe sprawiają, że rodzice masowo rezygnują z wysyłania dzieci na kolonie i obozy. – Jeszcze w marcu mieliśmy sprzedanych w branży 40–50 proc. miejsc. Teraz, jeżeli osiągniemy sprzedaż na poziomie 20 proc. tego co w ubiegłym roku, będzie to można uznać za sukces – ocenia Krzysztof Maziński z Biura Usług Turystycznych BUT, przedstawiciel Polskiej Izby Turystyki Młodzieżowej. Z szacunków MEN wynika, że w 2019 roku ze zorganizowanego wypoczynku skorzystało 1,3 mln uczniów, w tym roku będzie to zaledwie 240 tys.

Sport

Polacy tłumnie ruszyli w góry. W wakacje liczba turystów może być rekordowa

Z roku na rok polskie góry cieszą się coraz większym zainteresowaniem turystów. Tatrzańskimi szlakami podczas ubiegłorocznych wakacji wędrowało blisko 1,7 mln osób – wynika z danych Tatrzańskiego Parku Narodowego. Branża turystyczna spodziewa się, że w wakacje 2020 padnie nowy rekord. Do pieszych wycieczek po górach należy się jednak odpowiednio przygotować. Joanna Stępińska, przewodniczka tatrzańska i ambasadorka kampanii edukacyjnej Trzeźwo Myślę, podpowiada, jak to zrobić. Tłumaczy też, dlaczego w górach najważniejsze jest zachowanie rozwagi i uważności.