News powiązane z Monika Pietrasińska

2020-01-02 | 06:50
Film
Monika Pietrasińska: Mam wiele pomysłów na siebie. W chwili obecnej nie planuję grać w filmach News powiązane z Monika Pietrasińska

Monika Pietrasińska: Mam wiele pomysłów na siebie. W chwili obecnej nie planuję grać w filmach

Modelka ma za sobą epizody w kilku produkcjach filmowych. Otwarcie przyznaje, że nie planuje dalszej kariery aktorskiej. Jeśli jednak pojawiłaby się propozycja ciekawej roli, poważnie zastanowiłaby się nad taką ofertą. Jako że nie ukończyła szkoły teatralnej i nie jest profesjonalistką, najbardziej odpowiadałyby jej postacie podobne charakterologicznie do niej samej.
więcej
2015-06-26 | 07:10
Gwiazdy
Gwiazdy podzielone w ocenie postępowania Daniela Olbrychskiego

Gwiazdy podzielone w ocenie postępowania Daniela Olbrychskiego

Jesteśmy idiotami, zwracając uwagę Danielowi Olbrychskiemu – twierdzi Krzysztof „Diablo” Włodarczyk. Bokser uważa, że krytykowanie postępowania znanego aktora świadczy o hipokryzji Polaków. Monika Pietrasińska uważa natomiast, że w Polsce nikogo nie powinno dziwić prowadzenie po pijanemu. Przeciwnego zdania są Anja Orthodox i Joanna Krupa, które nigdy nie siadają za kierownicę po spożyciu alkoholu.
więcej
2015-06-25 | 06:15
Gwiazdy
Monika Pietrasińska nie będzie już pozować do „Playboya”. Teraz myśli o kalendarzu Pirelli

Monika Pietrasińska nie będzie już pozować do „Playboya”. Teraz myśli o kalendarzu Pirelli

Monika Pietrasińska wyznała, że nie zamierza już pozować dla magazynu „Playboy”, bo zrealizowała już tam wszystkie swoje cele. Teraz stawia na sesje w kalendarzu Pirelli. Modelka obecnie nie ma problemu z pokazywaniem nagości, ale jej pierwsze doświadczenia w pracy nie należały do najprzyjemniejszych.
więcej
2014-05-23 | 07:05
Muzyka
Monika Pietrasińska rozpoczyna karierę muzyczną

Monika Pietrasińska rozpoczyna karierę muzyczną

Monika Pietrasińska, aktorka znana z serialu „Miłość na Bogato”, ma zamiar rozpocząć karierę muzyczną. Po zaprezentowaniu pierwszego singla, modelka zamierza zaprezentować kolejny utwór oraz nagrać dwa teledyski. W planach jest również wydanie debiutanckiej płyty.
więcej
2014-05-19 | 07:20
Gwiazdy
Monika Pietrasińska: Ile można oglądać jedną czy drugą na ściance. Te same miny, zmieniają się tylko ubrania

Monika Pietrasińska: Ile można oglądać jedną czy drugą na ściance. Te same miny, zmieniają się tylko ubrania

Monika Pietrasińska znana z serialu „Miłość na bogato” chce udowodnić, że jest nie tylko ładna, lecz także utalentowana. Zamiast imprezować woli pracować nad nowymi projektami i być kojarzona z konkretnymi działaniami. Niedawno zadebiutowała w roli wokalistki i nagrała piosenkę zatytułowaną „Gloria”. Jak twierdzi, pozowanie na ściance jej nie satysfakcjonuje.
więcej
2014-05-15 | 07:10
Gwiazdy
Monika Pietrasińska: Ryszard Kalisz jest przecudownym i kochanym człowiekiem

Monika Pietrasińska: Ryszard Kalisz jest przecudownym i kochanym człowiekiem

Monika Pietrasińska wypowiada się o Ryszardzie Kaliszu w samych superlatywach. Niedawno na jej oficjalnym profilu na Facebooku pojawiło się nawet zdjęcie ze wspólnej imprezy. Modelka przyznaje, że obydwoje dobrze czują się w swoim towarzystwie, ale łączą ich tylko relacje koleżeńskie. Natomiast nie ukrywa, że Ryszard Kalisz zrobił na niej duże wrażenie.
więcej
2014-03-21 | 07:10
Gwiazdy
Monika Pietrasińska: spóźniam się wszędzie, nawet na własny ślub

Monika Pietrasińska: spóźniam się wszędzie, nawet na własny ślub

Monika Pietrasińska, gwiazda serialu „Miłość na bogato”, doskonale znosi krytykę, z jaką spotyka się na co dzień. Twardy charakter uważa za swoją największą zaletę. Aktorka i modelka podkreśla, że każdy, kto chciałby zaistnieć w show-biznesie, musi przygotować się na niepochlebne komentarze na swój temat. Pietrasińska przyznaje jednak, że nie jest bez wad. Największy problem stanowi dla niej punktualność.
więcej
2014-03-19 | 07:10
Gwiazdy
Monika Pietrasińska: reality show to nie jest szczyt moich marzeń

Monika Pietrasińska: reality show to nie jest szczyt moich marzeń

Monika Pietrasińska polubiła życie w show-biznesie. Chce kontynuować karierę aktorską. Mogłaby także, podobnie jak Natalia Siwiec, mieć własne reality show. Dla gwiazdy serialu „Miłość na bogato” nie jest to jednak szczyt marzeń, bo takie pragnienie jej zdaniem jest łatwe do zrealizowania.
więcej
2014-03-14 | 07:20
Gwiazdy
Monika Pietrasińska: Nie jestem oszczędna. Nikomu nie udało się wpoić mi szacunku do pieniędzy

Monika Pietrasińska: Nie jestem oszczędna. Nikomu nie udało się wpoić mi szacunku do pieniędzy

Telewizyjny debiut Moniki Pietrasińskiej miał miejsce w serialu „Miłość na bogato”. Podobnie jak kreowana przez nią postać, fotomodelka w życiu prywatnym również nie szczędzi pieniędzy na zakupy. Szczególną obsesję ma na punkcie drogich szpilek, które kupuje nawet dwa razy w tygodniu.
więcej
2014-03-11 | 07:20
Gwiazdy
Monika Pietrasińska zmieniła kolor włosów, bo nie chce być mylona z Natalią Siwiec

Monika Pietrasińska zmieniła kolor włosów, bo nie chce być mylona z Natalią Siwiec

Monika Pietrasińska ma już dość porównań do Natalii Siwiec, dlatego przefarbowała włosy na blond. Gwiazda serialu „Miłość na bogato” gruntownie zmieniła swój wizerunek, bo nie chce być uważana za kopię Miss Euro. Metamorfozę zaproponował jej stylista fryzur Kajetan Góra.
więcej

Więcej ważnych informacji

Media

Małgorzata Leitner: Pandemia koronawirusa miała duży wpływ na branżę rozrywkową. Wielu artystów zostało pozbawionych zarobku [DEPESZA]

W wywiadzie dla PRoto.pl menedżerka podkreśla, że kryzys i społeczna izolacja wywołane koronawirusem całkowicie zaburzyły rytm funkcjonowania zarówno branży rozrywkowej, jak i modowej. Wiele gwiazd z dnia na dzień zostało pozbawionych dochodów.  Nie udało się też zrealizować zagranicznych kontraktów, co więcej, nie wiadomo też, kiedy zostanie wznowiona ta współpraca. Leitner zapewnia jednak, że jej firma skupiła się na takiej formie działalności, dzięki której pomimo kryzysu nadal może oferować podopiecznym sporo zleceń.

 

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Farmacja

Leczenie alergii na jad owadów żądlących w dobie COVID-19 nie powinno być przerywane. Jest to terapia ratująca życie

Lekarze podkreślają, że chociaż w dobie pandemii ogranicza się procedury medyczne do minimum, to zabiegi odczulania na jad owadów są  wykonywane nadal, zgodnie ze schematem leczenia. Wynika to z tego, że traktowane są jako terapia ratująca życie. Zwykle reakcja na jad owadów żądlących, typu osy, szerszenie czy pszczoły, oznacza miejscowy obrzęk i świąd w miejscu użądlenia, jednak dla niektórych osób może skończyć się wstrząsem anafilaktycznym, który zagraża życiu. Jedynym sposobem leczenia alergii na jad owadów jest odczulanie, czyli immunoterapia alergenowa. Jej skuteczność sięga 80–90 proc.

Problemy społeczne

Nadopiekuńczość i brak konsekwencji to jedne z najczęstszych błędów wychowawczych. Współczesnym rodzicom trudno ich uniknąć [DEPESZA]

– Nie ma idealnych rodziców i wszyscy popełniają jakieś błędy – mówi psycholog, dr Iwona Krosny-Wekselberg. Jak podkreśla, współczesnym rodzicom trudno uniknąć błędów wychowawczych, chociażby z powodu pośpiechu i braku czasu, nagromadzenia sprzecznych informacji czerpanych z portali czy książek o rodzicielstwie, a czasem też przez własne doświadczenia z dzieciństwa, oczekiwania rodzinne i rady mam czy teściowych. Często powodem są też popularne wśród rodziców stereotypy – np. ten, że dzieciństwo powinno być najszczęśliwszym okresem w życiu. Takie przekonanie skutkuje roztoczeniem nad dzieckiem parasola ochronnego, co zaburza rozwój jego osobowości.

Medycyna

Zużyliśmy miliony ton maseczek i rękawiczek. Polscy naukowcy zbadają, jak bezpiecznie dla środowiska zutylizować odpady [DEPESZA]

W USA produkuje się fartuchy wielokrotnego użytku z poduszek powietrznych, które można prać nawet 50 razy. Naukowcy z Uniwersytetu w Nebrasce testują, czy światło ultrafioletowe odkazi i przedłuży żywotność masek medycznych. Wszystko po to, by zmniejszyć ilość odpadów. Maseczki czy rękawiczki, które chronią przed koronawirusem, dla środowiska mogą być dużym zagrożeniem. Polscy naukowcy angażują się w projekt badawczy UPS-Plus, który ma zbadać, w jaki sposób bezpiecznie utylizować zużyty sprzęt ochronny.