Newsy

Premiera nowego teledysku Filipa Mettlera w walentynki

2014-02-05  |  07:00
14 lutego do sieci trafi najnowszy teledysk Filipa Mettlera. Klip związany jest z utworem „Wiary Ślad”, promującym płytę młodych artystów, którzy wystąpią na Young Stars Festival.

Projekt Young Stars stworzony został przez wytwórnię My Music i zakłada nagranie wspólnego albumu przez młode gwiazdy muzyki pop. W jego ramach odbędzie się też specjalny koncert w Poznaniu, w trakcie którego na żywo wystąpią m.in.: Jula, Dawid Kwiatkowski oraz Filip Mettler.

Teledysk ukaże się w walentynki, dlatego że jest to piosenka o miłości. Będzie ona promować również płytę festiwalu Young Stars, który odbędzie się w kwietniu tego roku w Poznaniu – mówi wokalista agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Wideo do utworu „Wiary Ślad” wyreżyserował Michał Kwiatek. Scenariusz nawiązuje do filmu „Ciekawy przypadek Benjamina Buttona”. Kluczowa dla teledysku jest charakteryzacja, za którą odpowiadała  Agnieszka Wyka.

W pierwszych scenach klipu gram starszego człowieka. Następnie stopniowo będę młodniał – najpierw zostanę 40-letnim mężczyzną, potem wracam do swojego wieku, aż w końcu staję się jeszcze młodszy niż teraz. Po roli starego człowiek boli mnie twarz od charakteryzacji. Czuję się strasznie, bo jeśli tak będę wyglądać, to pójdę w ślady niektórych celebrytów i wstrzyknę sobie botoks – śmieje się Filip Mettler.

Wokalista w dalszym ciągu pracuje nad debiutanckim albumem. Według pierwszych informacji płyta ma się ukazać na przełomie pierwszego i drugiego kwartału 2014 roku.

Nie chcę wydawać niczego pośpiesznie, chociaż moja muzyka nie jest przesadnie ambitna. Otwarcie mówię o tym, że moja płyta będzie popowa, bo taką muzykę lubię i takiej też słucham. Teraz jest moda na alternatywę i tylko ona jest uznawana za wartościową. Nie zgadzam się z tym twierdzeniem, gdyż popkultura to szeroka dziedzina i trzeba się z tym pogodzić. Moja muzyka będzie dla mnie wartościowa, gdy chociaż jedna osoba będzie tego słuchać. A wiem, że takie osoby są i widzę, jak na koncertach śpiewają moje utwory – zdradza Mettler.

Filip Mettler to uczestnik trzeciej edycji programu „X-Factor”. W trakcie talent-show wokalista zdobył dużą popularność, co zaowocowało podpisaniem kontraktu z agencją Bee Music. W październiku 2013 roku ukazał się jego pierwszy singiel, który zapowiada autorski album.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Roche

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

raca w Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Gwiazdy

Farmacja

Rak prostaty dzięki nowoczesnemu leczeniu stał się chorobą przewlekłą, a nie śmiertelną. W Polsce wciąż nie wszystkie terapie są refundowane

Dzięki innowacyjnym terapiom, które pojawiły się w ostatnich latach, wcześnie wykryty i poddany właściwemu leczeniu rak prostaty może być już dziś chorobą przewlekłą, a nie śmiertelną. Jednak w Polsce sytuacja chorych z tym typem nowotworu wciąż jest daleka od stanu w rozwiniętych krajach Europy czy w USA. Dotyczy to zwłaszcza chorych z przerzutowym rakiem prostaty wrażliwym na hormonoterapię, dla których nowoczesne leczenie wciąż nie jest refundowane. Polska ma w tym czteroletnie opóźnienie względem innych krajów. Eksperci wskazują, że rozszerzenie programu lekowego na tę grupę chorych zwiększy możliwość skutecznej terapii nowotworu prostaty. Włączenie jej na wczesnym etapie choroby pozwoli pacjentom na normalne życie społeczne i zawodowe.

Film

Aleksandra Popławska: Moje główne marzenie aktorskie jeszcze się nie spełniło. Zawsze gram kwiatek do kożucha, a kożuch nosi mężczyzna

Choć aktorka ma w swoim dorobku role w kilkudziesięciu filmach, serialach i spektaklach telewizyjnych, i do wielu z nich ma spory sentyment, to, jak podkreśla, nie czuje się jeszcze spełniona zawodowo. Ma też nadzieję, że doczeka się kiedyś takiego scenariusza, który będzie skrojony na miarę jej talentu, umiejętności i oczekiwań.