Newsy

Natalia Nykiel: Interesuję się astrologią. Wierzę w moc znaków zodiaku i dzięki temu bardziej siebie poznałam

2022-04-15  |  06:12

Wokalistka przyznaje, że od dawna interesowało ją to, w jaki sposób gwiazdozbiory, Słońce, Księżyc oraz planety wpływają na nasze życie, czym charakteryzuje się każdy z 12 znaków zodiaku i w jaki sposób kształtują one poszczególne obszary horoskopu. Podczas pandemii, kiedy większość czasu spędzała w domu, postanowiła więc zgłębić ten temat. Po przeczytaniu kilku książek stwierdza, że astrologia jest obszerną, ale niezwykle fascynującą dziedziną nauki, a ona sama coraz bardziej się w nią wkręca.

Natalia Nykiel przekonuje, że już od jakiegoś czasu chciała pogłębić i uporządkować swoją wiedzę o układach ciał niebieskich oraz ich oddziaływaniu na ludzkie życie i losy świata. Teraz, kiedy tylko znajduje wolną chwilę, z przyjemnością sięga po kolejne lektury i nie ukrywa, że wejście na kolejny poziom astrologicznego wtajemniczenia staje się dla niej niesamowitą przygodą z własnym umysłem.

– To jest zajawka, która już od dawna we mnie siedziała, choć w sumie nie potrafię wskazać jednego momentu, w którym zaczęłam się interesować astrologią. W pandemii natomiast miałam trochę więcej czasu, żeby poświęcić na ten temat. Zaczęłam więc czytać różne książki. Myślałam sobie, skoro Księżyc ma taki wpływ na cykl menstruacyjny kobiet i na pływy na planecie, to dlaczego nie ma mieć wpływu na nas? – mówi agencji Newseria Lifestyle Natalia Nykiel.

Wokalistka podkreśla, że z uwagą śledzi horoskopy, bo wierzy, że w gwiazdach zapisana jest nie tylko nasza przyszłość, ale także charakter. Eksperci bowiem tłumaczą, że profesjonalny horoskop astrologiczny jest jak zdjęcie zatrzymujące w kadrze układ planet w momencie urodzin człowieka. Określa więc predyspozycje, z jakimi przychodzimy na świat, nasz temperament i potrzeby emocjonalne, a w trakcie dalszego rozwoju i nabywania różnych umiejętności, gdy porównuje się tamten układ z tym, który mamy teraz, daje to cenną wskazówkę, nad czym popracować i w jakim kierunku pójść.

– Jestem na maksa zodiakarą, jestem Wodniczką i coś tam wiedziałam na ten temat, że wiąże się z tym niezależność, buntownictwo. Ale ostatnio zaczęłam bardziej w tym siedzieć i to jest super, bo dzięki temu bardziej siebie poznałam i lubię siebie w wersji Wodniczki – mówi Natalia Nykiel.

Piosenkarka docenia także astrologiczne memiarstwo. Uważa, że wielką sztuką jest połączenie memowego stylu, pełnego absurdu i przewrotnego, z wiedzą astrologiczną.

– W ogóle uwielbiam astrologiczne memy, uważam, że są turbośmieszne i bardzo trafne – dodaje.

Czytaj także

Transmisje online

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Partner serwisu

Wschód Kultury

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Partner serwisu

Instytut Monitorowania Mediów

Uroda

Natalia Gryglewska: W grudniu prawdopodobnie będę reprezentowała nasz kraj w kolejnym konkursie Miss Świata

Z racji dzierżonego tytułu Natalia Gryglewska bierze udział w różnych projektach zawodowych, kampaniach reklamowych, akcjach społecznych i imprezach branżowych. 27 maja we Włocławku odbędzie się finał Miss Polonia 2021/2022, podczas którego przekaże ona bursztynową koronę swojej następczyni, a sama z kolei zacznie przygotowania do udziału w wyborach Miss Świata, które prawdopodobnie odbędą się w tym roku już po raz drugi. Jeśli chodzi o czas wolny, to modelka najchętniej spędza go aktywnie, bo jak przyznaje – sport odgrywa bardzo ważną rolę w jej życiu.

 

Teatr

Ewa Ziętek: Mam wrażenie, że teraz do teatru przychodzi mniej ludzi. Z powodu wojny i drożyzny w sklepach liczą każdy grosz

Aktorka zauważa, że frekwencja w teatrach znów jest sporo mniejsza. I choć nie ma już obostrzeń związanych z pandemią, to nastroje społeczne pogorszyła wojna, która toczy się w Ukrainie, i wysoka inflacja. Ludzie mają więc kolejne powody do obaw i niepokoju, muszą także liczyć każdy grosz.

Seriale

Joanna Trzepiecińska: Rola Alutki przyniosła mi wielką sympatię publiczności. „Rodzina zastępcza” to był znakomity serial

Kilkanaście lat temu aktorka jako Alutka podbiła serca wielu osób i zdobyła dużą popularność. To było dla niej niezwykle miłe doświadczenie i również dziś nie kryje satysfakcji z tego, że jej bohaterka z „Rodziny zastępczej” tak zapadła widzom w pamięci. Zdaniem Joanny Trzepiecińskiej ten serial śmiało można nazwać kultowym, bo ogląda go już kolejne pokolenie, a on nadal – między innymi dzięki świetnemu scenariuszowi – nie traci na aktualności.

Partner serwisu