Newsy

Joanna Krupa: mąż był bardzo zazdrosny o mojego przyjaciela Gerarda Butlera, bardzo przystojnego faceta

2017-01-03  |  06:55

Modelka po raz pierwszy od dawna poczuła, że jej mąż jest zazdrosny. Obiektem zazdrości ostatnio był Gerard Butler, którego Joanna Krupa niedawno poznała. Jej zdaniem gwiazdor filmu „300” jest bardzo przystojnym mężczyzną. 

Joanna Krupa poślubiła biznesmena Romaina Zago w czerwcu 2013 roku. Gwiazda twierdzi, że stanowią zgodne małżeństwo, które szybko rozwiązuje wszelkie problemy. W ich związku nie ma także zazdrości, przynajmniej ze strony męża modelki. Zdarzają się jednak momenty, gdy Romain Zago okazuje swoje niezadowolenie z kontaktu żony z innymi mężczyznami.

Na przykład taki Olivier Janiak czy ten nowy Superman, jakby taki facet mnie podrywał, czy bym była za miła, flirtowała z nim, to wtedy wiadomo, by była zazdrość – mówi Joanna Krupa agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Modelka dopiero od niedawna zauważa oznaki zazdrości ze strony męża. Związane jest to z osobą jej nowego przyjaciela, aktora Gerarda Butlera, którego poznała na imprezie z okazji Halloween. Zdaniem Joanny Krupy odtwórca roli Leonidasa w filmie „300” jest bardzo przystojnym mężczyzną.

Romek bardzo był zazdrosny i mówi: tylko nie myśl, że pójdziesz z nim na kolację czy na lunch, nawet jako przyjaciel – mówi modelka.

Gwiazda podkreśla, że mąż nigdy nie obraża się na nią, lecz wprost mówi o swoich odczuciach. Nie ma więc między nimi cichych dni lub kłótni z powodu zazdrości.

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Gwiazdy

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski ratują konie przeznaczone na rzeź. „Te zwierzęta są symbolem wolności, zrzucenia zobowiązań i porywu w przestrzeń”

Aktorzy wspierają kampanię społeczną „Jaki jest koń?”, która ma na celu pomoc klaczom znajdującym się pod opieką Fundacji Zwierzęca Polana. W Polsce bowiem 9 na 10 koni kończy swój żywot przedwcześnie. Nie mogą liczyć na spokojną starość, tylko trafiają do rzeźni. Jedna z nielicznych stajni, w której chorym zwierzętom pozwala się godnie przeżyć ostatnie lata życia, idzie właśnie pod młotek. Jedynym ratunkiem jest budowa nowego azylu.

 
 
 

Farmacja

Pacjenci z ciężkimi chorobami jelit muszą przerywać terapię po 1-2 latach ze względów administracyjnych. Lekarze apelują o zmiany

Na nieswoiste zapalenia jelit choruje około 50 tys. Polaków, głównie młodych osób przed 35. rokiem życia. Pacjenci z ciężkim przebiegiem choroby potrzebują terapii biologicznej, która w Polsce jest dostępna w ramach programów lekowych. Te ze względów administracyjnych są jednak ograniczone czasowo do 1–2 lat. Po tym okresie pacjenci nie mogą już kontynuować leczenia, a do programu lekowego mogą zostać włączeni ponownie dopiero, kiedy nastąpi nawrót choroby i ciężkie nasilenie jej objawów. Lekarze apelują o zmianę tych kryteriów. – Przerywanie terapii, które może doprowadzić do utraty jej skuteczności, powinno być uznane za błąd. To ryzykowne dla pacjentów – podkreśla prof. Jarosław Reguła, krajowy konsultant w dziedzinie gastroenterologii.

 
 

Problemy społeczne

Pandemia zwiększyła zainteresowanie ubezpieczeniami na życie. Klienci częściej szukają ochrony na wypadek nagłego zachorowania i pobytu w szpitalu

W ostatnich miesiącach widać większe zainteresowanie ubezpieczeniami na życie. Po wiosennym spowolnieniu spowodowanym lockdownem w III kwartale wzrósł popyt na ubezpieczenia, mimo wakacji, które zazwyczaj są spokojniejszym okresem w sprzedaży. W Unilinku od stycznia do września dynamika sprzedaży wzrosła o 120 proc. r/r, a w samym wrześniu – o 136 proc. To nie tylko efekt wzrostu świadomości ubezpieczeniowej, ale też przesunięcia w czasie decyzji o zakupie polisy.