Newsy

Małgorzata Rozenek-Majdan: Jest coś magicznego w zdjęciu à la Kendall Jenner. Na Instagramie bije rekordy

2018-08-13  |  06:55

Pomysł na zdjęcie w stylu jednej z Kardashianek narodził się spontanicznie, podczas przerwy w sesji fotograficznej. Na jego wykonanie prezenterka miała zaledwie kilka minut, uważa jednak, że jest to magiczna fotografia. Potwierdzają to internauci – zdjęcie ma już ponad 85 tys. polubień. 

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na Instagramie zdjęcie, które szybko stało się hitem internetu. Pozuje na nim w kusej czarnej sukience, eksponującej nogi – gwiazda TVN leży, a jej włosy są rozrzucone wokół głowy. Końcówki zostały misternie ułożone w kształt serc. Prezenterka nie ukrywa, że robiąc to zdjęcie, inspirowała się fotografią Kendall Jenner, również opublikowaną w mediach społecznościowych.

To było zdjęcie, które trzy lata temu Kendall Jenner wrzuciła do siebie na Instagrama – mówi Małgorzata Rozenek-Majdan agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda twierdzi, że pomysł narodził się spontanicznie. Brała udział w sesji zdjęciowej w atelier jednego z czołowych warszawskich stylistów fryzur i w przerwie postanowiła na chwilę się położyć. Zobaczyła wówczas swoje odbicie w lustrze umieszczonym na suficie.

Zaśmiałam się do mojego fryzjera Kajetana, mówię: Kajetan, zobacz, zróbmy sobie włosy jak Kendall Jenner, włosy w serduszka. Zrobił mi to, za chwilę musieliśmy znowu stawać do zdjęć i tak ono powstało – mówi prezenterka.

Opublikowane w 2015 roku zdjęcie Kendall Jenner zyskało ogromne uznanie fanów celebrytki – polubiło je ponad 3 mln osób. Fotografia Małgorzaty Rozenek-Majdan również wzbudziła zainteresowanie internautów. W ciągu zaledwie kilku dni zdjęcie zyskało ponad 85 tys. polubień oraz kilkaset komentarzy.

Muszę powiedzieć, że coś jest chyba magicznego w tych zdjęciach, bo to zdjęcie bije rekordy na moim Instagramie – mówi prezenterka.

Czytaj także

Kalendarium

Więcej ważnych informacji

Jedynka Newserii

Jedynka Newserii

Edukacja

Dorośli nie umieją rozmawiać o dojrzewaniu ze swoimi dziećmi. Młodzi czerpią wiedzę głównie z internetu

Dojrzewanie i to, co w tym okresie dzieje się z ciałem i emocjami, to w wielu polskich domach wciąż temat tabu. Nawet jeśli rodzice i opiekunowie podejmują temat, to często się okazuje, że nie za bardzo wiedzą, jak mają o tym rozmawiać ze swoimi dziećmi. Młodzi najczęściej szukają odpowiedzi na swoje pytania i wątpliwości w internecie, jednak nie zawsze są to jakościowe treści, zgodne z aktualną wiedzą i pochodzące od wykwalifikowanych ekspertów. – Chcieliśmy stworzyć miejsce, gdzie znajdą bezpieczną wiedzę na temat wszystkiego, co się dzieje w ich ciele, głowie i duszy w tak ważnym momencie w ich życiu – mówi Olga Kwiecińska, założycielka i pomysłodawczyni Cześć Ciało.

Media

Robert El Gendy: Z Klaudią Carlos jesteśmy różni charakterologicznie, ale doskonale się uzupełniamy. Jak mam słabszy dzień, to ona przejmuje kontrolę nad rozmową lub odwrotnie

Nowi gospodarze TVP2 nie mogą się nachwalić zarówno atmosfery, jaka panuje w TVP, jak i siebie nawzajem. Robert El Gendy bardzo się cieszy z tego, że może prowadzić „Pytanie na śniadanie” z Klaudią Carlos i przekonuje, że ich duet ma duży potencjał. Na wizji doskonale się dogadują i uzupełniają, a poza kamerami  mają wiele wspólnych tematów do rozmów.

Prawo

Świadomość społeczna na temat ryzyka publikowania wizerunków dzieci w internecie nadal bardzo niska. UODO apeluje o ostrożność

Kilkaset milionów zdjęć codziennie jest publikowanych w internecie, wśród nich wiele z udziałem dzieci. Zdjęcia i wideo zamieszczają zarówno rodzice, jak i placówki oświatowe, do których dzieci uczęszczają. Materiały te, bez względu na to, z jaką intencją są publikowane, mogą trafić w niepowołane ręce i posłużyć do ataku hejterskiego na dzieci, kradzieży ich cyfrowej tożsamości, a nawet zostać wykorzystane przez osoby o skłonnościach pedofilskich. Podkreślają to eksperci UODO i Fundacji Orange w poradniku skierowanym do osób pracujących w placówkach i organizacjach działających na rzecz dzieci.