Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-07-18

Zero waste – chwilowa moda czy konieczność?

Coraz więcej osób przekonuje się, że niemal całkowite ograniczenie produkcji śmieci jest możliwe. Z pewnością dlatego nurt zero waste stanowi jedną z najszybciej rozwijających się filozofii – również i w gastronomi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-18

Hygge, lagom, ikigai, sisu, skogluft... czyli jak zagraniczne mądrości, przełoży

Hygge, lagom, ikigai, sisu, skogluft... obcojęzycznie brzmiące nazwy postaw życiowych szturmem zdobyły serca, głowy i… portfele Polaków. Niestety, sprawiają, że w pogoni za szczęściem ukrytym w tych hasłach często czujemy się jeszcze bardziej sfrustrowani tym, (...)
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-17

Spływ Łukasza Długowskiego rozpoczęty - protest przeciwko regulacji rzek

14 lipca Łukasz Długowski rozpoczął około miesięczny spływ tratwą flisacką po ostatniej dzikiej rzece w Polsce – Bugu. Inicjatywa współzałożyciela fundacji „DZIKO” jest prowadzona w ramach protestu przeciwko planowanym regulacjom rzek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-17

10 kadrów z 10. edycji Brave Kids

Ponad 100 młodych artystów z 16 krajów całego świata zawładnęło na kilkanaście dni Wrocławiem, Rzeszowem, Wałbrzychem, Lesznem i Radziejowicami.
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2019-07-16

Rozsmakuj się w Krakowie

Kraków kojarzony jest głównie z zabytkami – miejscami ważnymi z perspektywy historycznej. Teraz jest jeszcze jeden powód, aby odwiedzić to piękne, pełne tradycji miasto. Kraków otrzymał prestiżowy tytuł Europejskiej Stolicy Kultury Gastronomicznej 2019 roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-16

Czyste Tatry po raz ósmy - będą bić kolejny Rekord Polski

To już ósma edycja projektu “Czyste Tatry” organizowanego przez Stowarzyszenie Czysta Polska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-15

Miejski szyk latem

Miejski szyk charakteryzują proste formy, stonowane kolory i subtelne dodatki. To styl będący połączeniem elegancji i casualowego luzu. Latem warto wzbogacić go odrobiną koloru, który pojawi się w wybranym elemencie naszej garderoby.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-15

Po raz kolejny w Szczecinku podejmą próbę ustanowienia Rekordu Polski

Tegoroczna, piąta już edycja szczecinieckiej imprezy plenerowej Dixie Rajd Old Mobile, podczas której króluje jazz i stare samochody, zapowiada się iście rekordowo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-15

Wina na wesele

Sezon ślubny trwa. Na weselnych stołach coraz częściej oprócz wódki pojawiają się inne alkohole.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-13

Zbliżają się wakacje – uważaj na drodze!

Latem ponad 60 procent Polaków wyrusza na wakacje własnymi samochodami. Wzmożony ruch i paradoksalnie świetne warunki atmosferyczne przyczyniają się do zwiększonej liczby wypadków drogowych.
czytaj więcej