Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-09-20

Polacy tracą czas. Na co marnujemy go najczęściej?

Marka Lorus w badaniu „Czas ma znaczenie. Opinie i zwyczaje Polaków związane z czasem”, podjęła próbę ustalenia, jak dysponujemy swoim czasem oraz czy jesteśmy z tego zadowoleni.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-20

3 sposoby na szybki relaks

Słońca za oknem coraz mniej? To znak, że jesień zbliża się wielkimi krokami! By nie dać się jesiennej melancholii i poprawić sobie nastrój zwłaszcza w ponure, szare dni – przedstawiamy sprawdzone sposoby na szybki relaks z HELIO BAKALIOWE KIESZONKOWE!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-19

Laboratorium Zero Waste | Empik Bonarka

Od czego zacząć swoją przygodę z Zero Waste?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-19

Co się kryje za metką Twoich ubrań? | Empik Bonarka

Warsztat ten pomoże zrozumieć jak produkowane są ubrania zarówno te bardziej jak i te mniej przyjazne środowisku i ludziom.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-18

Emalia dziś - moja ulubiona

Gdy przypominamy sobie ulubione smaki, nasze wspomnienia zazwyczaj wędrują do kuchni babć i mam. Dania, do których wracamy tak chętnie, powstawały w domowych kuchniach, których nieodzownym wyposażeniem były tradycyjne, emaliowane naczynia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-18

Crunlight - dla kobiety takiej, jak Ty!

Dzisiejszy świat stawia przed kobietami wiele wyzwań. Wielozbożowe chrupki Crunlight zostały stworzone z myślą o współczesnych, aktywnych kobietach - by towarzyszyć im w każdej z życiowych sytuacji. Są oferowane w trzech oryginalnych smakach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-18

Akademik LivinnX Kraków otwarty!

LivinnX Kraków – jeden z najnowocześniejszych akademików w Polsce został otwarty!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-18

„Somsiad ma horom curke, a jego madka lubi pieseły” – czy Internet zagraża popra

Bycie online jest dzisiaj jak spanie czy jedzenie. To integralna część naszego życia. Co więcej, to właśnie w sieci tworzą się słowa, które często mają niewiele wspólnego z językiem polskim. Czy to oznacza, że Internet zagraża poprawnej polszczyźnie?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-16

Smaczne i zdrowe regionalne produkty w Centrum Handlowym Blue City

Wszystkich ceniących dobre, zdrowe jedzenie i tradycyjne smaki zapraszamy na wrześniowy Jarmark Produktów Regionalnych. Tym razem będzie trwał od środy 18 września do soboty 21 września.
czytaj więcej