Newsy

Rafał Maślak weźmie ślub jeszcze w tym roku. Odbędzie się na Mazowszu

2018-04-26  |  06:13

Choć media spekulują, że Rafał Maślak i Kamila Nicpoń staną na ślubnym kobiercu pod koniec lata, to model nie precyzuje daty. W tajemnicy utrzymuje też miejsce ceremonii. Z kolei firma, która zajmuje się organizacją przyjęcia już zapowiada, że będzie to uroczystość, jakiej polski show-biznes jeszcze nie widział. Maślak podkreśla jednak, że w kwestii wszystkich przygotowań, wyboru dekoracji, menu i strojów decydujące zdanie pozostawia narzeczonej.

Rafał Maślak i Kamila Nicpoń są parą od 5 lat. Rok temu model oświadczył się swojej ukochanej i para rozpoczęła przygotowania do ślubu.

Ślub będzie w tym roku, ale jest to na razie nasza tajemnica i chcemy przytrzymać to na ile się da – mówi agencji Newseria Rafał Maślak, model.

Model na razie jednak nie chce zdradzać wielu szczegółów dotyczących tego wyjątkowego dnia. W tajemnicy trzymane jest  m.in. miejsce ceremonii. Choć jak udało się ustalić dziennikarzom, będzie to uroczy zabytkowy pałacyk na Mazowszu.

Tutaj też za bardzo nie chciałbym mówić, powiedzmy, że to jest ta część Polski – mówi Rafał Maślak.

Narzeczona modela podekscytowana przygotowaniami do uroczystości zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie organizera ślubnego. Maślak podkreśla, że wybór wszystkich atrakcji wzbogacających przyjęcie pozostawia właśnie jej. Organizacją wesela zajmie się profesjonalna firma.

– Ślub dla kobiety to chyba najważniejszy dzień w życiu i to kobieta jest gwiazdą na tej uroczystości, więc pozostawiam wszystko mojej narzeczonej, żeby zajęła się organizacją. Oczywiście razem konsultujemy, ale to ona powinna mieć wszystko wymarzone – mówi Rafał Maślak.

Maślak znany jest z dobrego wyczucia stylu i gustownie dobranych zestawów ubrań. Ale decyzja o tym, w jakim stroju powie sakramentalne „tak” ponoć jeszcze nie zapadła.

Absolutnie jeszcze nie wybrany – mówi  Rafał Maślak.

Model wierzy, że wszystko zostanie perfekcyjnie dopięte na ostatni guzik. Zdradza też, że zawsze marzył o tym, by jego wesele było tradycyjne, duże i rodzinne. 

Czytaj także

Żywienie

Magda Gessler otworzyła restaurację w Gdyni. Inspirowała się rybnymi knajpkami z Portugalii

Nowa restauracja Magdy Gessler ma wypełnić lukę w nadmorskim rynku gastronomicznym. W przeciwieństwie do większości tamtejszych lokali serwować będzie wyłącznie świeże ryby, pochodzące zarówno z polskich, jak i hiszpańskich portów. Restauracja jest spełnieniem dawnego marzenia właścicielki o ponownym zaistnieniu na gastronomicznej mapie Trójmiasta.

 

Gwiazdy

Ola Nowak: Moje wyjazdy zawsze łączę z pracą. W czerwcu jadę do Los Angeles

Influencerka zdradza, że czekają ją bardzo pracowite wakacje. Priorytetem jest wyjazd do Los Angeles i to w nim pokłada największe nadzieje zawodowe. Nie powinno jej też jednak zabraknąć czasu na relaks. Jej wyjazdy są zawsze połączeniem pracy z odpoczynkiem.

Medycyna

Nadchodzi rewolucja w wykrywaniu bakterii i wirusów. Opracowywany w Polsce system ma zapewnić najszybszą na świecie analizę materiału biologicznego

Do 2020 roku mają się zakończyć prace nad systemem PCR/ONE, który ma zapewnić najszybsze na świecie wykrywanie bakterii i wirusów. System będzie w stanie przeprowadzić automatyczną analizę materiału genetycznego pozyskanego z patogenów bakterii i wirusów. Ma on być nakierowany zwłaszcza na wykrywanie gronkowca złocistego, wywołującego między innymi zapalenie płuc, mięśnia sercowego, opon mózgowych i żył.

Moda

Tomasz Jacyków: Wszyscy projektanci chcą tworzyć kolekcje dla bogatych kobiet. Często robią wtedy siermięgę i jest niedobrze

Stylista podkreśla, że już od kilku ładnych lat panuje w Polsce moda na modę. Pracownie młodych projektantów wyrastają jak grzyby po deszczu, a w branży robi się coraz ciaśniej. Młodzi projektanci robią wszystko, żeby przyciągnąć jak najwięcej klientów, jednak sam talent i miłość do mody nie wystarczą. By zostać zauważonym i docenionym zazwyczaj trzeba wiele pracy, pokory i cierpliwości. Zdaniem Tomasza projektanci przede wszystkim muszą patrzeć na zapotrzebowanie ulicy, a nie tylko zamożnych elit.