Newsy

Wiganna Papina: Jarosław Kaczyński to przemiła, szarmancka osoba i dżentelmen

2017-11-17  |  06:47

Oceniam ludzi, a nie zawód, który wykonują mówi stylistka. Pozytywnie wypowiada się m.in. na temat Jarosława Kaczyńskiego. Gwiazda twierdzi, że prezes Prawa i Sprawiedliwości jest człowiekiem eleganckim, niezwykle dowcipnym i szarmanckim w stosunku do kobiet. 

Wiganna Papina pozytywnie ocenia styl ubierania prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Uważa również, że jest człowiekiem niezwykle dowcipnym i szarmanckim w stosunku do kobiet. Jej wypowiedzi o polityku zostały niedawno mocno skrytykowane przez część mediów oraz internautów. Zarzucali oni stylistce m.in. chęć przypodobania się ekipie rządzącej, przypominali również wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego obrażające jego politycznych przeciwników.

– Traktuję ludzi jako ludzi, nie rozróżniam ludzi na aktorów, polityków, dziennikarzy. Jeżeli wypowiadam się o człowieku, to wypowiadam się o nim personalnie, a nie o zawodzie, który wykonuje – mówi Wiganna Papina agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Mimo internetowego hejtu stylistka podtrzymuje swoją pozytywną opinię na temat prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Podkreśla też, że w wywiadzie radiowym oceniała Jarosława Kaczyńskiego jako człowieka, a nie polityka.

– Jest to przemiła, szarmancka osoba, dżentelmen zachowujący się w stosunku do kobiet niezwykle elegancko i nie rozumiem, co złego jest w tym, że mężczyzna jest elegancki w stosunku do kobiet – mówi Wiganna Papina.

Stylistka podkreśla, że nie wypowiadałaby się tak pochlebnie o Jarosławie Kaczyńskim, gdyby doświadczyła nieprzyjemności z jego strony. Prezes Prawa i Sprawiedliwości dał się jej jednak poznać jako sympatyczny i dowcipny człowiek, nie zamierza więc mówić o nim w negatywnym kontekście. Gwiazda zaznacza jednocześnie, że jest to jej osobista opinia, z którą inni ludzie nie muszą się zgadzać.

– Jeżeli aktor gra mordercę, to dlaczego mam nie lubić aktora? On tylko odgrywa tę rolę, podobnie Prezes Jarosław, jest człowiekiem dowcipnym i sympatycznym, natomiast ma pracę polityka, która może się komuś podobać albo nie podobać, ale ja na ten temat się nie wypowiadam, wypowiadam się na temat człowieka – mówi Wiganna Papina.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Kalendarium

Biogen
Festiwal Biegowy Tauron 2020

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Patronat Newserii

Muzyka

Paula Tumala: Dzięki Donatanowi moje życie nabrało kolorów. Wiele kobiet chciałoby być na moim miejscu i jestem mu dozgonnie wdzięczna, że wybrał mnie jako Słowiankę

To właśnie Donatanowi Paula Tumala zawdzięcza swoją popularność. Muzyk dostrzegł w niej potencjał i niewątpliwie jest ojcem jej sukcesu. Modelka wzięła udział w kilku jego teledyskach, ale największy rozgłos przyniosła jej rola Słowianki w klipie do utworu „My, Słowianie” nagranym wspólnie z Cleo. Tę współpracę wspomina jako jeden z najlepszych momentów w swoim życiu. Zapewnia też, że gdyby padła kolejna taka propozycja, na pewno by nie odmówiła.

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Gwiazdy

Kinga Sawczuk: Ekologia zawsze była mi bliska, ponieważ byłam harcerką. Żyjemy na tej planecie wspólnie i każdy powinien dbać o środowisko

Influencerka wzięła udział w akcji  Clean Up The World polegającej na wspólnym sprzątaniu świata przez osoby rozpoznawalne. Towarzyszył jej dziennikarz Kuba Adamiak, z którym współprowadzi e-lekcje przyrody w ramach projektu edukacyjnego Eco Studio Electro-System. Tłumaczy, że kontakt z przyrodą od zawsze był dla niej niezwykle ważny. Kinga Sawczuk zaznacza, że współczesne media powinny poszerzać świadomość ekologiczną społeczeństwa. Dzięki temu ludzie będą wiedzieć, jak postępować z niebezpiecznymi odpadami, które zagrażają środowisku przyrodniczemu.

Ochrona środowiska

Polska w gronie państw najbardziej zagrożonych deficytem wody. Spodziewane dramatyczne konsekwencje społeczne i gospodarcze

– W Polsce do 2025 roku kryzys wodny będzie się pogłębiał, później będzie już tylko gorzej. Biznesy wodochłonne oczywiście wiedzą o tych analizach i one będą wycofywać się od nas w kierunku krajów, gdzie ten kryzys wodny jest mniejszy – mówi Kamil Wyszkowski, prezes UN Global Compact w Polsce. Jak wskazuje, Polska jest jednym z najuboższych w wodę krajów w Europie i na dodatek ma problem z jej magazynowaniem. Poziom retencji oscyluje wokół 6 proc., podczas gdy np. w Hiszpanii przekracza 40 proc. Jednak problem z niedoborem wody gwałtownie zaostrza się nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. – Konsekwencje będą potężne. To będzie wielka wędrówka ludów i prawdopodobnie wojna o wodę, zasoby i żywność – mówi ekspert.