Newsy

Wiganna Papina: Jarosław Kaczyński to przemiła, szarmancka osoba i dżentelmen

2017-11-17  |  06:47

Oceniam ludzi, a nie zawód, który wykonują mówi stylistka. Pozytywnie wypowiada się m.in. na temat Jarosława Kaczyńskiego. Gwiazda twierdzi, że prezes Prawa i Sprawiedliwości jest człowiekiem eleganckim, niezwykle dowcipnym i szarmanckim w stosunku do kobiet. 

Wiganna Papina pozytywnie ocenia styl ubierania prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Uważa również, że jest człowiekiem niezwykle dowcipnym i szarmanckim w stosunku do kobiet. Jej wypowiedzi o polityku zostały niedawno mocno skrytykowane przez część mediów oraz internautów. Zarzucali oni stylistce m.in. chęć przypodobania się ekipie rządzącej, przypominali również wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego obrażające jego politycznych przeciwników.

– Traktuję ludzi jako ludzi, nie rozróżniam ludzi na aktorów, polityków, dziennikarzy. Jeżeli wypowiadam się o człowieku, to wypowiadam się o nim personalnie, a nie o zawodzie, który wykonuje – mówi Wiganna Papina agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Mimo internetowego hejtu stylistka podtrzymuje swoją pozytywną opinię na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Podkreśla też, że w wywiadzie radiowym oceniała Jarosława Kaczyńskiego jako człowieka, a nie polityka.

– Jest to przemiła, szarmancka osoba, dżentelmen zachowujący się w stosunku do kobiet niezwykle elegancko i nie rozumiem, co złego jest w tym, że mężczyzna jest elegancki w stosunku do kobiet – mówi Wiganna Papina.

Stylistka podkreśla, że nie wypowiadałaby się tak pochlebnie o Jarosławie Kaczyńskim, gdyby doświadczyła nieprzyjemności z jego strony. Prezes Prawa i Sprawiedliwości dał się jej jednak poznać jako sympatyczny i dowcipny człowiek, nie zamierza więc mówić o nim w negatywnym kontekście. Gwiazda zaznacza jednocześnie, że jest to jej osobista opinia, z którą inni ludzie nie muszą się zgadzać.

– Jeżeli aktor gra mordercę, to dlaczego mam nie lubić aktora? On tylko odgrywa tę rolę, podobnie Prezes Jarosław, jest człowiekiem dowcipnym i sympatycznym, natomiast ma pracę polityka, która może się komuś podobać albo nie podobać, ale ja na ten temat się nie wypowiadam, wypowiadam się na temat człowieka – mówi Wiganna Papina.

Czytaj także

Transmisje online

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Media

Marcin Tyszka: Z jurorami „Top Model” bardzo się różnimy i często ostro się kłócimy. Kiedyś napiszę o tym książkę

Fotograf zapewnia, że choć to już 11. edycja „Top Model”, to nie ma mowy o nudzie czy jakiejkolwiek rutynie. Zarówno jurorzy, jak i ekipa realizująca program robią bowiem wszystko, by nadal przyciągał on uwagę widzów i stał się dla kogoś trampoliną do sławy. Tym razem również nie zabraknie więc charyzmatycznych uczestników, a jury często będzie miało skrajne opinie. Marcin Tyszka zdradza też, że poza tym show już realizuje kolejne intrygujące projekty zawodowe, w których połączy zamiłowanie do egzotycznych roślin i projektowania wnętrz.

Firma

Technologia coraz szybciej przeobraża rynek pracy. Staje się kluczowa nie tylko dla rozwoju kariery, ale też wellbeingu pracowników

Technologia już dziś jest częścią codziennego życia zawodowego dużej grupy pracowników, a w przyszłości jej udział będzie rósł. 65 proc. Polaków uważa, że kompetencje cyfrowe będą odgrywać coraz ważniejszą rolę na rynku pracy, a 60 proc. ocenia, że osobom biegłym w nowych technologiach będzie łatwiej o podwyżki i awanse – wynika z badań przeprowadzonych przez Grupę Pracuj. Cyfryzacja i zmiana modelu pracy na zdalny lub hybrydowy staje się także stałym elementem wellbeingu pracowniczego. Do korzystania z dobrodziejstw tej sytuacji skłonne są przede wszystkim młode osoby, które szukają pracy elastycznej, dopasowanej do ich stylu życia.

Muzyka

Michał Szczygieł: W każdym tygodniu jestem w różnych częściach Polski. W busie jest zawsze wielka impreza, nic tylko jeździć i grać koncerty

Lato to dla artystów bardzo intensywny czas, zwłaszcza że po przerwie związanej z pandemią nie tylko oni, ale również publiczność jest spragniona koncertów. Michał Szczygieł cieszy się więc, że jest tak duże zainteresowanie jego występami i może gościć z zespołem na różnych scenach. Jeśli natomiast chodzi o plany wakacyjne, to na razie myśli tylko o kilkudniowych wypadach w góry.

Partner serwisu