Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-04-21

Dla koneserów intrygujących smaków

Czekolady gorzkie od zawsze były symbolem kulinarnego wyrafinowania i bogatego smaku. Doskonałe dla fanów wytrawnych, szlachetnych kompozycji, zachwycają wyjątkowym, intensywnym aromatem i oryginalnymi nutami smakowymi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-21

Wygoda i styl ponad wszystko – podkładka ładująca Base Fresh ‘n Rebel

Base Duo Fresh n Revel - oto „must have” dla wszystkich, którzy cenią wygodę, a jednocześnie przykładają dużą wagę do wyglądu każdego gadżetu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-21

Rozbudziła kobiecość w polskich kobietach! Poznajcie Leę M. Pyć-Leszczuk, 
czyli

Swój plan na uświadamianie innych kobiet o tym, jak być szczęśliwą realizuje od kilku lat. Początkowo radziła bliskim koleżankom z otoczenia. Później nadszedł czas na książkę, która już stała się hitem w polskiej blogosferze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-21

Velvet CARE ze znakiem SAVE NATURE i ekokomunikacją

Marka Velvet prowadzi w tym roku ekokampanię „Działamy dziś z myślą o jutrze”, której celem jest troska o naszą planetę, by pozostała piękna, zielona i czysta. Osią komunikacji Velvet CARE jest ekoznak, który stał się narzędziem informującym o zrównoważonym rozwoju marki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-20

TAK! dla edukacji klimatycznej. Start kampanii społecznej w Światowy Dzień Ziemi

Celem kampanii „TAK! dla edukacji klimatycznej” jest zwrócenie uwagi na rolę i potrzebę prowadzenia w szkołach rzetelnej edukacji klimatycznej – opartej na danych naukowych i realizowanej w ramach obowiązujących przedmiotów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-20

Ekologiczny Współdzielnik. Wola Park i WCK rozpoczynają konsultacje społeczne

Obecnie – we współpracy z Wolskim Centrum Kultury – Wola Park przygotowuje Współdzielnik, czyli ekologiczną przestrzeń dla warszawiaków. Przed startem tej inicjatywy odbędą się konsultacje społeczne, podczas których zebrane zostaną oczekiwania i pomysły mieszkańców.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-19

3 kroki do życia w harmonii z naturą

Liczba rad, które słyszymy w kontekście ekologii i zrównoważonego rozwoju jest tak duża, że może przytłoczyć. Warto zatem skupić się na kilku wybranych i trzymać się ich konsekwentnie. Zachęca do tego między innymi Lambi – marka produkująca papiery higieniczne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-19

Dobro lubi się nakręcać! #roweLove, czyli 6. zbiórka rowerów w Galerii Łomianki

8 maja 2021 roku w Galerii Łomianki odbędzie się szósta edycja wielkiej zbiórki rowerów i sprzętu rowerowego na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Mierz Wysoko.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-19

Wiosenne porządki…zacznij od siebie!

Witamy pierwsze ciepłe promienie słońca, nabieramy energii do nowych wyzwań i uśmiechamy się częściej niż zimową, ponurą porą. W wiośnie jest jednak coś, co powinniśmy bezwzględnie wpisać w nasz plan na najbliższe tygodnie...
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-19

Nowość w Costa Coffee - Latte+ - kawa wzbogacona o witaminy i białko

Do menu Costa Coffee dołączyła właśnie wyjątkowa nowość! Latte+ to prawdziwa innowacja na rynku – trzy nowe dostępne w ofercie warianty kawy zostały wzbogacone o witaminę B12 oraz białko. Odkryj je już dziś.
czytaj więcej