Newsy

Monika Pietrasińska zmieniła kolor włosów, bo nie chce być mylona z Natalią Siwiec

2014-03-11  |  07:20
Monika Pietrasińska ma już dość porównań do Natalii Siwiec, dlatego przefarbowała włosy na blond. Gwiazda serialu „Miłość na bogato”  gruntownie zmieniła swój wizerunek, bo nie chce być uważana za kopię Miss Euro. Metamorfozę zaproponował jej stylista fryzur Kajetan Góra.

Decyzja o zmianie kolorów włosów była spontaniczna. Za radą fryzjera Monika postanowiła zerwać z wizerunkiem seksownej brunetki i zmienić się w delikatną blondynkę.

Siedzieliśmy z Kajetanem w jego atelier i nagle wpadł nam pomysł na totalną metamorfozę. Kajetan mówi: to będzie szał, szok, coś, co przede wszystkim spowoduje, że nie będą porównywać cię z Natalią. I to jest wersja dla tych bardziej leniwych, którzy nie potrafią rozróżniać jednej osoby od drugiej – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Monika Pietrasińska.

Modelka przyznaje, że nie bez wahania zdecydowała się na radykalną zmianę, ale nie żałuje tej decyzji. Czarne włosy sprawiały, że na pierwszy rzut oka do złudzenia przypominała Natalię Siwiec.

Blond staje się z powrotem modny, wraca do łask. Nie przyzwyczaiłam się jeszcze do niego, jestem na etapie oswajania się ze sobą jako blondynką – podkreśla Monika Pietrasińska.

W nowej odsłonie Pietrasińska po raz pierwszy zaprezentowała się na wieczorze oscarowym w warszawskiej restauracji Amber.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Handel

Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.

Problemy społeczne

Do 2029 roku rynek pracy skurczy się o milion pracowników. Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone dotąd zawodowo grupy [DEPESZA]

W latach 2020–2029 zmiana struktury społecznej doprowadzi do skurczenia się rynku pracy aż o milion pracowników. Trend ten wymusi na pracodawcach konieczność podejmowania konkretnych działań zmierzających do aktywizacji pomijanych dotąd grup społecznych. – Inkluzywność to nie tylko kwestia etyczna, to strategiczna odpowiedź na kryzys demograficzny i niedobór siły roboczej – wskazuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.