Newsy

Karolina Pisarek: Z Sandrą Kubicką wspieramy się i możemy na siebie liczyć. Uwielbiam jej energię

2020-08-07  |  06:18

Modelka bardzo ceni sobie znajomość z Sandrą Kubicką. Obie modelki nie są jednak dla siebie tylko zwykłymi koleżankami z branży. Łączy je szczególna więź. Uwielbiają długie rozmowy na każdy temat, doskonale się rozumieją i kibicują sobie w kolejnych projektach zawodowych.

Karolina Pisarek i Sandra Kubicka udowadniają, że show-biznes i modeling to nie tylko ciągła konkurencja. Przyjaźń w branży modowej jest możliwa, pod warunkiem że trafi się na odpowiednią osobę i bratnią duszę. Wtedy nie ma miejsca na zazdrość i niezdrową rywalizację. Jest za to pewność, że można na siebie liczyć w każdej sytuacji.

Z Sandrą po prostu bardzo się lubimy i jak najbardziej wspieramy, bo rozmawiamy o wszystkim, o tym, o czym-show biznes nie wie, nie mówi i nie widzi. To są rozmowy za zamkniętymi drzwiami. Ona wie, że zawsze może na mnie liczyć. Sandra jest osobą, której można zaufać i porozmawiać z nią na wszelkie tematy. Uwielbiam jej energię. Jest bardzo pozytywnie nastawiona do ludzi – mówi agencji Newseria Lifestyle Karolina Pisarek.

Modelka cieszy się, że ich drogi kiedyś się przecięły i z czasem mogły zacieśnić relacje.

Z Sandrą poznałyśmy się, kiedy przyleciała do Polski jakiś czas temu. Możliwe, że to było trzy lata temu, nie jestem w stanie określić dokładnej daty. Pracujemy w tej samej agencji i tak się złożyło, że spędzałyśmy razem wakacje w Miami, mieszkałyśmy dość niedaleko siebie i w tym czasie bardzo się zbliżyłyśmy – mówi.

Karolina Pisarek kibicuje Sandrze Kubickiej w jej działalności pozamodelingowej. Nie mogło jej więc zabraknąć na premierze autorskiej linii perfum All Day i All Night. Nie wyklucza też, że kiedyś również pójdzie w jej ślady.

– Myślę, że jeśli będę miała kiedyś propozycję, żeby mieć swoją linię kosmetyków, to jak najbardziej. Na razie jednak skupiam się na innych projektach, o których już niedługo będę wspominać. Teraz natomiast bardzo gratuluję Sandrze jej perfum, bo wiem, że to było jej największe marzenie – mówi modelka.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Sebastian Karpiel-Bułecka: Jurorowanie to nie jest proste zadanie, ale bardzo mnie to rajcuje. Staram się być sprawiedliwy, szczery i rzetelny

Nowy juror w programie „Must Be the Music” podkreśla, że ta rola jest dla niego niezwykłą przygodą, bo dzięki niej nie tylko może odkrywać młode talenty, ale także nieznane dotąd aspekty swojej kariery artystycznej. Ocenianie uczestników nie jest prostą sprawą, ale Sebastian Karpiel-Bułecka nie chce nikomu dawać złudnych nadziei i chwalić kogoś tylko po to, żeby nie zrobić mu przykrości. Wokalista wychodzi z założenia, że jeśli ktoś decyduje się na udział w tym programie, to musi być przygotowany na każdą ocenę, nawet tę najbardziej surową.

Prawo

Nałóg nikotynowy wśród nieletnich zaczyna się najczęściej od e-papierosów. Przyciągają ich słodkie, owocowe smaki tych produktów

Co czwarty uczeń ma za sobą inicjację nikotynową, a dla większości z nich pierwszym produktem, po jaki sięgnęli, był e-papieros. Zdecydowana większość uczniów używających nikotyny korzysta właśnie z e-papierosów, a prawie połowa nie ma problemu z ich zakupem – wskazują nowe badania przeprowadzone z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia. Eksperci podkreślają, że niebezpiecznym produktem, z uwagi na ryzyko uzależnienia behawioralnego, są także e-papierosy beznikotynowe. Trwają prace nad przepisami, które m.in. zakażą ich sprzedaży nieletnim.

Ochrona środowiska

Futra z negatywnym wpływem na środowisko na każdym etapie produkcji. Wiąże się z 400-krotnie większym zużyciem wody niż poliestru

Biznes futrzarski ma negatywny wpływ na środowisko naturalne – podkreślają eksperci Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Hodowle powodują zatrucie wód i gleb oraz są zagrożeniem dla bioróżnorodności. Z kolei produkcja futra z norek, lisów i jenotów generuje znacznie większe niż bawełna czy poliester emisje gazów cieplarnianych, zużycie wody i zanieczyszczenie wody. 25 listopada obchodzimy Dzień bez Futra, który ma zwrócić uwagę na cierpienie zwierząt hodowanych na potrzeby przemysłu futrzarskiego oraz promować etyczne i ekologiczne wybory w modzie.