Newsy

Padł ostatni klaps na planie komedii „Dzień dobry, kocham Cię!” Ryszarda Zatorskiego. Premiera w listopadzie

2014-08-07  |  06:50
Mówi:Maciej Musiał (aktor)
Weronika Książkiewicz (aktorka)
Aleksy Komorowski (aktor)
Basia Kurdej-Szatan (aktorka)
 • MP4
 • W Warszawie zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu Ryszarda Zatorskiego „Dzień dobry, kocham Cię!”. W komedii romantycznej o szukaniu miłości i niezwykłej roli przypadku w głównych rolach występują Barbara Kurdej-Szatan i Aleksy Komorowski. Film trafi na ekrany kin w listopadzie.

  „Dzień dobry, kocham Cię!” opowiada o grupie trzydziestolatków z Warszawy. Urocza i niezależna pracownica korporacji Basia (Kurdej-Szatan) pewnego dnia poznaje na drodze Szymona (Komorowski), lekarza pracującego w jednym z warszawskich szpitali. Przypadkowe spotkanie stanie się punktem wyjścia do serii gagów i kolejnych prób odszukania się pary. Zarówno Basia, jak i Szymon mają nadzieję, że uda im się spotkać ponownie.

  Moja bohaterka znajduje się w takim momencie życiowym, że stwierdza, że chce być niezależna. W ogóle nie myśli o facetach. Zajmuje się pracą, rozwija się, chodzi na fitness, lubi jeździć na rolkach, po prostu zajmuje się sobą. I nagle, akurat w tym momencie, przypadkowo poznaje mężczyznę, który wpada jej w oko – mówi agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Barbara Kurdej-Szatan.

  Szymon jest tak bardzo oddany swojej pracy, że wszystko, co niezwiązane z zawodem, nie interesuje go. Kiedy jednak wpada na filmową Basię, zaczyna on niej myśleć, ona zaczyna go intrygować. Mimo że widzieli się tylko raz, postanawiają za wszelką cenę się odnaleźć – dodaje Aleksy Komorowski, filmowy Szymon.

  Uczucie dwojga nieznajomych zostanie wystawione nie tylko na próbę czasu. Przystojny lekarz wpada w oko również niepoprawnie romantycznej pielęgniarce Patrycji, granej przez Weronikę Książkiewicz.

  Gram kobietę, która totalnie straciła rozum dla mężczyzny, Mam bardzo duży sentyment do Patrycji, bo pokazuje, jak kobiety zachowują się, kiedy się zakochują, jak się bardzo się starają, co zazwyczaj kończy się źle. Patrycja jest biedna, ponieważ główny bohater, niestety, ma inną wybrankę, ale ona walczy do końca – mówi Weronika Książkiewicz.

  Aktorzy pracowali w ostatnich dniach na planie w centrum Warszawy. Zdjęcia do komedii romantycznej powstawały m.in. w klubie fitness. W postać trenera personalnego głównej bohaterki wciela się Maciej Musiał. Aktor bardzo chwali atmosferę na planie i ceni sobie współpracę z Ryszardem Zatorskim.

  Treningi były, podpatrywanie trenerów na siłowni też. Oni zawsze chodzą z notesikiem, z frotką i są uzależnieni od wody, mają na tym punkcie świra, więc to wszystko postaramy się pokazać dzięki tej postaci. Reżyser jest bardzo wyrozumiały, wspiera nas zza kamery i wprowadza taką dobrą, bezpieczną atmosferę. Możemy sobie pozwolić na dużo rzeczy w scenach, bo zawsze wiemy, że on trzyma rękę na pulsie i wszystko wyjdzie dobrze – mówi Musiał.

  Poza Barbarą Kurdej-Szatan, Aleksym Komorowskim, Weroniką Książkiewicz i Maciejem Musiałem w obsadzie „Dzień dobry, kocham Cię!” znaleźli się m.in.: Olga Bołądź, Łukasz Garlicki, Anna Dereszowska i Marian Dziędziel. Premiera filmu planowana jest na 7 listopada.

  Więcej na temat
  Film Ilona Felicjańska chce zagrać u Wojciecha Smarzowskiego Wszystkie newsy
  2014-08-05 | 07:20

  Ilona Felicjańska chce zagrać u Wojciecha Smarzowskiego

  Oprócz pisania książek i powrotu do modelingu Ilona Felicjańska ma również plany aktorskie. Modelka marzy o roli u Wojciecha Smarzowskiego, reżysera „Pod Mocnym
  Gwiazdy Elżbieta Romanowska zagra rolę Penélope Cruz w polskiej wersji musicalu Nine
  2014-08-05 | 07:20

  Elżbieta Romanowska zagra rolę Penélope Cruz w polskiej wersji musicalu "Nine"

  Elżbieta Romanowska zagra jedną z głównych ról w polskiej edycji musicalu "Nine". Aktorka, znana z serialu "Ranczo", wcieli się w rolę,
  Gwiazdy Karolina Gilon („Miłość na bogato”): chciałabym zagrać kobietę z problemami emocjonalnymi
  2014-07-31 | 07:20

  Karolina Gilon („Miłość na bogato”): chciałabym zagrać kobietę z problemami emocjonalnymi

  Karolina Gilon, występująca w serialu „Miłość na bogato”, chciałaby zagrać rolę z prawdziwą fabułą – najlepiej kobiety z problemami emocjonalnymi. Wie,

  Czytaj także

  Kalendarium

  Więcej ważnych informacji

  Roche

  Jedynka Newserii

  Partner serwisu

  Instytut Monitorowania Mediów

  Edukacja

  Polacy opracowują aplikację do tłumaczenia języka migowego. Rozwiązanie ma być gotowe za rok

  Głusi bardzo często doświadczają wykluczenia z uwagi na bariery komunikacyjne. Niski stopień znajomości polskiego języka migowego, zwłaszcza w urzędach, ochronie zdrowia i szkołach, sprawia, że Głusi mają problemy z dostępem do nauki, usług zdrowotnych czy z załatwianiem spraw urzędowych. Tworzona przez polski start-up aplikacja Gesture To Speech (GTS) ma pomóc rozwiązać ten problem. Rozwiązanie z pomocą kamery w telefonie i sztucznej inteligencji przetłumaczy zarówno gesty języka migowego na napisy, jak i mowę na gesty wyświetlane w formie awatara.

  Moda

  Ewa Kasprzyk: Nie mam czasu na bawienie się modą. Czasami lubię założyć coś, co wykracza poza schematy zarezerwowane dla pewnego wieku i dla pewnych kobiet

  Zdaniem aktorki ubrania w stylu sportowym są nie tylko wygodne, ale także doskonale maskują niedoskonałości sylwetki i odejmują lat. Z tych względów najczęściej je więc wybiera i cieszy się, że w takich luźnych stylizacjach może zarówno wybrać się na zakupy, jak i wyjść na ulicę czy też na spotkanie ze znajomymi. Ewa Kasprzyk przyznaje również, że lubi łączyć na przykład styl sportowy z casualowym, a czasem jakimś nietuzinkowym zestawieniem zaskoczyć nawet samą siebie.

  Ochrona środowiska

  Polscy naukowcy mają pomysł na ograniczenie strat ciepła w budynkach. Opracowali technologię termoizolacyjnych pokryć do szyb

  Od 10 do 50 proc. ciepła w gospodarstwach domowych ucieka przez okna. Rozwiązaniem nie musi być ich wymiana, ale specjalna powłoka, która zwiększy termoizolacyjność szyby. Fizycy z Polskiej Akademii Nauk opracowali folie pokryte nanowarstwami tlenku cynku z domieszką glinu, które mogą zmniejszyć utratę ciepła nawet czterokrotnie. Dzięki temu znacząco spadnie także wysokość rachunków za ogrzewanie. Nowe rozwiązanie ma być znacznie trwalsze i tańsze niż dostępne dziś na rynku folie.