Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-03-31

Mały survival, czyli jak wykorzystać czas kwarantanny

Trwający stan zagrożenia epidemicznego bez wątpienia uderzył w światowe giełdy, powodując przy tym ogromne tąpnięcia w gospodarkach wielu państw. I choć nastał czas cięcia kosztów, to dobrze zarządzany kryzys może być szansą na wzmocnienie firmy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-27

Jak przetrwać domową kwarantannę i nie zwariować?

Sytuacja, w której blisko 24 godziny na dobę spędzamy w domu z najbliższymi jest dla nas czymś nowym, nieznanym. Może nam być trudno odnaleźć się w nowej rzeczywistości, co powodować może odczucie dyskomfortu psychicznego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-26

28 marca – Międzynarodowy Dzień Żelek

Żelki to popularne na całym świecie słodycze, które 28 marca mają swoje święto. Z tej okazji warto poznać ich historię i dowiedzieć się, kto stoi za sukcesem tych słodkości!
czytaj więcej
Styl życia LIFESTYLE 2020-03-26

Pandemia dotknęła również media społecznościowe

Dwie godziny i dwadzieścia trzy minuty. Tyle czasu średnio poświęcamy na media społecznościowe w ciągu dnia. Efekt? Serwisy społecznościowe opanowały trendy, które relacjonują obecną sytuację.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-24

Mamy szansę, by zbudować nowy, lepszy świat

Świat się zatrzymał. Co to oznacza, czego nas uczy, jakie możemy z tej sytuacji wyciągnąć wnioski i jak dodać sobie i innym otuchy, by przetrwać czasy pandemii? O tym rozmawiamy z pianistką Beatą Szałwińską.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-23

Przyłącz się do akcji #GotujeWDomu z Cook Story by Samsung

Co powiecie na wspólne przygotowywanie potraw we własnej kuchni? Cook Story by Samsung wychodzi naprzeciw tym, którzy poszukują motywacji i inspiracji do domowego gotowania. W mediach społecznościowych przestrzeni kulinarnej ruszyła właśnie akcja #GotujeWDomu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-22

Światowy Dzień Wody. Warto ją oszczędzać nie tylko od święta

W obliczu realnego zagrożenia długotrwałą suszą kwestia racjonalnego wykorzystywania wody staje się niezwykle istotnym zagadnieniem. Corocznie, 22 marca, z inicjatywy ONZ obchodzony jest Światowy Dzień Wody.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-20

Przedstawiamy kilka przepisów na zabicie nudy w czasach koronawirusa.

Kina, teatry i placówki oświatowe są pozamykane – rozwój technologii sprawił jednak, że dostęp do najróżniejszych dzieł kultury (filmów, słuchowisk i literatury) jest obecnie łatwiejszy niż kiedykolwiek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-20

Wybielanie zębów – która z dostępnych metod jest dla Ciebie?

Przed ślubem, po zdjęciu aparatu ortodontycznego, dla lepszego samopoczucia i komfortu – wybielanie zębów to temat zawsze aktualny. Profesjonalny zabieg u stomatologa, a może efektywne sposoby domowe? Metody są różne – podpowiemy Ci, która będzie dla Ciebie najlepsza!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-19

#ZOSTAŃWDOMU i bądź sobą

Pojęcie „bycia sobą” jest niejednoznaczne i bardzo pojemne. Z badań zleconych przez markę Le Grand Noir wynika, że dla wielu badanych bycie sobą oznacza życie według własnych zasad.
czytaj więcej