Newsy

Rafał Maślak: ciepłe kapcie i kakao to mój sposób na zimne dni

2017-01-24  |  06:45

Model nie obawia się mroźnych dni. Rozwiązaniem jest dla niego ciepły strój domowy: kombinezon i obszerne bambosze. Twierdzi, że idealnym sposobem na rozgrzanie się jest też gorące kakao.

Rafał Maślak to jeden z najbardziej stylowych polskich mężczyzn. W rankingu magazynu „Playboy” na najlepiej ubranego Polaka 2016 roku zajął 7. miejsce. Model nie ukrywa jednak, że i jemu zdarzają dni, gdy nad garnitur przekłada dres i ciepłe kapcie. Ostatnio na Instagramie opublikował zdjęcie w domowym stroju, składającym się z kapci w kształcie psich łbów i dresowego kombinezonu.

On jest jednoczęściowy, taki zapinany na zamek, więc to komicznie wygląda. Jakoś tak usiadłem, akurat to wyglądało jeszcze dosyć gustownie, ale to jest przekomiczne mówi Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Model twierdzi, że o tej porze roku strój ten wkłada bardzo często, jest bowiem bardzo ciepły. Kombinezon w połączeniu z pluszowymi kapciami to dla niego najlepszy sposób na poradzenie sobie z panującymi w zimie niskimi temperaturami.

W takie zimne dni to jest po prostu niesamowita rzecz. Jeszcze kakao do tego i w ogóle człowiek jest w niebie mówi Rafał Maślak.

Domowa stylizacja modela znalazła uznanie wśród jego fanów w mediach społecznościowych. Na Instagramie zdjęcie polubiło blisko 11 tys. internautów.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Handel

Polski e-commerce rośnie w siłę. Konsumentów przyciągają przede wszystkim promocje

Rynek e-commerce w Polsce jest już wart ok. 152 mld zł. Rośnie zarówno częstotliwość zakupów, jak i średnia wartość koszyka – wynika z raportu Strategy&. Polacy doceniają wygodę zakupów przez internet, szybką dostawę i łatwy zwrot. Coraz częściej zwracają też uwagę na cenę i chętnie korzystają z promocji. To właśnie ten trend wykorzystuje Amazon.pl, organizując co roku festiwal z okazji Prime Day. W tym roku zaplanowano go po raz pierwszy aż na cztery dni: 8–11 lipca, a nie dwa jak w poprzednich latach.

Problemy społeczne

Do 2029 roku rynek pracy skurczy się o milion pracowników. Przedsiębiorcy wskazują, jak zaktywizować cztery wykluczone dotąd zawodowo grupy [DEPESZA]

W latach 2020–2029 zmiana struktury społecznej doprowadzi do skurczenia się rynku pracy aż o milion pracowników. Trend ten wymusi na pracodawcach konieczność podejmowania konkretnych działań zmierzających do aktywizacji pomijanych dotąd grup społecznych. – Inkluzywność to nie tylko kwestia etyczna, to strategiczna odpowiedź na kryzys demograficzny i niedobór siły roboczej – wskazuje Związek Przedsiębiorców i Pracodawców.