Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-10-01

Z kanapki na… deskę. Czyli w jaki sposób przygotować deskę serów?

Deska serów coraz częściej gości na naszych stołach. We Francji, skąd pochodzi, podaje się ją po głównym daniu, a przed deserem. W Polsce – króluje często po prostu jako jeden z dodatków do wina, podczas wieczoru ze znajomymi lub rodziną.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-10-01

Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu – jakimi jaroszami są Polacy?

1 października obchodzimy Międzynarodowy Dzień Wegetarianizmu. To moment, by przyjrzeć się temu, jak Polacy podchodzą do diety bezmięsnej, co zmieniło się w tej kwestii na przestrzeni ostatnich lat. Jak się okazuje, jarskie dania stają się bardziej popularne, niż nam się wydaje.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-30

Tu Możesz - słyszeć lepiej i rozumieć więcej

25 września wystartowała platforma Tu Możesz – pierwsza w Polsce interaktywna baza, w której słabosłyszący mogą znaleźć informacje o miejscach i wydarzeniach z zainstalowaną pętlą indukcyjną
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-30

TAK TO ROBIĘ – zainspiruj się z Ballantine’s i pozostań sobą

Ballantine’s w swojej nowej kampanii zachęca wszystkich do podążania własną drogą w realizacji pasji i marzeń. Poprzez projekt „TAK TO ROBIĘ” marka pokazuje, że można żyć na wiele sposobów, bez konieczności podążania utartymi szlakami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-30

Polscy pirotechnicy wygrali na międzynarodowym festiwalu

Polska drużyna pirotechniczna zwyciężyła podczas festiwalu VILNIUS FEJERIJA 2020.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-29

Wielkie Święto wszystkich kawoszy – celebruj Dzień Kawy razem z Costa Coffee

Jak uczcić ten dzień? Najlepiej filiżanką pysznej kawy w kawiarni Costa Coffee!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-29

MUST HAVE w domu z dwóch perspektyw: lampy i kinkiety

Jesienią spędzamy coraz więcej czasu w przytulnych czterech kątach. Poza oczywistymi urokami, zbliżająca się pora roku ma też swoje wady. Jedną z nich jest mniej naturalnego światła, co niekorzystnie wpływa na samopoczucie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-29

Starbucks obchodzi Dzień Kawy. Mówi o zmianach klimatu i zrównoważonym rozwoju

Starbucks wierzy, że wyjątkowa kawa może powstać wyłącznie z wyjątkowych ziaren, dlatego aż 99% swojej kawy pozyskuje z etycznych upraw w ramach autorskiego programu C.A.F.E. Practices. Z okazji Dnia Kawy, marka przypomina o kierowaniu się zasadą zrównoważonego rozwoju.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-29

Nakarm jesienną chandrę – kulinarne sposoby na dobry nastrój

Brakuje Ci energii, masz gorszy humor i najchętniej zaszyłabyś się pod kocem? Jeśli odpowiedziałaś twierdząco na te pytania to możliwe, że dopadła Cię jesienna chandra. Dieta ma wpływ na samopoczucie, dlatego w tym sezonie powinnaś zwrócić uwagę na to, co ląduje na Twoim talerzu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-28

Niedocenione wartości lecznicze jabłek

Jabłka to chyba najbardziej popularne i najłatwiej dostępne owoce w naszym klimacie. Są jadalne praktycznie przez cały rok, smaczne i soczyste, ale jednak nie do końca doceniane.
czytaj więcej