Newsy

Małgorzata Foremniak o „Mam talent”: Na castingu nigdy nie wiadomo, co się zdarzy. To jest bardzo ekscytujące

2014-06-27  |  07:00
Kolejna edycja popularnego talent show „Mam talent” odbędzie się jesienią. W jury zasiądzie Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska i Augustin Egurrola. Foremniak podkreśla, że każdy uczestnik powinien zaczarować jury. Element zaskoczenia towarzyszący castingom jest według aktorki bardzo ekscytujący.

Program „Mam talent” jesienią doczeka się już siódmej edycji. Aktorka Małgorzata Foremniak nie może się doczekać tej edycji. Podkreśla, że castingi są jednym z przyjemniejszych elementów jej pracy jako jurorki.

Na castingu nigdy nie wiadomo, co może się zdarzyć na scenie, i to jest bardzo ekscytujące. Co roku wydaje mi się, że będzie fajnie, na pewno śmiesznie i ciekawie. Będzie co wspominać, bo zawsze po castingach jest dużo fajnych wspomnień – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle aktorka Małgorzata Foremniak, jurorka w programie „Mam talent.”

Kryterium programu „Mam talent” to posiadanie jakiegokolwiek talentu. Dziedzina jest dowolna – uczestnik może śpiewać, dobrze się poruszać czy grać na instrumencie. Jurorzy najpierw wybierają osoby, które są najbardziej utalentowane, a ostatecznie zwycięzca wyłoniony jest w konkursie SMS.

Nas, jurorów, może oczarować wokalista, tancerz lub mistrz czy mag w jakiejś innej dziedzinie. Mogą oczarować nas dzieci, śpiewające gospodynie domowe, wszystko się może zdarzyć. Ważne jest, żeby na scenie pojawiła się magia. Uwielbiamy to wszyscy jako widzowie – tłumaczy aktorka.

Foremniak przyznaje, że śledzi kariery zwycięzców poprzednich edycji programu.

Zawsze mnie to cieszy, że taki program zmienia komuś życie i sprawia, że spełniają się jego marzenia – dodaje Foremniak.

Aktorka Małgorzata Foremniak i piosenkarka Agnieszka Chylińska od początku istnienia programu „Mam talent” zasiadają w jury. W jesiennej edycji programu trzecim jurorem pozostanie tancerz i choreograf Agustin Egurrola, znany z takich programów, jak „You can dance – po prostu tańcz” oraz „Taniec z gwiazdami”, który w ostatniej edycji zastąpił na tym miejscu Roberta Kozyrę .

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Uroda

Konsument

Sztuczna inteligencja wzbudza w Polakach głównie ciekawość i obawy. Ponad połowa widzi w niej zagrożenie

Prawie połowa Polaków twierdzi, że myśląc o sztucznej inteligencji, odczuwa zaciekawienie, ale aż 39 proc. przyznaje, że są to głównie obawy. Dotyczą one niewłaściwego wykorzystania SI, utraty kontroli nad nią i marginalizacji roli człowieka na rynku pracy. Na razie jednak tylko 11 proc. badanych używa narzędzi opartych na sztucznej inteligencji w swojej pracy. Chociaż rozwiązania te zyskują zwolenników, to wciąż duża grupa pracowników nie wie, w jaki sposób mogłyby one wspomóc ich w obowiązkach zawodowych – wskazuje badanie „Polacy o AI. Codzienność, nadzieje, obawy”.

Ochrona środowiska

Polski rynek roślinny rozwija się wolniej niż na Zachodzie. Kraje z największą konsumpcją mamy szansę dogonić za kilkanaście lat

Wartość rynku roślinnego w Polsce przekroczyła już wartość 1 mld zł. Roślinne zamienniki nabiału stanowią ponad połowę tej kategorii, a silną pozycję w sprzedaży mają alternatywy dla mleka – wynika z raportu Polskiego Związku Producentów Żywności Roślinnej. Polski rynek z rocznymi wydatkami rzędu 4,23 euro na osobę wciąż jednak odbiega od kwot wydawanych na żywność roślinną na Zachodzie. Branża liczy na wsparcie państwa w wykorzystaniu potencjału konsumentów.