Wszystkie newsy

2013-12-16 | 09:00
Media
Konrad Gaca liczy na drugą edycję programu Fat Killers. Zabójcy Tłuszczu Wszystkie newsy

Konrad Gaca liczy na drugą edycję programu "Fat Killers. Zabójcy Tłuszczu"

Konrad Gaca, specjalista żywieniowy z międzynarodowym tytułem Certified Nutrition Specialist, szerszej publiczności znany z programu „Fat Killers. Zabójcy Tłuszczu” ma nadzieję na drugą edycję show. Decyzja w tej sprawie jeszcze nie zapadła, ale dietetyk i tak ma obecnie mnóstwo pracy. Właśnie wydał poradnik o odchudzaniu, a w lutym otwiera w Warszawie własne Centrum Odchudzania.
więcej
2013-12-16 | 08:00
Media
Tomasz Sekielski: dziennikarze głównie gonią za tanią sensacją

Tomasz Sekielski: dziennikarze głównie gonią za tanią sensacją

Dzisiejsze dziennikarstwo opiera się głównie na pogoni za sensacją. To zdanie cenionego dziennikarza Tomasza Sekielskiego. W nie najlepszej kondycji jest też w Polsce reportaż. Jak mówi Mariusz Szczygieł redakcje coraz częściej nie mogą pozwolić sobie na ich finansowanie.
więcej
2013-12-13 | 09:00
Gwiazdy
Będzie kolejna edycja programu „Sablewskiej sposób na modę”

Będzie kolejna edycja programu „Sablewskiej sposób na modę”

Autorski program Mai Sablewskiej okazał się hitem jesiennej ramówki TVN Style. Program będzie więc kontynuowany. Obecnie stylistka jest na etapie przeprowadzania castingów i poszukiwania bohaterek. Nowe odcinki show „Sablewskiej sposób na modę” będzie można oglądać już na wiosnę. W tym sezonie program oglądało średnio 145 tysięcy widzów. Dużą popularnością cieszyły się również powtórki.
więcej
2013-12-13 | 08:00
Gwiazdy
Marcelina Zawadzka o roli prowadzącej Projektanci na start : Zaskakują mnie pozytywne opinie na mój temat

Marcelina Zawadzka o roli prowadzącej "Projektanci na start": Zaskakują mnie pozytywne opinie na mój temat

Marcelina Zawadzka prowadzi program "Projektanci na start". Modelkę i byłą Miss Polonię cieszą pozytywne opinie pod swoim adresem, które zbiera jako prowadząca. Zawadzka nie ma dziennikarskiego przygotowania, a z wykształcenia jest kosmetologiem. Wcielając się w rolę prezenterki może więc polegać wyłącznie na swojej intuicji.
więcej
2013-12-11 | 08:00
Gwiazdy
Magda Gessler o pozwach za Kuchenne rewolucje : Jestem chroniona. Mogę mówić, co chcę

Magda Gessler o pozwach za "Kuchenne rewolucje": Jestem chroniona. Mogę mówić, co chcę

Magda Gessler nie boi się kontrowersyjnych wypowiedzi w programie "Kuchenne rewolucje". Restauratorka przyznaje, że jest chroniona przez stację. W związku z tym nie reaguje na pojawiające się pozwy od niezadowolonych uczestników programu. Magda Gessler twierdzi, że dzięki jej zachowaniu program jest wiarygodny.
więcej
2013-12-06 | 09:25
Gwiazdy
Justyna Steczkowska zrobiła reportaż dla TVP, aby pomóc chorym dzieciom

Justyna Steczkowska zrobiła reportaż dla TVP, aby pomóc chorym dzieciom

Piosenkarka Justyna Steczkowska przekazała całe honorarium z rodzinnej sesji w magazynie „Gala” domowi dziecka „Ufność” w Częstochowie, któremu grozi upadłość. Aby nagłośnić sprawę stanęła też za kamerą i nagrała reportaż o ośrodku dla TVP 1. Można go obejrzeć już dziś w programie „Polska Non stop”.
więcej
2013-12-04 | 08:15
Media
Będzie kolejna edycja The Voice of Poland. Poprowadzi ją Tomasz Kammel

Będzie kolejna edycja The Voice of Poland. Poprowadzi ją Tomasz Kammel

Tomasz Kammel prowadził drugą oraz trzecią edycję The Voice of Poland i jak informuje najprawdopodobniej poprowadzi także czwartą.
więcej
2013-12-04 | 08:10
Gwiazdy
Anita Sokołowska w grudniu wraca na plan Przyjaciółek

Anita Sokołowska w grudniu wraca na plan "Przyjaciółek"

Ruszyły zdjęcia do trzeciej serii "Przyjaciółek". W grudniu do ekipy dołączy Anita Sokołowska. Przerwa w zdjęciach spowodowana była ciążami trzech z czterech aktorek grających główne postacie.
więcej
2013-12-04 | 08:00
Teatr
Dziś w TVP2 premiera wersji filmowej spektaklu Orkiestra o losach górników z Zagłębia Miedziowego

Dziś w TVP2 premiera wersji filmowej spektaklu "Orkiestra" o losach górników z Zagłębia Miedziowego

Spektakl „Orkiestra” opowiada o muzykach kopalnianego zespołu, którzy za sprawą śmierci kolegi zanurzają się w świat wspomnień, przywołując niezwykłe i dramatyczne losy mieszkańców Zagłębia Miedziowego. Dzisiaj o godz. 21.45 telewizyjna wersja spektaklu będzie miała swoją premierę na antenie TVP2.
więcej
2013-12-02 | 11:50
Muzyka
Mateusz Ziółko o The Voice of Poland : program zmienił moje życie

Mateusz Ziółko o "The Voice of Poland": program zmienił moje życie

Mateusz Ziółko, zwycięzca trzeciej edycji programu „The Voice of Poland”, podkreśla, że program zmienił jego życie. Teraz chce skupić się przede wszystkim na pracy nad płytą. Swój pierwszy utwór autorski zaprezentował już w programie.
więcej
2013-12-02 | 11:45
Gwiazdy
Robert Leszczyński ufarbuje sobie włosy w kolorach tęczy

Robert Leszczyński ufarbuje sobie włosy w kolorach tęczy

Robert Leszczyński chce zamanifestować swój sprzeciw wobec chuligaństwa, które miało miejsce 11 listopada. Zapowiada, że ufarbuje włosy w kolorach tęczy. Jego zdaniem, barwna konstrukcja na Placu Zbawiciela to był najważniejszy symbol Warszawy. Celowe jej podpalenie to akt wandalizmu i nie można przejść obok niego obojętnie.
więcej
2013-11-29 | 09:30
Gwiazdy
Omenaa Mensah długo walczyła ze stresem przed kamerą

Omenaa Mensah długo walczyła ze stresem przed kamerą

Omenaa Mensah przyznaje, że długo nie mogła pokonać stresu związanego z pracą przed kamerą. Zapanowanie nad mową ciała oraz uporanie się z wstydem i nieśmiałością, to nie było dla niej łatwe zadanie. Teraz prezenterka swoimi doświadczeniami dzieli się z innymi. Prowadzi szkolenia dla dyrektorów firm, managerów i nauczycieli.
więcej
2013-11-27 | 09:35
Gwiazdy
Natalia Siwiec o nowym show: zostawiam smaczki na drugi sezon

Natalia Siwiec o nowym show: zostawiam smaczki na drugi sezon

Trwają zdjęcia do nowego programu stacji VIVA Polska, Enjoy the view <3 Natalia. Natalia Siwiec i jej mąż, zaprosili do swojego domu kamery, by pokazać widzom jak wygląda ich codzienność. Modelka nie ukrywa, że bardzo zaangażowała się w realizację show i już planuje co pokaże w kolejnych sezonach.
więcej
2013-11-25 | 08:20
Gwiazdy
Przepis na życie skłonił Polki do mówienia o seksie

"Przepis na życie" skłonił Polki do mówienia o seksie

Edyta Olszówka zżyła się z postacią Poli w "Przepisie na życie". Zdaniem aktorki, grana przez nią postać złamała pewne stereotypy, stała się inspiracją dla wielu kobiet i skłoniła do otwartych rozmów o swoich potrzebach. Wczoraj widzowie obejrzeli ostatni odcinek tego serialu.
więcej
2013-11-25 | 08:00
Media
Kobiecy świat seriali coraz bardziej pociąga mężczyzn

Kobiecy świat seriali coraz bardziej pociąga mężczyzn

Stereotyp, że kobiety oglądają seriale o miłości, a mężczyźni sensacyjne czy wojenne, jest rzeczywiście stereotypem. Wiedzą o tym scenarzyści i większość seriali realizowana jest tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Co więcej, panowie coraz częściej wybierają propozycje, które są przeznaczone przede wszystkim dla pań.
więcej