Newsy

Natalia Janoszek zagra w amerykańskiej produkcji. Za kilka dni ruszają zdjęcia

2017-04-13  |  06:42

Aktorka będzie kręcić film na pustyni Colorado. Przy tej okazji weźmie udział w słynnym festiwalu muzyki i sztuki Coachella. Będzie mogła zajrzeć za kulisy i poznać ulubione gwiazdy. W maju natomiast Polka wybiera się do Cannes. Podczas festiwalu filmowego promować będzie swój najnowszy film.

Natalia Janoszek zaczynała karierę w show-biznesie od udziału w konkursach piękności, głównie międzynarodowych. Z czasem zajęła się aktorstwem, w lutym tego roku po raz kolejny jednak stanęła do rywalizacji konkursowej. Wzięła udział w odbywającym się na Tajwanie konkursie „Queen of Brilliancy International”. Polka znalazła się w finałowej dziesiątce najpiękniejszych uczestniczek, zdobyła również nagrodę specjalną oraz nagrodę Top Talent.

To był mój 21. konkurs w karierze. Miałam skończyć na 20., ale nie wyszło. Ale, skoro jeszcze mnie zapraszają, to korzystam, bo już moje dni są policzone i kolejne dziewczyny na pewno chciałyby brać udział – mówi Natalia Janoszek agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Konkurs na Tajwanie aktorka potraktowała jako ciekawy przerywnik w karierze aktorskiej. Już wkrótce zaczyna bowiem pracę na planie nowego filmu amerykańskiej produkcji. W tym celu wyjeżdża do USA, gdzie weźmie udział w festiwalu muzyki i sztuki Coachella, odbywającym się na pustyni Colorado. Gwiazda nie ukrywa, że cieszy się na ten wyjazd właśnie ze względu na możliwość uczestniczenia w Coachelli.

Pierwszy raz będę miała okazję pojawić się na festiwalu, za kulisami też gdzieś tam przebywać ze swoimi ulubionymi gwiazdami, których jestem fanką – mówi Natalia Janoszek.

Reżyserem filmu, do którego zdjęcia kręcone będą podczas festiwalu Coachella, będzie Dan Frank, z którym Natalia Janoszek spotkała się dwa lata temu na planie produkcji „The Green Fairy”. Aktorka zagra postać drugoplanową. Twierdzi, że główne role dostają w Hollywood głównie artyści, którzy na co dzień mieszkają w Los Angeles i aktywnie się o nie starają. Ona natomiast dzieli swoje życie zawodowe między USA i Indie.

A później Cannes, bo maj to jest jednak pod znakiem Cannes. W Cannes mój ostatni film „The Chicken Curry Law” będzie miał swoją europejską premierę, więc będę miała okazję znowu pojawić się w Cannes – mówi Natalia Janoszek.

Gwiazda nie ukrywa, że cieszy ją perspektywa wyjazdu do francuskiej stolicy filmu. Twierdzi, że udział w Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes jest dużym przeżyciem dla każdego aktora. W tym roku impreza odbywać się będzie po raz 70.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Moda

Tomasz Jacyków: Gdyby na świecie wszystko było normalnie, byłbym teraz w Tel Awiwie. Miałem tworzyć międzynarodowy projekt

Stylista zaznacza, że przez wybuch pandemii nie mógł zrealizować wszystkich planów zawodowych. Niektóre z nich wiązały się bowiem z zagranicznymi wyjazdami. Mimo to nie narzeka na brak obowiązków – bierze udział w programach telewizyjnych, a także projektuje kostiumy teatralne. Przyznaje, że bardzo bliski jest mu temat ochrony środowiska naturalnego oraz ekologii. Poprzez swoją pracę i działalność w mediach stara się promować odpowiedzialne podejście do mody. Tłumaczy, że jest to ważne także w obliczu obecnego kryzysu.

 
 

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Fundusze unijne

90 mln zł trafi na działania wspierające zdrowie psychiczne dzieci i młodzieży. Rusza nabór środków w konkursie ze środków unijnych

Od 25 maja do 31 lipca potrwa nabór wniosków w ramach konkursu na działania w dziedzinie psychiatrii dzieci i młodzieży. 90 mln zł zostanie przeznaczone na uruchomienie co najmniej sześciu kolejnych Środowiskowych Centrów Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży. Budowa takich ośrodków, do których mogą zgłaszać się młodzież i rodzice z dziećmi z problemami psychicznymi, to element szeroko zakrojonej reformy psychiatrii skierowanej do tej grupy pacjentów. Pandemia wstrzymała jednak prace nad budową kolejnych etapów opieki psychiatrycznej.

 

Robotyka i SI

Pandemia przyspiesza robotyzację polskich firm. Ludzie są coraz częściej zastępowani przez maszyny [AUDIO]

Firmy rozszerzają sposób korzystania z robotów w celu zwiększenia dystansu społecznego i zmniejszenia liczby pracowników, którzy muszą fizycznie przyjść do pracy. Roboty są również stosowane do wykonywania zadań, których pracownicy nie mogą realizować zdalnie. W Polsce obecnie na 10 tys. zatrudnionych przy produkcji przemysłowej przypadają zaledwie 42 roboty. W sektorze bankowym, ubezpieczeniowym i telekomunikacyjnym należymy już jednak do europejskiej czołówki.