Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-11-05

Movember Polska 2021 - krakowska odsłona w Galerii Bronowice

Ruszyła coroczna kampania prozdrowotna Movember Polska. W ramach akcji już w sobotę 6 listopada w Galerii Bronowice zorganizowane zostaną bezpłatne badania profilaktyczne dla mężczyzn.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-11-04

Wyzwania OneBlade First Shave dla graczy

Philips OneBlade ponownie dla graczy. Wyzwania OneBlade First Shave
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-11-03

Chirurgia robotyczna skutecznie walczy z rakiem

Nowotwór męskich narządów płciowych jest drugim co do częstotliwości wykrywanym nowotworem u mężczyzn w Polsce. Z okazji corocznej kampanii społecznej Movember prowadzonej w listopadzie rozmawiamy o profilaktyce i leczeniu nowotworów prostaty i jąder z drem n. med. Pawłem Salwą.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-23

4 pomysły na prezent na Dzień Chłopaka dla miłośników nowych technologii

4 pomysły na prezent na Dzień Chłopaka dla miłośników nowych technologii
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-14

Europejski Dzień Prostaty – okazja do przełamania tabu

15 września powinien być ważną datą dla naszych bliskich mężczyzn – mężów, ojców, wujków, dziadków, braci i synów. W obchodzony tego dnia Europejski Dzień Prostaty porozmawiajmy z nimi o tym, dlaczego należy dbać o prostatę, jak o każdy inny narząd.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-26

Ostatnie dni by wygrać bliskie spotkanie z piłkarską reprezentacją Hiszpanii

Listopadowy mecz Hiszpania – Szwecja będzie rewanżem za Euro 2020. Czy gospodarze przełamią rywali, a może goście znów postawią mur nie do przebycia?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-05-27

Klasyki motoryzacji zagoszczą na warszawskim placu Konesera

Kultowe samochody, legendarne motocykle, parada ulicami stolicy. wszystko i wiele innych atrakcji czeka 29 maja 2021 r. na uczestników trzeciego „Spotkania Koneserów Amerykańskiej Motoryzacji” na placu Konesera na warszawskiej Pradze-Północ. Wstęp bezpłatny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-16

NAJDROŻSZA I NAJSTARSZA KOLEKCJA WHISKY THE MACALLAN W SPRZEDAŻY W POLSCE

Słynna The Red Collection w ostatnich dniach trafiła na polski rynek. Jest to linia wyjątkowo rzadkich szkockich whisky typu single malt, która swym charakterem i doskonałością oddaje głęboki szacunek marki dla tradycji. Tym razem są to wersje najstarsze na świecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-23

Toyota GT86 jakiej nie znacie. Kuba Przygoński odsłania sekrety "Diabła"

Toyota GT86 tchnęła motorsportowego ducha w japoński koncern, a samo auto szybko zyskało status kultowego zarówno wśród fanów tuningu, jak i w motorsporcie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-17

Idealny prezent dla majsterkowicza

Wybieranie świątecznych podarunków często stanowi niemały problem. Udany prezent powinien być użyteczny i zgodny z zainteresowaniami obdarowywanego. Z czego ucieszy się majsterkowicz? Poznaj świąteczne inspiracje od Würth Polska.
czytaj więcej