Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-11-10

Seks kobiety po 40 roku życia

Myślisz, że po 40-tce życie seksualne zbliża się ku końcowi? Nic bardziej mylnego! Ono dopiero zaczyna się rozkręcać! Jednak po przekroczeniu czwartej dekady życia musimy liczyć się również ze zmianami hormonalnymi, które zachodzą w organizmie i mogą skutecznie obniżać libido
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-11

Różne oblicza miłości i jeden wspólny mianownik W filmach dokumentalnych Durex

Rola otwartej komunikacji w związku i szukanie idealnego dopasowania – o tym opowiada seria filmów dokumentalnych, jakie marka Durex stworzyła na potrzeby kampanii „Głośni w łóżku”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-27

Durex „Głośni w łóżku” - limitowane zestawy Durex Invisible x Mo61 x Barrakuz

O seksie trzeba rozmawiać – to już wiadomo. Od czerwca br. mówi o tym kampania Durex „Głośni w łóżku”, namawiając ponadto do wspólnych poszukiwań oraz odkrywania przyjemności. Atmosferę do szczerych rozmów pomogą stworzyć dostępne na Allegro limitowane zestawy Durex Invisible.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-06

Wirus zmienił relacje damsko-męskie o 180 stopni

Koronawirus wywrócił nasze życie do góry nogami. Okazuje się, że w obliczu globalnego zagrożenia największą inwestycją jest inwestycja w prawdziwą relację opartą na uczuciu, wsparciu i zrozumieniu. W powietrzu unosi się wirus, ale miłości!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-27

10 skutecznych porad randkowania od profesjonalnego matchmakera

Z pierwszą randką jest jak z pierwszym wrażeniem - nie da się jej powtórzyć. Od tego spotkania zależy, czy para umówi się po raz drugi. Co zatem zrobić, by randka była udana?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-28

Konsumenci wybierają piosenki na gorące, letnie noce.

W ramach trwającej od połowy czerwca kampanii marki Durex – Gorące Letnie Noce, wystartował konkurs na wakacyjne nagrody. Zgłoszenia przyjmowane są na Facebook’u, za pośrednictwem bota w Messengerze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-09-18

(Nie)bezpieczny seks

Wakacyjny luz, relaks i… niezobowiązujące kontakty seksualne. Brzmi znajomo?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-31

Jak uprawiać lepszy seks? Po pierwsze bezpieczeństwo i kontrola

Jaki efekt przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych najbardziej wpływa na poprawę jakości życia seksualnego kobiet?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-02

Chcesz cieszyć się seksem? Bądź bardziej spontaniczna!

Seks i kalendarz nigdy nie idą w parze. Tak jak kupując wycieczkę first minute nie przewidzimy pogody, którą zastaniemy w miejscu docelowym, tak też nie zaplanujemy, kiedy aktualnie będziemy miały ochotę na stosunek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-06-06

Zadbaj o libido w Międzynarodowy Dzień Seksu

Międzynarodowy Dzień Seksu to niewątpliwie jeden z przyjemniejszych dni w świątecznym kalendarzu. Oficjalnie ustanowiony kilkanaście lat temu przez unijne władze, będzie dla wielu z nas okazją do miłej celebracji we dwoje.
czytaj więcej