Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-01-18

Jak kupić cygaro?

Loża Dżentelmenów, marka skupiająca w swoich szeregach koneserów dobrego smaku oraz ekspertów od savoir vivre oraz dress code, opracowała zestaw wskazówek profesjonalnego doboru cygar. Poznaj z nami sekrety świata niebieskiego dymu i wejdź do świata elit.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-08

7 prezentów dla fachowca i majsterkowicza

Co kupić pod choinkę elektrykowi? Co będzie odpowiednie dla stolarza? A co wolałby dostać domowy majsterkowicz? Podpowiadamy prezenty, które mają szansę okazać się trafionymi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-16

Metalla+: pierwszy taki zawias na rynku

Na rynku zawiasów meblowych jest w tej chwili dostępnych wiele rozwiązań wykorzystujące rozmaite technologie ruchu, regulacji, montażu czy hamowania. Wprowadzając nową serię tych produktów, firma Häfele uważnie słuchała sugestii i uwag swoich klientów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-14

Fachowiec musi dbać o ergonomię. Narzędzia pomagają

Łatwiej, bezpieczniej, dłużej – tak się pracuje z narzędziami wykonanymi zgodnie z zasadami ergonomii. Kto przez wiele godzin dziennie używa wkrętaków, kombinerek czy kluczy, wie też, że korzystanie z takich rozwiązań oznacza zdrowsze życie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-30

Wspaniały weekend z ukochaną – zaplanuj wyjazd idealny

Trudno wyobrazić sobie lepszy sposób na spędzenie czasu ze swoją drugą połówką niż wspólny wyjazd. Odcięci od znoju szarej codzienności, mając za jedynego towarzysza ukochaną osobę możemy odpocząć jak nigdy, jednocześnie pielęgnując swój związek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-04

TAG Heuer Monaco Gulf - więcej niż zegarek

Ikony poznajemy po tym, jak znoszą próbę czasu. Zegarek TAG Heuer Monaco zniósł ją doskonale. Nie tylko dlatego, że został stworzony właśnie po to, by radzić sobie z czasem. Jego legendę stworzyli legendarni ludzie i niesamowite samochody.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-22

Sam połóż płytki na balkonie

Dużo satysfakcji, spora oszczędność – to zalety samodzielnego ułożenia płytek na podłodze. Ale to też wyzwanie, które wymaga wielkiej cierpliwości. Warto więc zacząć tę przygodę od balkonu, bo tam ewentualne niedoróbki nie będą się tak bardzo „bolały”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-21

Wiele satysfakcji z majsterkowania z mikronarzędziami Proxxon

Pomogą stworzyć zabawkę dla dzieci, ułatwią zrealizowanie pasji rzeźbiarskiej, zadbają o bezpieczeństwo likwidując ostre krawędzie w metalowych listwach w łazience. Nowoczesne mikronarzędzia to urządzenia, bez których ciężko się obejść.
czytaj więcej