Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-03-30

HARDE LIVE: spotkanie z Hanną Dobrowolską, autorką reportażu „Wnuczkowa mafia"

Wydawnictwo Harde zaprasza na spotkanie z cyklu HARDE LIVE z Hanną Dobrowolską, autorką reportażu „Wnuczkowa mafia. Powiedz im, co masz, a wszystko Ci zabiorą” 2 kwietnia (czwartek) o godz. 17.00 na Instagramie: @hardewydawnictwo
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-30

HARDE LIVE: spotkanie z Joanną Kocik, autorką powieści „Basen”

31 marca (wtorek) o godz. 17.00 zapraszamy na spotkanie z Joanną Kocik, autorką powieści "Basen" na Instagramie: @hardewydawnictwo
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-27

Moniuszko - odległa od podręcznikowych życiorysów opowieść o kompozytorze

Nakładem Wydawnictwa Harde ukazała się właśnie książka „Moniuszko” pióra Sławomira Kopra. To nietypowa biografia artysty, znakomitego kompozytora i uczciwego Polaka, ale równocześnie pełnego słabości człowieka, któremu zdarzało się błądzić.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-25

Anyżowe dropsy Portret kobiety nieprzewidywalnej… w pewnym wieku

W kwietniu nakładem Wydawnictwa Harde ukaże się książka „Anyżowe dropsy” pióra Aleksandry Koniecznej, reżyserki teatralnej i aktorki, znanej m.in. z takich filmów, jak ,,Ostatnia rodzina", ,,Jak pies z kotem” czy „Boże ciało”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-25

Live z Januszem Szostakiem w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek

26 marca o godz. 17.00 na profilu Wydawnictwa Harde na Instagramie odbędzie się spotkanie z Januszem Szostakiem, autorem książki "Co się stało z Iwoną Wieczorek".
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-19

Podróże serc - o miłości, która zmienia bieg życia

„Podróże serc” Wydawnictwa Szara Godzina to debiut powieściowy Agnieszki Panasiuk. Książka, która ukaże się 2 kwietnia, jest wzruszającą opowieścią o osieroconym dziecku marzącym o bezpiecznym domu i kobiecie, która – zraniona – wybrała samotne życie.
czytaj więcej