Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-01-18

Domowe SPA. Egzotyczny relaks we własnych czterech kątach.

Kto nie chciałby mieć w domu własnego SPA? Najlepiej z basenem, gabinetem masażu i sauną… Cóż, zdecydowana większość z nas może o tym tylko pomarzyć. Albo stworzyć sobie jego namiastkę we własnych czterech kątach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-18

IDEALNE WALENTYNKI? Z DALA OD DOMU

Świece, kwiaty, romantyczna kolacja we dwoje – oto gotowy przepis na udane walentynki. Choć każdego dnia powinniśmy okazywać sobie czułość, to jednak 14 lutego jest tym szczególnym dniem w roku, kiedy zakochane pary szczególnie świętują.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

Deli Catering wsparło kulinarnie Sylwester z Polsatem

Za nami Sylwestrowa Moc Przebojów. O pełną obsługę strefy VIP, loży premium oraz strefy Artystów zadbał lider na rynku usług cateringowych w zakresie Kulinariów Eventowych, Deli Catering.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

Kulinarne inspiracje na karnawał

Domowe spotkania z przyjaciółmi przeżywają swój wielki renesans, a szczególnie często organizujemy je w karnawale. Grono najbliższych, dobra muzyka, orzeźwiające koktajle i oryginalne przekąski - to najprostszy przepis na idealny karnawałowy wieczór.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

Gadżety na zimowe wyjazdy

Przygotowując się do zimowych wyjazdów i aktywności na świeżym powietrzu, warto zadbać o pełen komfort, kompletując odpowiedni ekwipunek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

Jak zmienić nawyki żywieniowe?

Słowa „dieta”, „zdrowe żywienie” czy „racjonalne posiłki” często kojarzą nam się z reżimem dietetycznym, a zmianę nawyków żywieniowych często łączymy z ograniczeniami i zakazami. Zmiana zachowań żywieniowych jest procesem długotrwałym, jednak możliwym do realizacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

Zioła w diecie

Bez ziół i przypraw trudno wyobrazić sobie smakowitą kuchnię, pełną aromatycznych dań. Badania pokazują, że średnio każdego dnia spożywamy ok. 0,5 g różnego rodzaju roślin przyprawowych. Wiele z nich wykazuje korzystne działanie na nasze zdrowie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

Przechowuj - nie wyrzucaj!

karnawał to czas wielu spotkań z rodziną, przyjaciółmi – i oczywiście czas kulinarnych przyjemności. Gdy po domowym przyjęciu zostaje nam sporo przekąsek, sałatek, pieczeni czy wypieków – skorzystajmy z prostych sposobów, które pozwolą uniknąć wyrzucania żywności.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

Dla babci i dziadka - pomysły na prezenty

Babcie i dziadkowie – wyrozumiali, troskliwi, cierpliwi i pełni miłości dla swoich wnucząt. Wdzięczność i pamięć należy im się każdego dnia, a ich coroczne święto powinno być szczególnym ukoronowaniem naszych ciepłych uczuć.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

Jak zachować letnią sylwetkę zimą?

Chłód, deszcz i mróz nie sprzyjają zdrowym nawykom żywieniowym. Dlatego też, szczególnie w tym okresie należy zadbać o prawidłowo zbilansowaną dietę i nie zapominać o aktywności fizycznej.
czytaj więcej