Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-09-29

Starbucks obchodzi Dzień Kawy. Mówi o zmianach klimatu i zrównoważonym rozwoju

Starbucks wierzy, że wyjątkowa kawa może powstać wyłącznie z wyjątkowych ziaren, dlatego aż 99% swojej kawy pozyskuje z etycznych upraw w ramach autorskiego programu C.A.F.E. Practices. Z okazji Dnia Kawy, marka przypomina o kierowaniu się zasadą zrównoważonego rozwoju.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-29

Nakarm jesienną chandrę – kulinarne sposoby na dobry nastrój

Brakuje Ci energii, masz gorszy humor i najchętniej zaszyłabyś się pod kocem? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na te pytania to możliwe, że dopadła Cię jesienna chandra. Dieta ma wpływ na samopoczucie, dlatego w tym sezonie powinnaś zwrócić uwagę na to, co ląduje na Twoim talerzu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-28

Niedocenione wartości lecznicze jabłek

Jabłka to chyba najbardziej popularne i najłatwiej dostępne owoce w naszym klimacie. Są jadalne praktycznie przez cały rok, smaczne i soczyste, ale jednak nie do końca doceniane.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-24

3 sposoby, aby jesienią czas przestał „uciekać nam przez palce”

Narzekasz na niezrealizowane cele w życiu prywatnym i zawodowym czy mało satysfakcjonującą pracę? Są sposoby, aby to zmienić. Sprawdźcie jakie!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-24

Kolor „Moc Ziemi” ogłoszony przez AkzoNobel Kolorem Roku 2021

Międzynarodowy zespół ekspertów ogłosił „Moc Ziemi” Kolorem Roku 2021. To właśnie ta ciepła i naturalna barwa oraz towarzyszące jej palety ColourFutures królować będą we wnętrzach w nadchodzącym roku, wnosząc równowagę i stabilność do naszego otoczenia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-23

Pandemia zmieniła nas na dobre – jakie zwyczaje zostaną z nami na dłużej?

Świat zmienił się w ciągu kilku ostatnich miesięcy. Odkryliśmy inny wymiar ekologii, lokalności. Codziennością stały się dostawy jedzenia i zakupów do domu. Podpowiadamy, jakie trendy zakorzeniły się w naszej codzienności i dlaczego zostaną z nami na dłużej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-22

KAWOWE WARIACJE Z SM GOSTYŃ

Jesień powitała nas promieniami słońca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-22

Maseczki, które zwalczają wirusy!

Nowoczesna technologia chroniąca przed koronawirusem wkracza do Polski. Jej efektem są pierwsze na świecie samoodkażające się maseczki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-16

Sprzątanie świata? Tak, ale też tego cyfrowego

Świat zalewają śmieci ale również te wirtualne. Niewiele osób wie, że przechowywanie danych na dyskach i serwerach, a także ich przetwarzanie również wpływa na ślad węglowy. Jak?
czytaj więcej