Newsy

Natalia Janoszek zagra w amerykańskiej produkcji. Za kilka dni ruszają zdjęcia

2017-04-13  |  06:42

Aktorka będzie kręcić film na pustyni Colorado. Przy tej okazji weźmie udział w słynnym festiwalu muzyki i sztuki Coachella. Będzie mogła zajrzeć za kulisy i poznać ulubione gwiazdy. W maju natomiast Polka wybiera się do Cannes. Podczas festiwalu filmowego promować będzie swój najnowszy film.

Natalia Janoszek zaczynała karierę w show-biznesie od udziału w konkursach piękności, głównie międzynarodowych. Z czasem zajęła się aktorstwem, w lutym tego roku po raz kolejny jednak stanęła do rywalizacji konkursowej. Wzięła udział w odbywającym się na Tajwanie konkursie „Queen of Brilliancy International”. Polka znalazła się w finałowej dziesiątce najpiękniejszych uczestniczek, zdobyła również nagrodę specjalną oraz nagrodę Top Talent.

To był mój 21. konkurs w karierze. Miałam skończyć na 20., ale nie wyszło. Ale, skoro jeszcze mnie zapraszają, to korzystam, bo już moje dni są policzone i kolejne dziewczyny na pewno chciałyby brać udział – mówi Natalia Janoszek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Konkurs na Tajwanie aktorka potraktowała jako ciekawy przerywnik w karierze aktorskiej. Już wkrótce zaczyna bowiem pracę na planie nowego filmu amerykańskiej produkcji. W tym celu wyjeżdża do USA, gdzie weźmie udział w festiwalu muzyki i sztuki Coachella, odbywającym się na pustyni Colorado. Gwiazda nie ukrywa, że cieszy się na ten wyjazd właśnie ze względu na możliwość uczestniczenia w Coachelli.

Pierwszy raz będę miała okazję pojawić się na festiwalu, za kulisami też gdzieś tam przebywać ze swoimi ulubionymi gwiazdami, których jestem fanką – mówi Natalia Janoszek.

Reżyserem filmu, do którego zdjęcia kręcone będą podczas festiwalu Coachella, będzie Dan Frank, z którym Natalia Janoszek spotkała się dwa lata temu na planie produkcji „The Green Fairy”. Aktorka zagra postać drugoplanową. Twierdzi, że główne role dostają w Hollywood głównie artyści, którzy na co dzień mieszkają w Los Angeles i aktywnie się o nie starają. Ona natomiast dzieli swoje życie zawodowe między USA i Indie.

A później Cannes, bo maj to jest jednak pod znakiem Cannes. W Cannes mój ostatni film „The Chicken Curry Law” będzie miał swoją europejską premierę, więc będę miała okazję znowu pojawić się w Cannes – mówi Natalia Janoszek.

Gwiazda nie ukrywa, że cieszy ją perspektywa wyjazdu do francuskiej stolicy filmu. Twierdzi, że udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes jest dużym przeżyciem dla każdego aktora. W tym roku impreza odbywać się będzie po raz 70.

Czytaj także

Kalendarium

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Bezpłatne materiały wideo, audio, zdjęcia oraz artykuły

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Lider zespołu Łzy: Zawsze mi mówiono: nie zakładaj rodziny, bo osierocisz dzieci. Teraz dzięki leczeniu mogę funkcjonować jak zdrowy człowiek

W najgorszych dniach zmagałem się z krwotokami płucnymi. Płuca po prostu nie wytrzymywały, pękały tkanki w płucach i były zalewane krwią, dusiłem się nią. To było po prostu straszne – mówi Adam Konkol, lider zespołu Łzy, który od dziecka choruje na rzadką chorobę – tętnicze nadciśnienie płucne. Kardiolodzy odradzali mu założenie rodziny i przygotowywali do jednoczesnego przeszczepu serca i płuc. Ratunkiem okazało się jednak nowoczesne leczenie farmakologiczne, dzięki któremu dzisiaj muzyk prowadzi całkiem normalne życie.

Gala Złote Spinacze 2019

Psychologia

Natalia Kukulska: Jako rodzice często przenosimy nasze problemy na dzieci. One idą do szkoły z głową pełną tego, co dzieje się w domu

Ze statystyk przedstawionych przez SOS Wioski Dziecięce wynika, że aż 41 proc. dzieci w wieku szkolnym doświadczyło przemocy ze strony bliskiej osoby, a ponad milion wychowuje się w rodzinach dotkniętych problemem alkoholowym. Oznacza to, że w każdej klasie jest przynajmniej jedno skrzywdzone dziecko. Natalia Kukulska, ambasadorka Stowarzyszenia, podkreśla, że odbudowanie dziecięcego świata, który runął jak domek z kart, jest niezwykle trudne. W tych dramatycznych sytuacjach ogromne znaczenie ma wsparcie i zrozumienie – zarówno ze strony najbliższych, jak i nauczycieli i wychowawców.

Robotyka i SI

Coraz bliżej komercjalizacji polskiego robota kardiochirurgicznego. Ma być konkurencją dla robota Da Vinci

Coraz więcej procedur przeprowadzanych na salach operacyjnych może być wykonywanych z użyciem robotów chirurgicznych. Ich zaletą jest m.in. wysoka precyzja, co pozwala na stosowanie ich w najbardziej ryzykownych zabiegach. Polacy są już coraz bliżej komercjalizacji robota kardiochirurgicznego, nad którym prace trwają od dwóch dekad. Ma się on cechować dużo większą automatyzacją, niż ma to miejsce w przypadku robota Da Vinci.