Newsy

Izabella Krzan: prowadzenie takich wydarzeń jak Sylwester TVP to spełnienie moich marzeń

2017-12-11  |  06:45

Będą mi się lekko nogi trzęsły – przyznaje prezenterka przed debiutem na zakopiańskiej scenie. Jest jednak przekonana, że po pierwszym stresie bez trudu wejdzie w rolę gospodyni imprezy sylwestrowej. Gwiazda uważa się bowiem za osobę, na którą stres działa motywująco, a prowadzenie dużych eventów zawsze było jej marzeniem.

Tegoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką ponownie zawita do Zakopanego. Tak jak rok wcześniej widzowie TVP będą się bawić na Równi Krupowej. Imprezę poprowadzi czwórka gospodarzy: Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel, Rafał Brzozowski oraz Izabella Krzan. Dla Miss Polonia 2016, która karierę telewizyjną zaczęło dopiero we wrześniu tego roku, będzie to debiut w roli prowadzącej tak duże wydarzenie.

To ogromna szansa i kredyt zaufania, bo dopiero od niedawna jestem w świecie mediów i telewizji, ale oczywiście postaram się nie zawieść i zrobić wszystko jak najlepiej – mówi gwiazda agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Izabella Krzan nie ukrywa, że odczuwa spore emocje związane z sylwestrową nocą. Podkreśla jednak, że należy do osób, na które stres działa mobilizująco, nie ma więc wątpliwości, że poradzi sobie na zakopiańskiej scenie.

Pewnie wejdę na pierwsze dwie minuty, będą mi się lekko nóżki trzęsły, ale jak potem wejdę w swoją rolę, to wiem, że będzie fajnie. Na pewno będę się starała bawić ze wszystkimi, po chwili to wszystko na pewno odejdzie – mówi gwiazda TVP.

Prezenterka zapewnia, że nie żałuje sylwestrowej nocy spędzonej w pracy. Podkreśla, że prowadzenie tego typu wydarzeń zawsze było jej marzeniem. Jest więc zachwycona, że dostała taką szansę. Nie wyklucza, że jeśli jej kariera potoczy się zgodnie z jej oczekiwaniami, za kilka lat może czuć się zmęczona obowiązkami zawodowymi, dziś jednak cieszy ją możliwość powitania nowego roku w pracy.

Ja jestem z tych osób, które sylwestra lubią, ale zazwyczaj spędzałam go w swoim własnym gronie, czasami nawet w domu, nie wychodziłam do klubów, bo nie jestem osobą, która w klubach spędza swój czas – mówi Izabella Krzan.

Sylwester Marzeń z Dwójką rozpocznie się o godzinie 20.00 i potrwa do 2.00. Na zakopiańskiej scenie wystąpią takie gwiazdy ja Michał Szpak, Barbara Kurdej-Szatan z mężem Rafałem Szatanem, Maryla Rodowicz, Margaret, Red Lips, Urszula, Limahl oraz Thomas Anders z grupy Modern Talking.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Dorośli nie umieją rozmawiać o dojrzewaniu ze swoimi dziećmi. Młodzi czerpią wiedzę głównie z internetu

Dojrzewanie i to, co w tym okresie dzieje się z ciałem i emocjami, to w wielu polskich domach wciąż temat tabu. Nawet jeśli rodzice i opiekunowie podejmują temat, to często się okazuje, że nie za bardzo wiedzą, jak mają o tym rozmawiać ze swoimi dziećmi. Młodzi najczęściej szukają odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości w internecie, jednak nie zawsze są to jakościowe treści, zgodne z aktualną wiedzą i pochodzące od wykwalifikowanych ekspertów. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie znajdą bezpieczną wiedzę na temat wszystkiego, co się dzieje w ich ciele, głowie i duszy w tak ważnym momencie w ich życiu – mówi Olga Kwiecińska, założycielka i pomysłodawczyni Cześć Ciało.

Media

Robert El Gendy: Z Klaudią Carlos jesteśmy różni charakterologicznie, ale doskonale się uzupełniamy. Jak mam słabszy dzień, to ona przejmuje kontrolę nad rozmową lub odwrotnie

Nowi gospodarze TVP2 nie mogą się nachwalić zarówno atmosfery, jaka panuje w TVP, jak i siebie nawzajem. Robert El Gendy bardzo się cieszy z tego, że może prowadzić „Pytanie na śniadanie” z Klaudią Carlos i przekonuje, że ich duet ma duży potencjał. Na wizji doskonale się dogadują i uzupełniają, a poza kamerami  mają wiele wspólnych tematów do rozmów.

Prawo

Świadomość społeczna na temat ryzyka publikowania wizerunków dzieci w internecie nadal bardzo niska. UODO apeluje o ostrożność

Kilkaset milionów zdjęć codziennie jest publikowanych w internecie, wśród nich wiele z udziałem dzieci. Zdjęcia i wideo zamieszczają zarówno rodzice, jak i placówki oświatowe, do których dzieci uczęszczają. Materiały te, bez względu na to, z jaką intencją są publikowane, mogą trafić w niepowołane ręce i posłużyć do ataku hejterskiego na dzieci, kradzieży ich cyfrowej tożsamości, a nawet zostać wykorzystane przez osoby o skłonnościach pedofilskich. Podkreślają to eksperci UODO i Fundacji Orange w poradniku skierowanym do osób pracujących w placówkach i organizacjach działających na rzecz dzieci.