Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-08-22

Seks w ARTE.tv za darmo

O seksie z każdej strony mówią trzy dokumenty: „No Sex”, „Pussy, Pleasure, Power!” i „Historia szminki”, dostępne za darmo na platformie streamingowej ARTE.tv.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-08-19

Wakacyjny seks po polsku

Lato to czas budowania wspomnień i ładowania baterii. To też czas zawierania nowych znajomości i letnich romansów – nic dziwnego – wakacyjny odpoczynek sprzyja rozluźnieniu i większej bliskości. Jak wygląda wakacyjny seks w Polsce?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-26

BETFAN przekonany o transferze Lewandowskiego

Według analiz BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Robert Lewandowski w letnim oknie transferowym odejdzie z Bayernu Monachium. Bukmacher uważa również, że „Lewy” we wrześniu będzie już występował na Camp Nou w barwach FC Barcelony.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-10-01

#Wyłączamytabu i #włączamywiedzę! Wkrótce rozpocznie się III Konferencja Sekson

Już tylko kilka dni dzieli nas od kolejnej edycji ogólnopolskiego i najważniejszego w Polsce wydarzenia poświęconego seksualności i rodzicielstwu osób z niepełnosprawnością ruchową (OzN). Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 2-3 października 2021 r.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-28

ROMANCE TV wspiera osoby z niepełnosprawnością

Romance TV jako stacja, która na co dzień emituje filmy o miłości i historiach z happy endem, obejmuje patronatem 3. edycję Konferencji Sekson, która ma na celu edukowanie społeczeństwa o potrzebach osób z niepełnosprawnością w kwestiach seksualności i rodzicielstwa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-15

Jaka jest wiedza Polek na temat antykoncepcji?

Jaka jest wiedza Polek na temat antykoncepcji? Najnowszy raport wskazuje, że wciąż potrzebna jest edukacja
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-15

Czy umiemy rozmawiać o seksie?

Im więcej w dyskusji publicznej mówi się o seksie, tym lepiej. Polacy wciąż mają jednak problem z „tym tematem”. Na szczęście są tacy, którzy wykorzystują swoją popularność, by zachęcać do większej otwartości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-02

Tydzień Seksualności Osób z Niepełnosprawnością

Fundacja Avalon, w ramach projektu Sekson, przeprowadzi akcję edukacyjną pod nazwą Tydzień Seksualności OzN, której celem będzie przybliżenie tematów związanych z seksualnością osób z niepełnosprawnością.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-11-10

Seks kobiety po 40 roku życia

Myślisz, że po 40-tce życie seksualne zbliża się ku końcowi? Nic bardziej mylnego! Ono dopiero zaczyna się rozkręcać! Jednak po przekroczeniu czwartej dekady życia musimy liczyć się również ze zmianami hormonalnymi, które zachodzą w organizmie i mogą skutecznie obniżać libido
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-11

Różne oblicza miłości i jeden wspólny mianownik W filmach dokumentalnych Durex

Rola otwartej komunikacji w związku i szukanie idealnego dopasowania – o tym opowiada seria filmów dokumentalnych, jakie marka Durex stworzyła na potrzeby kampanii „Głośni w łóżku”.
czytaj więcej