Newsy

Lara Gessler: Małżeństwo to cudowna rzecz. Jestem bardzo szczęśliwa

2018-02-07  |  06:22

Po sukcesie debiutanckiej książki gwiazda pracuje nad kolejną publikacją. Ogromną satysfakcję czerpie również z roli żony – zapewnia, że małżeństwo to cudowna rzecz, dzięki której czuje się szczęśliwa.

Lara Gessler wyszła za mąż w ostatni weekend sierpnia – uroczystość miała świecki charakter, a wesele odbyło się w leśnym zagajniku pod Warszawą. Mimo że gwiazda starała się utrzymać swój ślub w tajemnicy przed mediami i tak stał się on jednym z najważniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie w 2017 roku. Szybko też pojawiły się plotki o pierwszych problemach małżeńskich, które Lara Gessler dementuje.

Jest wspaniale, małżeństwo to cudowna rzecz, nic więcej nie powiem, ale jestem bardzo szczęśliwa – mówi Lara Gessler agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Zapewnia, że równie dobrze powodzi się jej w życiu zawodowym. Nie chce zdradzać szczegółów, przyznaje jednak, że po debiutanckiej książce „Słodki zielnik Lary” ma kolejne plany wydawnicze.

Szykuje się druga książka w tym roku, nad tym dużo pracuję, a więcej na razie nie mogę powiedzieć – mówi Lara Gessler.

Restauratorka nie stroni również od bywania na imprezach showbiznesowych. Ostatnio gościła na dorocznym Charytatywnym Balu Dziennikarzy, który gromadzi nie tylko przedstawicieli mediów, lecz także osoby ze świata biznesu, kultury i polityki. Lara Gessler nie ukrywa, że poświęciła sporo czasu na przygotowanie do tego wyjścia.

– Wydaje mi się, że takich bali jest bardzo mało, kiedy naprawdę możemy się ubrać elegancko, stosownie do okazji, bo idea jest piękna i duża. Brakuje takich przedsięwzięć i takich bali jak ten – mówi gwiazda.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Psychologia

Karolina Malinowska: Wraca zainteresowanie czytelnictwem wśród dzieci. To jednoczy pokolenia i rozwija więzi rodzinne

Była modelka przekonuje, że czas spędzony wspólnie z dziećmi przy książce na pewno zaprocentuje w przyszłości. Ważne jest nie tylko czytanie maluchom, ale także zachęcanie ich do tego, by w kolejnych latach nie smartfon czy tablet, ale książka była ich najlepszym przyjacielem. W obliczu rozwoju nowoczesnych technologii Karolina Malinowska dostrzega ich potencjał w promowaniu czytelnictwa. Umożliwiają one na przykład tworzenie spersonalizowanych publikacji skrojonych na miarę naszych potrzeb.

Problemy społeczne

Firmy stawiają na coraz większą autonomię pracowników. To ważne szczególnie dla młodego pokolenia

Celem pracodawców stają się samodzielne, zmotywowane, wydajne i kreatywne zespoły. W przeciwieństwie do tradycyjnych te samozarządzające się teamy pracują autonomicznie bez ciągłej kontroli, a każdy pracownik jest właścicielem swoich celów, zadań i obowiązków, aby osiągnąć wyniki. – W organizacjach, które wprowadzają koncepcje samoorganizujących się zespołów, niewątpliwie możemy mówić o zwiększeniu zaangażowania – ocenia Tina Sobocińska, doradczyni strategiczna HR i założycielka HR4future.

Media

Adam Kszczot: Radek Majdan to człowiek niezwykle mądry życiowo. Cieszę się też, że mogłem od ludzkiej strony poznać Kubę Rzeźniczaka

Biegacz zaznacza, że udział w formacie „Mistrzowskie pojedynki. Eternal Glory” poszerzył jego horyzonty i dał mu nowe spojrzenie na ludzi i ich historie. Adam Kszczot podkreśla, że każdy uczestnik wniósł do programu coś unikalnego. Ich sylwetki i życiowe doświadczenia mogą więc być dla widzów przykładem i inspiracją. On sam jest pod dużym wrażeniem Radosława Majdana i Jakuba Rzeźniczaka.