Newsy

Paulina Sykut-Jeżyna: Z wiekiem polubiłam biżuterię. Najchętniej noszę subtelne ozdoby

2016-10-20  |  06:50

Prezenterka jeszcze do niedawna niechętnie nosiła biżuterię. Zazwyczaj ograniczała się do subtelnych kolczyków. Twierdzi jednak, że z wiekiem polubiła tego typu ozdoby i dziś chętnie wkłada łańcuszki z zawieszkami, kolczyki i bransoletki. Nie rozstaje się ponadto z pierścionkiem zaręczynowym i obrączką ślubną.

Paulina Sykut-Jeżyna od kilku lat uważana jest za jedną z najlepiej ubranych polskich gwiazd. Prezenterka jest miłośniczką minimalistycznego stylu i prostych, aczkolwiek bardzo kobiecych fasonów. Zamiłowanie do minimalizmu przenosi także na biżuterię twierdzi, że jest zwolenniczką delikatnych, lekkich ozdób. Jeszcze do niedawna na co dzień nosiła tylko niewielkie kolczyki, więcej biżuterii wkładała wyłącznie na duże wieczorne wyjścia. 

– Od jakiegoś czasu mówię, że to zmienia się z wiekiem. Polubiłam biżuterię i noszę ją, zmieniam, ale zwykle jest to bardzo delikatny zestaw. Dzisiaj mam na sobie łańcuszki, delikatne kolczyki i takie rzeczy bardzo lubię, więc subtelnie raczej – mówi prezenterka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. 

Gwiazda Polsatu nie ma nic przeciwko biżuterii noszonej przez dzieci. Zastrzega jednak, że muszą to być ozdoby skromne i delikatne, najlepiej podkreślające więź matki z córką. Sama jako mała dziewczynka chętnie nosiła tego typu biżuterię.

– Jak byłam małą dziewczynką, to nosiłam łańcuszek od mojej mamy, nosiłam później jako nieco starsza kolczyki, z którymi się nie rozstawałam. To były takie rzeczy o wartości bardzo sentymentalnej mówi Paulina Sykut-Jeżyna.

Prezenterce spodobała się najnowsza kolekcja Ani Kruk, stworzona wraz z marką Coccodrillo. W jej skład wchodzą trzy linie, przeznaczone dla mam i i ich córek. W kolekcji znajdują się naszyjniki, kolczyki i bransoletki o casualowym charakterze. Paulina Sykut-Jeżyna nie wyklucza, że wybierze spośród nich coś dla siebie i swojej mamy, a także córeczki Róży, która wkrótce przyjdzie na świat. 

– Bo w sumie będziemy takie trzy połączone ze sobą więzami miłości. Myślę, że możemy sobie pozwolić na taką delikatną biżuterię, która będzie naszym symbolem mówi prezenterka.

Obecnie biżuteria, z którą gwiazda się nie rozstaje, to pierścionek zaręczynowy oraz obrączka ślubna. Twierdzi, że ozdoby te darzy największym sentymentem i nie wychodzi bez nich z domu. 

Czytaj także

Więcej ważnych informacji

Seriale

Inwestycje

Polski rynek sztuki wciąż mały i niedoszacowany w porównaniu z Europą i USA. Coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i kolekcjonerów z zagranicy

W tym roku polski rynek obrotu dziełami sztuki ma szansę przekroczyć wartość 500 mln zł, ale wciąż jest to relatywnie niewiele w porównaniu z bardziej rozwiniętymi rynkami Europy Zachodniej czy Stanami Zjednoczonymi. Tam podobne obroty wypracowują nawet pojedyncze aukcje dzieł. W Polsce rynek sztuki jest wciąż mocno niedoszacowany, co czyni go atrakcyjnym dla zagranicznych inwestorów indywidualnych i instytucjonalnych, szukających ciekawych prac. – Za granicą polska sztuka jest postrzegana jako ta, która wciąż ma bardzo duży potencjał wzrostowy – mówi prezes DESA SA Juliusz Windorbski.

Muzyka

Krystian Ochman wydał swoją debiutancką płytę. To spełnienie marzeń zwycięzcy 11. edycji „The Voice of Poland”

Wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana i zwycięzca 11. edycji „The Voice of Poland” z dużą ekscytacją prezentuje swój debiutancki album zatytułowany po prostu „Ochman”. Na płycie znalazło się 11 utworów i nie mogło zabraknąć takich singli jak: „Światłocienie”, „Wielkie tytuły”, „Prometeusz”, „Wspomnienie”, „Ten sam ja” czy „Złodzieje wyobraźni”. Wokalista podkreśla, że wszystkie kompozycje mają wspólny mianownik, a każda z nich zawiera jego prywatne przemyślenia. Zaznacza też, że nagranie takiego krążka było jego marzeniem.