Newsy

Premiera nowego teledysku Filipa Mettlera w walentynki

2014-02-05  |  07:00
14 lutego do sieci trafi najnowszy teledysk Filipa Mettlera. Klip związany jest z utworem „Wiary Ślad”, promującym płytę młodych artystów, którzy wystąpią na Young Stars Festival.

Projekt Young Stars stworzony został przez wytwórnię My Music i zakłada nagranie wspólnego albumu przez młode gwiazdy muzyki pop. W jego ramach odbędzie się też specjalny koncert w Poznaniu, w trakcie którego na żywo wystąpią m.in.: Jula, Dawid Kwiatkowski oraz Filip Mettler.

Teledysk ukaże się w walentynki, dlatego że jest to piosenka o miłości. Będzie ona promować również płytę festiwalu Young Stars, który odbędzie się w kwietniu tego roku w Poznaniu – mówi wokalista agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wideo do utworu „Wiary Ślad” wyreżyserował Michał Kwiatek. Scenariusz nawiązuje do filmu „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”. Kluczowa dla teledysku jest charakteryzacja, za którą odpowiadała  Agnieszka Wyka.

W pierwszych scenach klipu gram starszego człowieka. Następnie stopniowo będę młodniał – najpierw zostanę 40-letnim mężczyzną, potem wracam do swojego wieku, aż w końcu staję się jeszcze młodszy niż teraz. Po roli starego człowiek boli mnie twarz od charakteryzacji. Czuję się strasznie, bo jeśli tak będę wyglądać, to pójdę w ślady niektórych celebrytów i wstrzyknę sobie botoks – śmieje się Filip Mettler.

Wokalista w dalszym ciągu pracuje nad debiutanckim albumem. Według pierwszych informacji płyta ma się ukazać na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2014 roku.

Nie chcę wydawać niczego pośpiesznie, chociaż moja muzyka nie jest przesadnie ambitna. Otwarcie mówię o tym, że moja płyta będzie popowa, bo taką muzykę lubię i takiej też słucham. Teraz jest moda na alternatywę i tylko ona jest uznawana za wartościową. Nie zgadzam się z tym twierdzeniem, gdyż popkultura to szeroka dziedzina i trzeba się z tym pogodzić. Moja muzyka będzie dla mnie wartościowa, gdy chociaż jedna osoba będzie tego słuchać. A wiem, że takie osoby są i widzę, jak na koncertach śpiewają moje utwory – zdradza Mettler.

Filip Mettler to uczestnik trzeciej edycji programu „X-Factor”. W trakcie talent-show wokalista zdobył dużą popularność, co zaowocowało podpisaniem kontraktu z agencją Bee Music. W październiku 2013 roku ukazał się jego pierwszy singiel, który zapowiada autorski album.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Żywienie

Filip Chajzer: Jestem samozwańczym królem kebaba. Miałem już ponad 700 zapytań o franczyzę i za dwa–trzy lata będzie to bardzo poważny biznes

Dziennikarz zamienił studio telewizyjne na budkę z kebabami i jak przekonuje, była to jedna z najlepszych decyzji w jego życiu zawodowym. Nie przejmuje się więc drwinami kolegi po fachu z TVN-u, za nic ma jakiekolwiek głosy krytyki i nie ogląda się na innych, tylko robi swoje. Wierzy bowiem, że ten biznes ma sens i szybko odniesie sukces w branży fast food. Filip Chajzer zdradza, że jego pomysł natychmiast odbił się szerokim echem. Po wyjątkowy przysmak do food trucka ustawiają się długie kolejki klientów i już teraz ma siedemset zapytań o franczyzę.

Zdrowie

Mikołaj Roznerski: W wieku 40 lat zrozumiałem, że powinienem regularnie się badać. Mam dziecko i chcę jak najdłużej żyć w zdrowiu

Aktor wspomina, że jakiś czas temu ani myślał o profilaktyce. Regularne badania spychał na margines, bo był przekonany, że jeśli dobrze się czuje i jest aktywny, to nie ma powodu do obaw. W końcu zrozumiał jednak, że nie tędy droga. Aby zachować dobre zdrowie, a w przypadku choroby móc błyskawicznie zareagować i rozpocząć leczenie, trzeba się badać. Teraz Mikołaj Roznerski zachęca też innych nieprzekonanych do tego, by zmienili podejście i nie zapominali o kontroli swojego organizmu.

Konsument

Polacy coraz częściej rezygnują z mięsa na rzecz roślinnych zamienników. Blisko połowa próbowała już produktów tego rodzaju

Już 24 proc. polskich konsumentów identyfikuje się jako fleksitarianie, a 6 proc. stosuje dietę roślinną – wynika z raportu ProVeg „Plant-Based Food in Poland”. Choć pod względem spożywanego mięsa wciąż plasujemy się w europejskiej czołówce, to ponad 40 proc. Polaków je go mniej niż rok wcześniej. – Potencjał rozwoju rynku roślinnych alternatyw w Polsce jest bardzo duży, zwłaszcza że rośnie świadomość o potrzebie ograniczenia mięsa – ocenia Marcin Tischner, public affairs coordinator w ProVeg.