Newsy

Rafał Maślak zaprojektuje linię koszul dla mężczyzn

2015-06-15  |  06:50

Rafał Maślak został ambasadorem marki produkującej garnitury. Model nie ograniczy się jednak wyłącznie do sygnowania produktów swoim nazwiskiem. Sam zaprojektuje linię koszul męskich. Maślak jest zafascynowany stylem ubierania się mieszkańców Mediolanu, dlatego w jego kolekcji na pewno znajdzie się kilka modeli w żywych kolorach.

Rafał Maślak został ambasadorem marki PAWO, produkującej elegancką odzież dla mężczyzn. Model nie ograniczy się jednak wyłącznie do sesji zdjęciowej, która będzie promowała markę. Sam zaprojektuje limitowaną linię koszul, która w sprzedaży dostępna będzie w październiku. Twierdzi, że jest bardzo podekscytowany nowym wyzwaniem i traktuje je bardzo ambicjonalnie.

– To jest ogromne wyzwanie. Mam nadzieję, że podołam i że kolekcja się spodoba. Będzie sygnowana moimi inicjałami, dlatego bardzo chcę, żeby wyszła jak najlepiej. Będę ogromnie dumny, kiedy już będzie wisiała w sklepie, i ogromnie dumny, kiedy kogoś zobaczę, kto mi zaufa, ubierze się i będzie mu się to podobało – mówi Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Model twierdzi, że projektując koszule, zamierza wyjść poza przyjęty w tej dziedzinie mody standard. W czasie pobytu w Mediolanie zachwycił się sposobem ubierania mieszkańców tego miasta, zwłaszcza faktem, że nie boją się oni kolorów. Włoskie inspiracje Maślak wykorzysta przy tworzeniu kolekcji.

– W Polsce jeszcze tego trochę brakuje. Może w tej kolekcji uda mi się je wprowadzić i nie będzie to terapia szokowa, bo wiem, że wtedy to by się nie przyjęło. Myślę, że krok po kroku, za pomocą pewnych detali, uda mi się jednak przekonać Polaków do takich barw – mówi Rafał Maślak.

Model nie ukrywa, że chce być inspiracją dla polskich mężczyzn. Już teraz panowie bardzo często zwracają się do niego z prośbami o poradę w kwestii stylu ubierania. W e-mailach pytają, jak powinni się ubrać na daną okazję, a nawet przysyłają zdjęcia znanych osób z prośbą o wskazanie, co mieli na sobie. 

– Już jestem jakimś przykładem, inspiracją i takim wzorem dla panów, co dla mnie jest ogromnym sukcesem. Bo to, że dziewczyny piszą, lubią mnie, to jest jakby normalne, ale trudniej uzyskać sympatię facetów i być dla nich może nie autorytet, bo to zbyt wiele powiedziane, ale na pewno inspiracją – mówi Rafał Maślak.

Aby jeszcze bardziej inspirować polskich mężczyzn, Rafał Maślak zamierza mocno skupić się na prowadzeniu swojego bloga. Model porusza na nim m.in. zagadnienia z dziedziny mody, fitnessu i zdrowego stylu życia.

 

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Komunikat

Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

Jak korzystać z materiałów Newserii?

Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Media

Macademian Girl: Marzy mi się program oparty na modzie i metamorfozach. W naszej stacji nie było jeszcze takiego formatu, a ta tematyka jest trochę spychana na bok

Blogerka mówi, że doskonale czuje się w roli gospodyni programu „Pytanie na śniadanie” i nie ukrywa, że ma apetyt na więcej. Czeka na kolejne propozycje od stacji, w której robi karierę, i wierzy, że dzięki doświadczeniom zdobytym w śniadaniówce poradzi sobie również z większymi formatami. Marzy jej się chociażby projekt poświęcony modzie i metamorfozom.

Gwiazdy

Dorota Goldpoint: Pracodawcy nie doceniają kobiet 50+, bo gonią za ludźmi młodymi. Dojrzałe panie mają ogromne doświadczenie i mogą je przekazać

Projektantka zauważa, że wielu pracodawców nie chce zatrudniać kobiet po 50. roku życia. Mimo że często mają one sporo do zaoferowania, przede wszystkim duże doświadczenie i wiedzę, to propozycje pracy dla nich pojawiają się niezwykle rzadko. Dlatego też Dorota Goldpoint chce udowodnić, że dojrzałe kobiety powinny mieć swoje miejsce w życiu i w społeczeństwie, bo doskonale sprawdzają się w wielu rolach. Sama w swoje 50. urodziny zainaugurowała projekt „The Inner Power”, który zadedykowała właśnie kobietom 50+.

 

Energetyka

Eksperci: To nasi sąsiedzi często odpowiadają za zanieczyszczenie powietrza w okolicy. Mobilne laboratorium sprawdzi, czym palą w piecach

Dzięki mobilnemu laboratorium jakości powietrza strażnicy miejscy i gminni będą mogli szybko zbadać, czy dane gospodarstwo pali w piecu odpowiednim paliwem. Bez takiego urządzenia reakcja na zgłaszane interwencje byłaby właściwie niemożliwa. Tymczasem okazuje się, że średnio aż przez jedną trzecią dni w roku Polacy oddychają powietrzem, w którym przekroczone są normy zawartości szkodliwych substancji. Za ich emisję odpowiadają w większości gospodarstwa domowe.