Newsy

Basia Richard, stylistka gwiazd Hollywood: Kamilla Baar, Margaret i Magdalena Cielecka to najlepiej ubrane polskie gwiazdy

2016-08-03  |  06:45

Rihanna to zdaniem Basi Richard najlepiej ubrana artystka świata. Stylistce podoba się także wizerunek Jennifer Lawrence, podkreślający radosną osobowość gwiazdy, oraz Anji Rubik, która umiejętnie łączy codzienny styl z wieczorową elegancją. Spośród polskich gwiazd Basia Richard za najlepiej ubrane uznaje Kamillę Baar, Magdalenę Cielecką i Margaret.

Basia Richard od ponad dziesięciu lat pracuje w Hollywood jako stylistka. Współpracowała z takimi gwiazdami jak Selena Gomez, Sarah Hyland, Hillary Duff i Irina Shayk. Polska stylistka uważnie obserwuje styl ubierania największych światowych gwiazd – jej zdaniem najlepiej ubraną artystką jest Rihanna. Podoba jej się także styl niemieckiej aktorki i modelki Diane Kruger.

– Sama się ubiera, dla mnie to jest ważny wyznacznik, ma świetny styl. Blake Lively, która też się sama ubiera, teraz jest w ciąży i też wygląda rewelacyjnie. Nie wiem, jak ona to robi bez stylistki, ale naprawdę ma świetny gust i dobrze się ubiera – mówi Basia Richard agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

W piątce najlepiej ubranych gwiazd świata – według Basi Richard – znalazła się także Jennifer Lawrence. Stylistka twierdzi, że gwiazda „Igrzysk śmierci” i „Poradnika pozytywnego myślenia” ma świetne poczucie humoru, które znajduje odzwierciedlenie w jej stylu ubierania.

– Uwielbiam też styl Anji Rubik, która też się sama ubiera, uwielbiam, jak to łączy, ten styl taki codzienny z elegancją wieczorową. To jest moja piątka – mówi Basia Richard. 

Spośród polskich gwiazd za najbardziej stylową stylistka uznała Kamillę Baar, która łączy klasyczną elegancję z odrobiną nonszalancji. Zdaniem Basi Richard gwiazda filmu „Vinci” dobrze czuje się w tym, co ma na sobie i nigdy nie sprawia wrażenia przebranej.

– Lubię Margaret, może dlatego, że ona jest bardziej hollywoodzka i lubi fajne połączenia. Czasami może jej to tak dobrze nie wychodzi, czasami to wychodzi rewelacyjnie, ale mi się podoba, że ona robi zupełnie coś innego niż cała reszta – mówi Basia Richard. 

Stylistce podoba się również styl Magdaleny Cieleckiej. Jej zdaniem aktorka potrafi świetnie dobrać ubrania do swojej sylwetki.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Media

Sebastian Karpiel-Bułecka: Jurorowanie to nie jest proste zadanie, ale bardzo mnie to rajcuje. Staram się być sprawiedliwy, szczery i rzetelny

Nowy juror w programie „Must Be the Music” podkreśla, że ta rola jest dla niego niezwykłą przygodą, bo dzięki niej nie tylko może odkrywać młode talenty, ale także nieznane dotąd aspekty swojej kariery artystycznej. Ocenianie uczestników nie jest prostą sprawą, ale Sebastian Karpiel-Bułecka nie chce nikomu dawać złudnych nadziei i chwalić kogoś tylko po to, żeby nie zrobić mu przykrości. Wokalista wychodzi z założenia, że jeśli ktoś decyduje się na udział w tym programie, to musi być przygotowany na każdą ocenę, nawet tę najbardziej surową.

Prawo

Nałóg nikotynowy wśród nieletnich zaczyna się najczęściej od e-papierosów. Przyciągają ich słodkie, owocowe smaki tych produktów

Co czwarty uczeń ma za sobą inicjację nikotynową, a dla większości z nich pierwszym produktem, po jaki sięgnęli, był e-papieros. Zdecydowana większość uczniów używających nikotyny korzysta właśnie z e-papierosów, a prawie połowa nie ma problemu z ich zakupem – wskazują nowe badania przeprowadzone z okazji Światowego Dnia Rzucania Palenia. Eksperci podkreślają, że niebezpiecznym produktem, z uwagi na ryzyko uzależnienia behawioralnego, są także e-papierosy beznikotynowe. Trwają prace nad przepisami, które m.in. zakażą ich sprzedaży nieletnim.

Ochrona środowiska

Futra z negatywnym wpływem na środowisko na każdym etapie produkcji. Wiąże się z 400-krotnie większym zużyciem wody niż poliestru

Biznes futrzarski ma negatywny wpływ na środowisko naturalne – podkreślają eksperci Stowarzyszenia Otwarte Klatki. Hodowle powodują zatrucie wód i gleb oraz są zagrożeniem dla bioróżnorodności. Z kolei produkcja futra z norek, lisów i jenotów generuje znacznie większe niż bawełna czy poliester emisje gazów cieplarnianych, zużycie wody i zanieczyszczenie wody. 25 listopada obchodzimy Dzień bez Futra, który ma zwrócić uwagę na cierpienie zwierząt hodowanych na potrzeby przemysłu futrzarskiego oraz promować etyczne i ekologiczne wybory w modzie.