Newsy

Rafał Brzozowski nie przejmuje się krytyką

2013-10-22  |  10:30
Rafał Brzozowski  nie zwraca uwagi na hejterów. Piosenkarz nie bierze sobie do serca negatywnych komentarzy, bo jak mówi, zawsze znajdą się jego przeciwnicy. Artysta zapewnia, że ma zdrowe podejście do krytyki swojej osoby.

Wokalista tłumaczy, że człowiek nie może przejmować się wszystkim co ludzie piszą i mówią.

– Ja bardzo lubię krytykę, ale konstruktywną. Jak ktoś mnie wyzywa i hejtuje, to on ma problem, nie ja tak naprawdę. A jeżeli ktoś mnie pozna osobiście i prywatnie to stwierdza, że wcale taki zły nie jestem, bo staram się w tym wszystkim zachować normalność i nie odpływać – powiedział Brzozowski agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Piosenkarz przyznał też, że nie czuje się gwiazdą i nie chce, żeby traktowano go jak celebrytę.

Jestem normalnym chłopakiem z małego miasteczka, któremu się coś tam udało zrobić i zrealizować jakieś marzenia i bardzo mi było ciężko to zrobić, więc teraz trzymam się i pomału, małymi kroczkami jeszcze sobie drepcze – podkreśla piosenkarz.

Wokalista ma na swoim koncie już spore sukcesy na polskim rynku muzycznym. Jego debiutancki singiel „Tak blisko”, od czasu swojej premiery pod koniec lata 2012 roku zyskał dużą popularność i do dziś jest chętnie grany w stacjach radiowych. Poza tym, Brzozowski jest laureatem nagród Festiwalu Piosenki Rosyjskiej oraz Eska Music Award 2012 za „Przebój lata”.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Konsument

Młodzież w Polsce sięga po alkohol rzadziej niż 20 lat temu. Obniża się zwłaszcza spożycie piwa

Alkohol staje się coraz mniej popularny wśród młodzieży, przede wszystkim w grupie wiekowej 15–16 lat, ale pozytywne zmiany widoczne są również w grupie 17- i 18-latków – wynika z badania ESPAD z 2024 roku przedstawionego niedawno podczas konferencji w Sejmie. Mniej nastolatków niż 20 lat temu przyznaje się do zakupu alkoholu i tych, którzy oceniają, że jest on łatwy do zdobycia. Wciąż jednak na wysokim poziomie utrzymuje się odsetek młodzieży, która pije w sposób ryzykowny. Ministerstwo Zdrowia zapowiada działania ograniczające sprzedaż alkoholu.

IT i technologie

Sztuczna inteligencja dużym wsparciem w diagnostyce. Może być szczególnie cenna w chorobach rzadkich

Już nie tylko usprawnianie analizy badań obrazowych, ale i na przykład typowanie celów terapeutycznych w chorobach rzadkich to pola, na których w medycynie sprawdza się sztuczna inteligencja. Różne technologie zasilane SI wykorzystuje prawie 80 proc. podmiotów leczniczych, a inwestycja w nie zwraca się średnio w ciągu 14 miesięcy. Wraz z pokoleniową wymianą kadr widać też coraz większe otwieranie się lekarzy na korzystanie z narzędzi sztucznej inteligencji.