Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-07-07

Od szkolnej ławki do wspólnego stołu – finał programu Akademia Uwielbiam

Dobiegła końca kolejna edycja ogólnopolskiego programu edukacyjnego Akademia Uwielbiam. Ponad 185 tysięcy uczniów klas VI-VIII poznało w niej zasady prawidłowego komponowania posiłków oraz tajniki zbilansowanego i wartościowego gotowania.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-07

Darmowe seanse w nowej odsłonie. Kino samochodowe na parkingu VIVO! Piła.

. Od 9 lipca, w każdy czwartek o godz. 21:00, będzie można bezpłatnie oglądać najnowsze hity filmowe. W tym sezonie, z uwzględnieniem wszelkich norm bezpieczeństwa, parking centrum handlowego zamieni się w kino samochodowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-07

Women in Coffee: wsparcie z Polski

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że kobiety odgrywają fundamentalną rolę w łańcuchu produkcji kawy. W krajach rozwijających się stanowią 70% siły roboczej na plantacjach. W całym sektorze przemysłu kawowego na różnych stanowiskach pracują 32 miliony kobiet.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-06

Maszt pomiarowy farmy wiatrowej w Wyczechowie został zniszczony.

Zawalił się ponad 100-metrowy maszt pomiarowy dla projektu farmy wiatrowej w Wyczechowie w gminie Somonino na Kaszubach. Prawdopodobnie konstrukcja została zniszczona w wyniku sabotażu. Szkoda w zniszczeniu masztu oraz upraw Ecofarm szacowana jest na ponad ½ miliona złotych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-03

Najlepsze gadżety na wakacyjny piknik

W wakacje zazwyczaj lubimy spędzać wolny czas wśród ludzi, jednak, kiedy nasze ulubione atrakcje podlegają ścisłym ograniczeniom, musimy poszukać dla nich ciekawej alternatywy. Jeśli chcesz spędzić trochę czasu w otoczeniu przyrody, nie martwiąc się o tłumy, zaplanuj piknik.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-01

Nowość! Marshall Emberton – kultowy design i współczesna technologia

Do oferty kultowej marki Marshall, specjalizującej się w produkcji wzmacniaczy elektroakustycznych, lada moment dołączy podręczny głośnik Marshall Emberton – to jak dotąd najmniejszy głośnik w ofercie marki. Premiera produktu zaplanowana jest na 1 sierpnia tego roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-01

E-bookowe biuro podróży – czyli „skąd” czytać na wakacjach

Ciężko wyobrazić sobie urlop, w czasie którego nie znajdziemy chwili na nadrobienie książkowych zaległości. Zamiast dźwigać ze sobą kilogramy opasłych tomów, wystarczy sięgnąć po czytnik ebooków. Podpowiadamy skąd czytać… i dlaczego warto właśnie na czytniku.
czytaj więcej