Biuro prasowe

Bo liczy się wnętrze Biuro prasowe
LIFESTYLE 2016-09-23

Bo liczy się wnętrze

Nawet z pozoru prosta i ograniczona do monolitycznych brył mebli zabudowa kuchenna skrywa bogate wnętrze. To wyposażenie ukryte za frontami szafek i szuflad decyduje o jej funkcjonalności, a niewidoczne akcesoria podnoszą komfort codziennej pracy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-23

Poznaj nowy zabieg na przebarwienia!

Usuwanie przebarwień to temat popularny zwłaszcza jesienią. Redermalizacja poradzi sobie z tymi nieestetycznymi zmianami na skórze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-23

Jak świecić dobrze na drodze?

W Polsce istnieje obowiązek jazdy na światłach dziennych przez całą dobę. Przepis ten ma za zadanie zapewnić kierowcom większe bezpieczeństwo. Zanim wyruszymy w drogę pamiętajmy, że prawidłowo ustawione światła mają wpływ na widoczność samochodu na drodze, bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego oraz komfort jazdy. Jak samemu poradzić sobie z odpowiednim ustawieniem świateł?
czytaj więcej
Dom LIFESTYLE 2016-09-23

Zaawansowana lodówka w służbie nowoczesnej kuchni

Świat nowych technologii codziennie dostarcza kolejnych informacji na temat zaawansowanych systemów i funkcji mających za zadanie ułatwić życie konsumentów.
czytaj więcej
Żywienie LIFESTYLE 2016-09-23

Netto partnerem akcji „Podziel się Posiłkiem”

Do corocznej, ogólnopolskiej zbiórki żywności dla najuboższych rodzin ponownie przyłączała się sieć handlowa Netto.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-23

Mobilna aplikacja będzie nawigować niewidomych uczestników pełnomorskiego rejsu

Już 1 października z chorwackiego portu w Sukosan wyruszy pełnomorska wyprawa osób niewidomych i słabowidzących organizowana przez fundację Gniazdo Piratów. W dotarciu do celu uczestników wspierać będzie dedykowana mobilna aplikacja Seeing Assistant: Zobaczyć Morze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-22

Ponad 70 procent uczniów cierpi na wady postawy

Ponad połowa uczniów z białostockich podstawówek cierpi na poważne wady postawy. Obiegową opinię na temat problemów ze zdrowiem wśród najmłodszych potwierdzili w wyniku przeprowadzonych badań specjaliści z Familijnego Centrum Medycznego Fundacji „Pomóż Im”.
czytaj więcej
Wiszący narożny stolik balkonowy – zrób to sam
LIFESTYLE 2016-09-22

Wiszący narożny stolik balkonowy – zrób to sam

Dni są coraz chłodniejsze, ale nadal słoneczne. Czy można wyobrazić sobie przyjemniejszą porę dnia niż słoneczne popołudnie, szczególnie po pracy lub w dzień wolny, sam na sam z książką lub w towarzystwie przyjaciół?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-22

Jak zadbać o swój organizm w czasie jesienno-zimowego spadku odporności?

Zbliża się okres jesienno-zimowy, kiedy narażeni jesteśmy na infekcje i przeziębienia. W tym czasie powinniśmy zadbać o siebie szczególnie uważnie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2016-09-22

Light.Move.Festival. rozświetli centrum Łodzi

Największy festiwal światła w Polsce stawia na architektoniczne iluminacje, które są jego wyróżnikiem także na świecie. Wydarzenie, które co roku odmienia oblicze łódzkiego śródmieścia odbędzie się w dniach 7 – 9 października 2016.
czytaj więcej