Newsy

Zosia Ślotała rozpoczęła współpracę z Omeną Mensah

2013-10-14  |  11:40

Zosia Ślotała została stylistką Omeny Mensah. Obie panie są bardzo zadowolone ze współpracy i zapowiadają, że chcą realizować kolejne pomysły. Jednym z nich będzie projekt dla marki Chaos. 

Bardzo się cieszę z tej współpracy, bo Zosia okazała się naprawdę fantastyczną dziewczyna, bardzo konkretną, wiedzącą czego chce. Pasuje mi bardzo stylem. zaczęłyśmy współpracę dwa tygodnie temu – wyjaśnia Omenaa Mensah.

Gwiazda zdradziła, że razem ze swoją stylistką szykują projekt dla jednej z polskich marek.

Będziemy pracowały razem przy sesji dla marki Chaos. Ja liczę naprawdę na coś bardzo fajnego, na taki powiew świeżości. Zosia jest świetnie wykształconą stylistką, bo studiowała w Mediolanie – zdradza pogodynka.

Omenaa Mensah doceniła też charakter Zosi.

Wydaje się być bardzo konkretną osobą, gdzieś tam od razu złapałyśmy klimat. działa bez zastanowienia, od razu wie, co jej pasuje, a co nie i mnie się to osobiście bardzo podoba, bo nie ma wielkiego opowiadania, jest konkretnie na temat.

Ze współpracy zadowolona jest także sama Zofia Ślotała.

To żywiołowa współpraca, ponieważ Omenaa jest niesamowicie kreatywną osobą, która ma sto pomysłów na raz. Ja moją młodością nadążam za jej tempem, które jest niesamowite. Myślę, że to jest osoba, która jest odważna, a dokładnie w ten sposób możemy połączyć nasze siły, dlatego że ja będę mogła pokazać, co potrafię, a ona jest jedną z niewielu, która będzie chciała to zaprezentować.

Zosia Ślotała współpracuje z największymi polskimi projektantami - m.in. z Łukaszem Jemiołem. Pracowała przy takich produkcjach telewizyjnych jak Top Model czy Taniec z Gwiazdami.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Katarzyna Dowbor: Kiedy odchodziłam z TVP, to była to taka rodzinna telewizja. Teraz to już jest porządna fabryka, ale ja się szybko przestawiłam

Prezenterka nie ukrywa, że telefon z propozycją prowadzenia „Pytania na śniadanie” bardzo ją ucieszył, bo ma do tego programu duży sentyment i zna go od podszewki. Pamięta, jak powstawał, jak wyglądały pierwsze wydania, miała też przyjemność być już jego gospodynią razem z Jolantą Fajkowską. Teraz więc z przyjemnością ponownie zasiadła na kanapie w studiu TVP i jak zaznacza, bardzo brakowało jej formatu realizowanego na żywo, który jest dla prowadzących prawdziwym sprawdzianem i wyzwaniem, zwłaszcza gdy trwa cztery godziny. Katarzyna Dowbor chwali organizację pracy w redakcji, bo z doświadczenia wie, że ze zgranym zespołem można tworzyć nawet najbardziej wymagające projekty.

Zdrowie

Tomasz Ciachorowski: Publiczna służba zdrowia wymaga reform. Kiedy chciałem zapisać się do gastrologa, to okazało się, że na wizytę muszę czekać pół roku

Zdaniem aktora publiczna służba zdrowia w wielu kwestiach rzuca pacjentom kłody pod nogi. Aby bowiem zadbać o swoje zdrowie, korzystając z usług lekarzy mających podpisane umowy z NFZ, trzeba mieć dużo czasu i cierpliwości. Jego samego najbardziej męczą kolejki do rejestracji i długi czas oczekiwania na wizyty u specjalistów. Tomasz Ciachorowski zaznacza, że kiedy koniecznie musiał się skonsultować z gastrologiem, to okazało się, że taka możliwość jest dopiero za pół roku.

Handel

Rynek zastępników mięsa jest pełen wysoko przetworzonych produktów. Wkrótce mogą one zniknąć ze sklepowych półek

Wysoko przetworzone produkty pochodzenia roślinnego, które są substytutem tych pochodzenia zwierzęcego, zaczną znikać z rynku. Zrobią w ten sposób na sklepowych półkach miejsce dla produktów 2.0, które nie będą tak mocno przetworzone, a do tego będą się cechowały dużo lepszymi walorami odżywczymi i smakowymi. To szansa również dla polskich firm spożywczych, które już dziś stawiają na innowacyjność.