Newsy

Rafał Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku. Odbędzie się na Mazowszu

2018-04-26  |  06:13

Choć media spekulują, że Rafał Maślak i Kamila Nicpoń staną na ślubnym kobiercu pod koniec lata, to model nie precyzuje daty. W tajemnicy utrzymuje też miejsce ceremonii. Z kolei firma, która zajmuje się organizacją przyjęcia już zapowiada, że będzie to uroczystość, jakiej polski show-biznes jeszcze nie widział. Maślak podkreśla jednak, że w kwestii wszystkich przygotowań, wyboru dekoracji, menu i strojów decydujące zdanie pozostawia narzeczonej.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są parą od 5 lat. Rok temu model oświadczył się swojej ukochanej i para rozpoczęła przygotowania do ślubu.

Ślub będzie w tym roku, ale jest to na razie nasza tajemnica i chcemy przytrzymać to na ile się da – mówi agencji Newseria Rafał Maślak, model.

Model na razie jednak nie chce zdradzać wielu szczegółów dotyczących tego wyjątkowego dnia. W tajemnicy trzymane jest  m.in. miejsce ceremonii. Choć jak udało się ustalić dziennikarzom, będzie to uroczy zabytkowy pałacyk na Mazowszu.

Tutaj też za bardzo nie chciałbym mówić, powiedzmy, że to jest ta część Polski – mówi Rafał Maślak.

Narzeczona modela podekscytowana przygotowaniami do uroczystości zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie organizera ślubnego. Maślak podkreśla, że wybór wszystkich atrakcji wzbogacających przyjęcie pozostawia właśnie jej. Organizacją wesela zajmie się profesjonalna firma.

– Ślub dla kobiety to chyba najważniejszy dzień w życiu i to kobieta jest gwiazdą na tej uroczystości, więc pozostawiam wszystko mojej narzeczonej, żeby zajęła się organizacją. Oczywiście razem konsultujemy, ale to ona powinna mieć wszystko wymarzone – mówi Rafał Maślak.

Maślak znany jest z dobrego wyczucia stylu i gustownie dobranych zestawów ubrań. Ale decyzja o tym, w jakim stroju powie sakramentalne „tak” ponoć jeszcze nie zapadła.

Absolutnie jeszcze nie wybrany – mówi  Rafał Maślak.

Model wierzy, że wszystko zostanie perfekcyjnie dopięte na ostatni guzik. Zdradza też, że zawsze marzył o tym, by jego wesele było tradycyjne, duże i rodzinne. 

Czytaj także

Gwiazdy

Lefteris Kavoukis: Praca to wspólna pasja moja i żony. Pozytywnie wpływa na nasz związek

Lefteris Kavoukis to jeden z najbardziej znanych i cenionych trenerów personalnych w Grecji. Teraz swoją wiedzą i doświadczeniem dzieli się w firmie BEBIO oraz zespole trenerów Be ACTIVE Team, który na stałe współpracuje z Ewą Chodakowską podczas warsztatów fitness Be ACTIVE Tour. Jak przyznaje, praca w tym zespole przynosi mu sporo satysfakcji, a wartością dodatnią jest możliwość spędzania czasu z żoną – Ewą Chodakowską.

Uroda

Red Lipstick Monster: Polski rynek kosmetyczny jest bardzo do przodu. Potwierdza to obecność światowych marek

Blogerka pozytywnie ocenia otwartość polskiego rynku kosmetycznego na stale pojawiające się nowości. Chętnie sięga zarówno po nowe kosmetyki kolorowe, jak i produkty do pielęgnacji, uważa bowiem, że podstawą udanego makijażu jest zdrowa i zadbana skóra. Red Lipstick Monster pojawiła się ostatnio na premierze w sieci Sephora światowych marek Anastasia Beverly Hills i Christophe Robin.

Żywienie

Mięso z probówki może zrewolucjonizować światowy system żywienia. Ma być tańsze, zdrowsze i bezpieczniejsze dla środowiska

W Stanach Zjednoczonych nawet 80 proc. wytwarzanych antybiotyków przeznacza się na zwierzęta hodowlane. Hodowla zwierząt na żywność jest też jedną z głównych przyczyn globalnego ocieplenia – jest odpowiedzialna za emisję gazów cieplarnianych na równi z transportem. Problem może rozwiązać „czyste mięso” wyprodukowane w laboratorium z pobranych komórek zwierząt. To wciąż prawdziwe mięso, ale bez antybiotyków, E. coli, salmonelli i zanieczyszczeń, które w dodatku oszczędza środowisko. Eksperci oceniają, że wkrótce może zrewolucjonizować światowy system żywnościowy.

Moda

Ramiączka biustonosza to jedynie 15–20 proc. podtrzymania biustu. Główną rolę w uniesieniu piersi pełni dobrze dobrany pas obwodu

Brafitterki tłumaczą, że przy wyborze biustonosza najważniejszym krokiem jest odpowiednie dobranie obwodu pod biustem, co zapewnia podtrzymanie jego ciężaru i zagwarantuje komfort. Niestety wśród kobiet w dalszym ciągu panuje błędne przekonanie, że to ramiączka podnoszą piersi. Z kolei użyte materiały muszą się cechować zwiększoną stabilnością i wytrzymałością, a przy tym powinny być przyjazne dla skóry.