Newsy

Natalia Klimas nie chce wracać do Nowego Jorku: jest tam dużo ciężej

2014-02-26  |  07:10
Natalia Klimas nie najlepiej wspomina swój pobyt w Nowym Jorku, dlatego nie wyobraża sobie powrotu do USA. Za oceanem aktorka spędziła kilka lat. Zagrała m.in. u boku Sarah Jessiki Parker i Hugh Granta. Jednak rozłąka z najbliższymi i tęsknota za domem wzięły górę. Klimas zdecydowała, że chce robić karierę w Polsce.

Aktorka przyznaje, że w Stanach konkurencja w branży jest ogromna. Wiele osób chce zrobić karierę za wszelką cenę, dlatego na castingu o jedną rolę walczy kilkuset aktorów. Jej udało się zagrać w serialach „Plotkara” i „Białe kołnierzyki” oraz w filmie „Słyszeliście o Morganach”.

To było fajne jako przygoda młodości, ale nie wyobrażam sobie powrotu tam. Ta męka, harowanie po nocach, żeby się utrzymać. Jest tam dużo ciężej. A tutaj jest aktorstwo, jest dom, jest rodzina, są przyjaciele. Jestem tu w domu i dzięki temu moje życie jest bogatsze, jest spokojniejsze, jest piękniejsze – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Natalia Klimas.
 
Po nowojorskiej przygodzie z aktorstwem Natalia Klimas wróciła do Polski. W ubiegłym roku wystąpiła w serialach: „Przyjaciółki” oraz „2XL”. W tym sezonie, pojawi się w nowej produkcji TVN–u „Sama słodycz”, gdzie zagra Patrycję – kobietę bezgranicznie zakochaną, zdesperowaną i nachalną.

To, że gram w jednym serialu z Romą Gąsiorowską, to jest dla mnie jakiś kosmos. Bardzo podziwiam jej talent – dodaje Natalia Klimas.

Natalia Klimas jest absolwentką nowojorskiego The Lee Strasberg Theatre Institute i The William Esper Studio. Prywatnie jest córką znanej projektantki mody Joanny Klimas.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Dorośli nie umieją rozmawiać o dojrzewaniu ze swoimi dziećmi. Młodzi czerpią wiedzę głównie z internetu

Dojrzewanie i to, co w tym okresie dzieje się z ciałem i emocjami, to w wielu polskich domach wciąż temat tabu. Nawet jeśli rodzice i opiekunowie podejmują temat, to często się okazuje, że nie za bardzo wiedzą, jak mają o tym rozmawiać ze swoimi dziećmi. Młodzi najczęściej szukają odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości w internecie, jednak nie zawsze są to jakościowe treści, zgodne z aktualną wiedzą i pochodzące od wykwalifikowanych ekspertów. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie znajdą bezpieczną wiedzę na temat wszystkiego, co się dzieje w ich ciele, głowie i duszy w tak ważnym momencie w ich życiu – mówi Olga Kwiecińska, założycielka i pomysłodawczyni Cześć Ciało.

Media

Robert El Gendy: Z Klaudią Carlos jesteśmy różni charakterologicznie, ale doskonale się uzupełniamy. Jak mam słabszy dzień, to ona przejmuje kontrolę nad rozmową lub odwrotnie

Nowi gospodarze TVP2 nie mogą się nachwalić zarówno atmosfery, jaka panuje w TVP, jak i siebie nawzajem. Robert El Gendy bardzo się cieszy z tego, że może prowadzić „Pytanie na śniadanie” z Klaudią Carlos i przekonuje, że ich duet ma duży potencjał. Na wizji doskonale się dogadują i uzupełniają, a poza kamerami  mają wiele wspólnych tematów do rozmów.

Prawo

Świadomość społeczna na temat ryzyka publikowania wizerunków dzieci w internecie nadal bardzo niska. UODO apeluje o ostrożność

Kilkaset milionów zdjęć codziennie jest publikowanych w internecie, wśród nich wiele z udziałem dzieci. Zdjęcia i wideo zamieszczają zarówno rodzice, jak i placówki oświatowe, do których dzieci uczęszczają. Materiały te, bez względu na to, z jaką intencją są publikowane, mogą trafić w niepowołane ręce i posłużyć do ataku hejterskiego na dzieci, kradzieży ich cyfrowej tożsamości, a nawet zostać wykorzystane przez osoby o skłonnościach pedofilskich. Podkreślają to eksperci UODO i Fundacji Orange w poradniku skierowanym do osób pracujących w placówkach i organizacjach działających na rzecz dzieci.