Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-12-05

5 grudnia świętujemy Światowy Dzień Kawy po Turecku

Kawa po turecku, znany na całym świecie napój, zajmuje niezwykle ważne miejsce w tureckiej kulturze. Jego znaczenie podkreśla ustanowienie przez UNESCO w 2013 roku, 5 grudnia, Światowym Dniem Kawy po Turecku. Tę wyjątkową datę najlepiej uczcić gorącą kawą po turecku!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-12-05

Magia Świąt w Westfield Mokotów!

Zupełnie nowe, inspirowane Dziadkiem do Orzechów i Alicją w Krainie Czarów dekoracje, zimowe miasteczko, warsztaty plecenia świątecznych wianków i koncert Gospel Joy – to tylko część atrakcji, które czekają na klientów Westfield Mokotów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-12-02

Kraina Wesołych Świąt – świąteczne i zimowe atrakcje w Westfield Arkadia

Z okazji nadchodzących Świąt Westfield Arkadia przygotowała wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych. Przed centrum handlowym stanęło 400-metrowe lodowisko, a najbliższe otoczenie ozdobiono specjalnymi dekoracjami i iluminacjami świetlnymi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-12-01

Rola pieczywa w codziennej, zbilansowanej diecie dzieci i dorosłych

Statystyczny Polak (wg. badań GUS z 2021 r.) w ciągu miesiąca zjada około 5 kg pieczywa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-12-01

Bożonarodzeniowy jarmark już od 2 grudnia w CH Osowa

W CH Osowa rusza bożonarodzeniowy jarmark ekologicznej żywności. Słynne już w Gdańsku „Żuławskie Smaki” będą dostępne dla gości centrum już w dniach 2-3 grudnia, a następnie w kolejne weekendy, aż do Wigilii.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-30

Miłość w TV! Aż 4 na 5 polskich singli czerpie inspiracje z programów TV

40% polskich singli oglądających programy randkowe uważa je za źródło inspiracji w odniesieniu do ich własnych zachowań. 1/3 badanych twierdzi, że programy randkowe pokazują im, czego powinni oczekiwać od życia i inspirują ich do wprowadzania zmian.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-30

Pieniądze szczęścia (nie) dają

Rosnąca inflacja, niepewność zatrudnienia i coraz większe wymagania zawodowe – taka rzeczywistość maluje się przed polskimi pracownikami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-29

Mistrzowskie andrzejkowe przyjęcie Sięgnij po produkty z Piątnicy – no bo skąd

Andrzejki to doskonała okazja, by celebrować czas ze znajomymi i przygotować coś pysznego. W tym roku, ze względu na odbywające się Mistrzostwa Świata Piłki Nożnej w Katarze, polecamy pyszne przekąski!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-29

„Coś wyjątkowego” od Green Caffè Nero − Mikołajki, spacer, świąteczna oferta

W niedzielę 4 grudnia Green Caffè Nero zaprasza do udziału w zimowym spacerze pt. „Warszawskie święta – tradycje i historie” w ramach cyklu „Z kawą po Warszawie”. Tego samego dnia wybrane lokale Green Caffè Nero w Warszawie, Krakowie i Wrocławiu zorganizują Mikołajki dla dzieci.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-28

Dania na jesienne wieczory. Rozkochaj się w potrawach jednogarnkowych

Chłodne, jesienne wieczory zachęcają do tego, by zostać w domu z dobrą książką, ulubioną playlistą i ciepłym kocykiem. W tym czasie warto zadbać o pyszne dania, które rozgrzeją nas i wypełnią nasz dom aromatycznym zapachem.
czytaj więcej