Newsy

Kuba Molęda o powrocie do mediów: Nigdy nie przerwałem kariery muzycznej. Przez cały czas wydawałem płyty i grałem koncerty

2014-08-22  |  07:10
Mówi:Kuba Molęda
Funkcja:wokalista, uczestnik 2. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
 • MP4
 • Znany z występów w młodzieżowym zespole LO27 Kuba Molęda będzie jedną z gwiazd programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Po kilku latach przerwy będzie to dla wokalisty powrót na główne strony portali i czasopism. Muzyk jednak uważa, że nigdy nie wycofywał się z życia publicznego.

  Kuba Molęda największą popularność zdobył pod koniec lat 90. Przez ostatnie lata nie budził zainteresowania mediów. Muzyk jednak nie wie, co było powodem ciszy medialnej wokół niego, bo nawet na chwilę nie przerwał kariery muzycznej.

  Przez cały czas nagrywałem kolejne płyty, grałem też koncerty. Z mojej perspektywy niewiele się zmieniło. Nie wiem, co było przyczyną mojego wycofania się z mediów. To nie jest tak, że któregoś dnia powiedziałem, że kończę z życiem publicznym. 5 lat temu wydałem płytę z moim bratem „2xM”, była to jednak muzyka mniej komercyjna od tej wykonywanej w LO27 – wyjaśnia Molęda.

  Oprócz śpiewania w nieistniejącej już grupie LO27 Kuba Molęda zajmował się także aktorstwem oraz podkładaniem głosu do filmów animowanych. Można było go zobaczyć m.in. na deskach Teatru Muzycznego Roma.

  Wcieliłem się w rolę Alfreda w musicalu „Taniec Wampirów” Romana Polańskiego. Spektakle nie są jednak tak medialne jak projekty muzyczne. Od wielu lat pracuję także przy dubbingach, gdzie wcielam się w postacie z bajek. Oprócz tego nagrywam piosenki do bajek. Cały czas coś się dzieje w moim życiu, nie miałem nawet chwili wytchnienia – dodaje piosenkarz.

  Ostatnia płyta Kuby Molędy, „2xM”, ukazała się w 2007 roku. Najnowszym utworem nagranym przez piosenkarza jest singiel „Nie mów, że nie” z 2012 roku. Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na antenie Polsatu gości od marca 2014 roku. Zwyciężczynią pierwszej edycji była Katarzyna Skrzynecka. Premierowe odcinki 2 edycji programu będzie można oglądać od 6 września w telewizji Polsat.

  Więcej na temat
  Media Maja Bohosiewicz jest gotowa stracić urodę dla roli Wszystkie newsy
  2014-08-21 | 07:10

  Maja Bohosiewicz jest gotowa stracić urodę dla roli

  – Mam nadzieję, że trafię jeszcze na męskie metamorfozy – mówi Maja Bohosiewicz, uczestniczka drugiej edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktorka
  Media Magdalena Steczkowska o udziale w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: mam zdarte kolana i siniaki
  2014-08-19 | 07:00

  Magdalena Steczkowska o udziale w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: mam zdarte kolana i siniaki

  Magdalena Steczkowska, uczestniczka drugiej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”, po pierwszych nagraniach ma zdarte kolana i siniaki. Przyznaje, że trudno jej wcielić się
  Muzyka Marek Kaliszuk wystąpi w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
  2014-07-23 | 07:00

  Marek Kaliszuk wystąpi w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

  Marek Kaliszuk będzie uczestnikiem programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Aktor znany z roli Bogusia w serialu „M jak Miłość” stanie w szranki

  Czytaj także

  Więcej ważnych informacji

  Komunikat

  Ważne informacje dla dziennikarzy radiowych

  Dziennikarze radiowi mają możliwość pobierania oryginalnego klipu dźwiękowego oraz  z lektorem w przypadku materiałów, w których ekspertami są obcokrajowcy.

  Zapraszamy do kontaktu media|newseria.pl?subject=Kontakt%20dla%20medi%C3%B3w| style="background-color: rgb(255, 255, 255);"|media|newseria.pl 

  Jak korzystać z materiałów Newserii?

  Ważne informacje dla dziennikarzy i mediów

  Wszystkie materiały publikowane w serwisach agencji informacyjnej Newseria przeznaczone są do bezpłatnej dystrybucji poprzez serwisy internetowe, stacje radiowe i telewizje, wydawców prasy oraz aplikacje pełniące funkcję agregatorów newsów. 

  Szczegóły dotyczące warunków współpracy znajdują się tutaj.

  Jedynka Newserii

  Jedynka Newserii

  Gwiazdy

  Barbara Kurdej-Szatan: Jeżeli ktoś zna swoją wartość to tak bardzo nie przejmuje się komentarzami hejterów. Musimy hejt odwzajemniać miłością

  Aktorka uważa, że w walce z hejtem pomaga przede wszystkim świadomość własnej wartości. Dzięki temu można się zdystansować do internetowej fali nienawiści, a skupić na rozwoju własnej kariery.  Aktorka nie raz stała się już obiektem ataku hejterów. Wszelkie oszczerstwa, zarzuty i insynuacje stara się albo pomijać, albo obracać w żart. Nie komentuje żadnych plotek na swój temat, bo przez kilka lat funkcjonowania w show-biznesie w znacznym stopniu zdążyła się już uodpornić na krytykę.

  Gwiazdy

  Sasha Strunin: Moje życie prywatne to niezarysowana biała kartka. Nigdy nie wiadomo, co się wydarzy

  Pod koniec października Sasha Strunin skończyła 30 lat. Zamiast hucznej imprezy, wybrała ciszę i samotność, bo jak przyznaje, potrzebowała chwili na to, by pobyć sama ze sobą. Wokalistka podkreśla, że choć w sferze zawodowej wiele już udało jej się osiągnąć, to nie zamyka się na nowe propozycje i chce rozwijać zarówno wokalnie, jak i w dziedzinie fotografii. Jest również otwarta na zmiany w życiu prywatnym.

  Moda

  Twórcy marki Dsquared2: Polski rynek jest dla nas bardzo ważny. Cieszymy się, że możemy tu być

  Dean i Dan Caten słyną z indywidualnego podejścia do mody i umiejętnego komponowania skrajnie różnych stylów. Podbili serca gwiazd na całym świecie, a ich wysmakowane projekty zawierające mocne, streetwear’owe DNA cieszą się także coraz większą popularnością w Polsce. Limitowana kolekcja marki Dsquared2 z okazji urodzin warszawskiego domu handlowego VITKAC składa się z dziesięciu elementów garderoby, które mogą być punktem wyjścia do stworzenia wielu nietuzinkowych stylizacji. 

   

  CES Las Vegas 2020