Newsy

Małgorzata Foremniak o „Mam talent”: Na castingu nigdy nie wiadomo, co się zdarzy. To jest bardzo ekscytujące

2014-06-27  |  07:00
Kolejna edycja popularnego talent show „Mam talent” odbędzie się jesienią. W jury zasiądzie Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Augustin Egurrola. Foremniak podkreśla, że każdy uczestnik powinien zaczarować jury. Element zaskoczenia towarzyszący castingom jest według aktorki bardzo ekscytujący.

Program „Mam talent” jesienią doczeka się już siódmej edycji. Aktorka Małgorzata Foremniak nie może się doczekać tej edycji. Podkreśla, że castingi są jednym z przyjemniejszych elementów jej pracy jako jurorki.

Na castingu nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć na scenie, i to jest bardzo ekscytujące. Co roku wydaje mi się, że będzie fajnie, na pewno śmiesznie i ciekawie. Będzie co wspominać, bo zawsze po castingach jest dużo fajnych wspomnień – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle aktorka Małgorzata Foremniak, jurorka w programie „Mam talent.”

Kryterium programu „Mam talent” to posiadanie jakiegokolwiek talentu. Dziedzina jest dowolna – uczestnik może śpiewać, dobrze się poruszać czy grać na instrumencie. Jurorzy najpierw wybierają osoby, które są najbardziej utalentowane, a ostatecznie zwycięzca wyłoniony jest w konkursie SMS.

Nas, jurorów, może oczarować wokalista, tancerz lub mistrz czy mag w jakiejś innej dziedzinie. Mogą oczarować nas dzieci, śpiewające gospodynie domowe, wszystko się może zdarzyć. Ważne jest, żeby na scenie pojawiła się magia. Uwielbiamy to wszyscy jako widzowie – tłumaczy aktorka.

Foremniak przyznaje, że śledzi kariery zwycięzców poprzednich edycji programu.

Zawsze mnie to cieszy, że taki program zmienia komuś życie i sprawia, że spełniają się jego marzenia – dodaje Foremniak.

Aktorka Małgorzata Foremniak i piosenkarka Agnieszka Chylińska od początku istnienia programu „Mam talent” zasiadają w jury. W jesiennej edycji programu trzecim jurorem pozostanie tancerz i choreograf Agustin Egurrola, znany z takich programów, jak „You can dance – po prostu tańcz” oraz „Taniec z gwiazdami”, który w ostatniej edycji zastąpił na tym miejscu Roberta Kozyrę .

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Teatr

Ochrona środowiska

Rośnie liczba producentów ekologicznych zarówno w Polsce, jak i innych krajach Unii. Wciąż jednak jest to ułamek produkcji rolnej

Rolnictwo i hodowla zwierząt to jedna z głównych przyczyn wycinki lasów na świecie, utraty bioróżnorodności i największy emitent metanu. Sektor ten pochłania ogromne zasoby wody i odpowiada w dużym stopniu za zanieczyszczenie gleby. Ekspansja rolnictwa przyczynia się więc do zmian klimatu, a jednocześnie sektor boleśnie odczuwa ich skutki, co odbija się na produkcji rolnej. Zdaniem naukowców transformacja ekologiczna rolnictwa jest dziś koniecznością w walce z postępującymi niekorzystnymi zmianami klimatycznymi.

Ochrona środowiska

Radykalne formy protestów klimatycznych mogą mieć wpływ na spadek poparcia społecznego dla działań na rzecz klimatu. Najmniej akceptowalne blokady dróg czy niszczenie obrazów

Aktywiści klimatyczni coraz częściej wykorzystują pokojowe nieposłuszeństwo obywatelskie, aby podnieść ekologiczną świadomość społeczeństwa. Badania przeprowadzone przez naukowców z Uniwersytetu George’a Masona wykazały, że niektóre z ich działań, jak np. marsze i protesty okupacyjne, są postrzegane jako bardziej akceptowalne niż na przykład blokady dróg czy niszczenie obrazów. To sugeruje, że forma protestu może więc wpłynąć na to, jak bardzo ludzie popierają postulaty głoszone przez protestujących, ale wymaga to dalszych badań.