Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-01-26

Jak w obliczu morderstwa postępuje dama?

Trzymać się zasad etykiety czy zagłębić w tajemniczą śmierć męża i dowiedzieć się prawdy? Zdjąć maskę bogatej arystokratki i podjąć się rozszyfrowania intryg przebiegłej warstwy uprzywilejowanych?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-01-11

Ukryty potencjał siostry wirtuoza

Siostra chowająca się w cieniu brata – wybitnego pianisty, działacza i męża stanu – wreszcie dostaje szansę, aby opowiedzieć historię ze swojej perspektywy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-12-27

Po „Głodzie” i „Wojnie” czas na „Exodus”

Ostatni ranking Biblioteki Narodowej nie bez powodu uplasował Joannę Jax w czołówce najpoczytniejszych polskich autorów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-12-13

Skarpa Warszawska – wydawnictwo misji, którą od dekady jest stolica i czytelnicy

To już 10 lat istnienia wydawnictwa Skarpa Warszawska na polskim rynku. Mimo ogromnego sukcesu i ciągłego rozwoju firma nie zapomina o swoich korzeniach, starając się pielęgnować wspomnienia o dawnej, (nie)znanej czy też (nie)poznanej Warszawie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-30

Opowieść o świcie kobiecej mocy Premiera książki „Stopy Aniołów”

Wcześnie osierocona przez matkę i opuszczona przez ojca w żałobie, poszukująca duchowej tożsamości Ines powraca do nadmorskiego miasteczka na południu Włoch, nieopodal otoczonej kultem groty archanioła Michała.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-24

Zespół stresu postpandemicznego - Nowa choroba XXI wieku?

Nasze mózgi potrafią się adaptować. Są w swoim funkcjonowaniu wręcz genialne. Trzeba jednak przyznać, że to, co się dzieje na świecie ostatnimi czasy, jest dla nas bardzo wymagające.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-23

„Piwnica”, w której przeszłość dominuje teraźniejszość czyli nowa powieść Magdal

Magdalena Zimniak powraca z wciągającą tajemnicą. Tym razem czytelnicy zejdą do „Piwnicy” i poznają prawdę sprzed lat, która sprawiła, że budynek nawiedza duch. Czy śledztwo Anety i Rafała potwierdzi ich podejrzenia?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-14

Radosław Kotarski i IGO gośćmi cyklu Premiera online

Bohaterami spotkań z cyklu Premiera online w tym tygodniu będą Radosław Kotarski i IGO.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-10-21

Jesienne czytanie - Książkowe menu na chłodne wieczory

Jesienne wieczory znowu zawitały do naszego życia. Krótsze dni i niższe temperatury sprzyjają spędzaniu ich w naszych ciepłych i przytulnych domach. Czy jest lepszy sposób na umilenie sobie tej wyjątkowej pory roku, niż ciepły kocyk, ulubiona herbata i dobra książka?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-09-28

Prawda może okazać się o wiele mroczniejsza niż najgorsze lęki...

Już od 28 września polscy fani thrillerów psychologicznych mogą dodać do swoich czytelniczych list TBR książkę amerykańskiej autorki Lisy Jackson.
czytaj więcej