Newsy

Karolina Malinowska: Kosmetyki kolorowe nie są mi niezbędne w podróży. Muszę mieć jednak przy sobie dobry krem

2016-03-29  |  06:50

Modelka nie wyrusza nigdy w podróż bez dobrego kremu nawilżającego. Chętnie zabiera też tusz do rzęs, pozostałe kosmetyki kolorowe nie są jej potrzebne na wyjeździe. Karolina Malinowska jest fanką produktów kosmetycznych w wersji zminiaturyzowanej, pozwalają bowiem zaoszczędzić miejsce w walizce.

Karolina Malinowska jest mamą trzech synów w wieku od 2 do 6 lat. Podróżowanie z tak liczną rodziną to nie lada wyzwanie, dlatego modelka stara się zabierać tylko niezbędne jej rzeczy. Dotyczy to także kosmetyków – w tym przypadku modelka stawia na pielęgnację kosztem makijażu. Produktem, bez którego nie wyobraża sobie wyjazdu, jest dobry krem nawilżający.

– Z kolorówką jest inaczej. Zazwyczaj się nie maluję na co dzień, więc nie jest mi ona niezbędna do życia. Ale jeśli miałabym wybrać kosmetyk kolorowy, to byłby to tusz do rzęs, zdecydowanie – mówi Karolina Malinowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelce zdarza się też wrzucać do wakacyjnej walizki flakony perfum. Wiosną i latem odstawia na półkę ciężkie, zmysłowe zapachy i kupuje te mniej intensywne i neutralne.

– One są zazwyczaj w takich bardziej poręcznych opakowaniach – zauważa modelka.

Karolina Malinowska jest wielką zwolenniczką produktów zminiaturyzowanych, dzięki którym nie musi zawierać kompromisu pomiędzy odpowiednią pielęgnacją skóry a miejscem w walizkach. Kosmetyki typu beauty to go występują we wszystkich trzech gamach: pielęgnacji, makijażu i perfum. Modelka twierdzi, że przy posiadaniu tak licznej rodziny kosmetyki w wersji mini stanowią dużą pomoc.

– Fajne jest to, że nie musimy brać ze sobą np. dwudziestu cieni do powiek, bo przecież jesteśmy kobietami i zawsze mamy jakieś nieprzewidziane potrzeby make-upowe. Bierzemy jedną paletkę, w której jest wszystko, i puder, i cienie, i róż do policzków, i nawet błyszczyk – podkreślała Karolina Malinowska po konferencji inaugurującej wprowadzenie nowej strefy Beauty to go w perfumeriach Sephora.

Zdaniem modelki kosmetyki zminiaturyzowane to także doskonałe rozwiązanie na co dzień. Sprawdzą się zwłaszcza latem, gdy makijaż pod wpływem słońca szybciej spływa z twarzy. Dzięki miniproduktom można go błyskawicznie poprawić, nie nosząc przy sobie wielu ciężkich kosmetyków i wypełnionej po brzegi kosmetyczki. Za makijażowy hit nadchodzącego sezonu w zakresie kosmetyków beauty to go Karolina Malinowska uważa palety, w których znajduje się bronzer, róż i rozświetlacz. 

– Właściwie dzięki tym trzem rzeczom możemy wykonać cały makijaż. Różu do policzków możemy użyć trochę jako cienia, rozświetlacz możemy położyć na czoło, nos i linię ust i mieć piękny makijaż – mówi Karolina Malinowska.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Konsument

Media

Robert El Gendy: Jestem śpiochem i przychodzę do studia w ostatniej chwili. Raz nie obudziłem się na czas i dopiero telefon z redakcji postawił mnie na nogi

Prezenter „Pytania na śniadanie” zaznacza, że lubi sobie pospać, dlatego prowadzenie porannego programu to dla niego prawdziwe wyzwanie. Musi się bowiem sporo natrudzić, by być w studiu telewizyjnym na czas. Zazwyczaj nie udaje mu się jednak obudzić wraz z dźwiękiem pierwszego budzika i zdarzyło się, że z głębokiego snu wyrwał go dopiero telefon od produkcji „Pytania na śniadanie”.

Problemy społeczne

Ukraińcy mają podobne problemy związane z ochroną zdrowia, co Polacy. Problemem jest długi czas oczekiwania na wizytę i wysokie koszty leków

Długi czas oczekiwania, wysokie koszty leczenia i zakupu leków – to największe bariery w dostępie do opieki zdrowotnej, z jakimi mierzą się uchodźcy z Ukrainy w Polsce – wynika z raportu GUS i WHO. – Problemy stają się coraz bardziej podobne do tych charakterystycznych dla całego systemu ochrony zdrowia. Mniej mają charakter nagły, który był charakterystyczny dla okresu tuż po wybuchu wojny – wskazuje dr Dominik Rozkrut, prezes Głównego Urzędu Statystycznego. Większość przypadków, z powodu których Ukraińcy potrzebują pomocy lekarza, to ostre schorzenia. Co czwarty leczy się z powodu choroby przewlekłej. Wyzwaniem pozostają szczepienia ukraińskich dzieci: wskaźnik wyszczepienia rośnie, ale jest poniżej poziomu wśród polskich dzieci.