Newsy

Edyta Pazura: mogliśmy się z mężem poddać, przytłoczeni tym co nas spotkało, ale szliśmy dalej

2016-05-04  |  06:55

Edyta Pazura twierdzi, że jej małżeństwo przeszło wiele ciężkich prób. Przede wszystkim przytłaczającą okazała się nagonka medialna. Mimo to nie poddają się w miniony weekend świętowali 7. rocznicę ślubu.

Edyta Zając poznała Cezarego Pazurę w maju 2007 roku. Miała wówczas 19 lat. Dwa lata później para wzięła ślub Edyta Zając była wówczas w ósmym miesiącu ciąży. Związek znanego aktora ze znacznie młodszą studentką wzbudził duże kontrowersje w mediach oraz wśród internautów. Krytykowano zbyt dużą różnicę wieku oraz rzekome dążenie Edyty Pazury do zaistnienia w show-biznesie dzięki sławnemu nazwisku. Po dziewięciu latach Edyta Pazura zgadza się ze stwierdzeniem, że miłość, jaka połączyła ją z mężem, pomogła im przetrwać trudne początki ich związku.

– Mogliśmy faktycznie po roku, dwóch zrezygnować i mogło nas tak to wszystko przytłoczyć, że moglibyśmy sobie podziękować, powiedzieć: wiesz co, nie jest to warte tego naszego stresu związanego z tym, że tak nas atakują – mówi Edyta Pazura agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Małżonkowie nie poddali się medialnej presji. Postanowili, że będą robić swoje i żyć według własnych planów. Są razem od blisko dziewięciu lat, mają dwoje dzieci: 6-letnią Amelię oraz 3-letniego syna Antoniego Józefa. Łączy ich nie tylko życie prywatne, lecz także zawodowe, Edyta Pazura pracuje bowiem jako menadżerka swojego męża.

– Oprócz tego, że mieszkamy i wychowujemy dzieci razem, to jeszcze pracujemy, co jest trudne, bo obcujemy ze sobą 24 godziny na dobę i uzupełniamy się, godzimy te tematy, co nie jest łatwe – mówi Edyta Pazura.

Edyta Pazura to trzecia żona słynnego aktora. Pierwsze małżeństwo Pazura zawarł w 1989 roku. Z tego związku Pazura ma córkę Anastazję. Po raz drugi gwiazdor serialu „Powiedz tak” ożenił się w 1995 roku jego wybranką była Weronika Marczuk. Związek ten przetrwał do 2007 roku.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Nie żyje Jadwiga Jankowska-Cieślak

Jadwiga Jankowska-Cieślak: Zwykle Złota Palma otwiera ścieżkę do kariery, a mi zamknęła. W Polsce trwał wtedy stan wojenny i musiałam szybko wracać do kraju

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Jadwigi Jankowskiej-Cieślak jednej z najbardziej wybitnych polskich aktorek. Z tej okazji pragniemy podzielić się z Państwem jednym z ostatnich wywiadów, jakich udzieliła naszej redakcji.

Zdrowie

Katarzyna Dowbor: Jak najszybciej muszę się zaszczepić przeciw kleszczowemu zapaleniu mózgu. Do tej pory zabezpieczałam przed tymi pasożytami tylko moje zwierzęta

Prezenterka przyznaje, że do tej pory nie zdawała sobie sprawy, że kleszczowe zapalenie mózgu to taka podstępna i groźna choroba. Jest ona wywoływana przez wirusa, który dostaje się do naszego organizmu w wyniku ukłucia przez kleszcza. Dlatego tak ważne jest, by przed tymi pajęczakami zabezpieczać nie tylko naszych pupili, ale także siebie. Katarzyna Dowbor już umówiła się na przyjęcie odpowiedniej szczepionki. Z danych opracowanych przez Ośrodek Badań Socjomedycznych Instytutu Stosowanych Nauk Społecznych UW wynika, że na taki krok decyduje się zaledwie co dziesiąty Polak.

Moda

Julia Kamińska: Założyłam sobie, że w tym roku nie będę kupować żadnych nowych ubrań. Z sukcesem sprzedaję też swoje rzeczy na popularnej platformie

Aktorka chętnie podjęła wyzwanie „no-buy 2025” i jak zapewnia, w tym roku nie zamierza kupować żadnych nowych ubrań. Poza tym systematycznie „wietrzy” swoją szafę i te rzeczy, które już nie są jej potrzebne, sprzedaje przez internet albo oddaje znajomym. Julia Kamińska zaznacza też, że kompletując stylizację na czerwony dywan, stara się nie wydawać pieniędzy na nowe ubrania. Najpierw zagląda do garderoby, by znaleźć w niej coś, co można ponownie wykorzystać.

Infrastruktura

Mazowsze turystycznie radzi sobie lepiej niż przed pandemią. Odwiedzających przyciąga już nie tylko Warszawa

Województwo mazowieckie jest liderem pod względem liczby turystów. W ubiegłym roku odwiedziło je prawie 7 mln gości. I choć lokomotywą ruchu turystycznego pozostaje Warszawa, to coraz więcej osób wybiera zwiedzanie regionu w wolniejszym tempie niż w stolicy i bliżej natury. Mazowsze od lat postrzegane było jako idealny kierunek na mikrowyprawę, ale teraz przybywa osób, które chcą się tu zatrzymać na dłużej niż 1–2 dni.