Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-06-23

Dzień Ojca – 270 tysięcy z nich ma powody do wstydu

Mężczyźni stanowią 94 proc. wszystkich dłużników wpisanych do Krajowego Rejestru Długów za niepłacenie alimentów, a ich dług stanowi 96 proc. całego długu alimentacyjnego i wynosi ponad 12 mld zł.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-20

Modny, technologiczny prezent na Dzień Ojca

Wielkimi krokami zbliża się święto naszych ojców. Poniżej prezentujemy kilka ciekawych i praktycznych propozycji, które mogą ucieszyć każdego tatę w dniu jego święta.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-06-14

Świadomość w związkach

Związek jest niezwykle angażującą relacją. Wpływa na nasze codzienne życie i samopoczucie. Niestety w Polsce dochodzi do coraz większej liczby rozwodów. Według Głównego Urzędu Statystycznego tylko w 2020 roku doszło do 51.164 rozwodów. Jaka jest tego przyczyna?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-07

Hybrid Flex 5 - najlepsza maszynka do golenia w historii BIC®

Produkcja ostrzy maszynki Hybrid Flex 5 (oraz pozostałych maszynek BIC®) opiera się na jednej z najbardziej precyzyjnych technologii, jakie kiedykolwiek opracowano dla produktów masowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-04

Gotowanie w męskim wydaniu – idealny prezent na Dzień Kobiet

Zaskocz swoją ukochaną i przejmij w ten dzień kulinarne stery. Tak smacznego Dnia Kobiet na pewno nie zapomni. Mamy dla Ciebie proste inspiracje. Przygotuj szybkie potrawy, które zrobią duże wrażenie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-24

Jak wędkują bogaci? Dołącz do elitarnego grona

Wędkowanie zyskało na popularności podczas pandemii. Dlaczego? Ograniczone możliwości przemieszczania spowodowały, że dobrze zarabiający Polacy zaczęli szukać alternatyw dla ekskluzywnych podróży.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-16

Jak technologia łączy się z designem i modą? Rzecz o gadżetach dla dżentelmena

Współczesny modny mężczyzna może wyrażać siebie i własny styl nie tylko poprzez ubiór, lecz także odpowiedni dobór technologicznych gadżetów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-01-28

Polegać jak na… żołnierzu!

Każdy z pracodawców chciałby, aby jego pracownik wykonywał powierzone mu obowiązki w sposób należyty, niemniej jednak czasem trudno znaleźć odpowiedniego kandydata.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-12-22

Lifestylowy prezenty dla niego

Święta Bożego Narodzenia już za kilka dni. Tym samym coraz mniej czasu zostaje na poszukiwanie idealnych prezentów. Nie od dziś wiadomo, że największym wyzwaniem jest dopasowanie upominku do gustu mężczyzny. Poniżej przedstawiamy kilka rozwiązań, które sprawią mu radość.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-11-05

Movember Polska 2021 - krakowska odsłona w Galerii Bronowice

Ruszyła coroczna kampania prozdrowotna Movember Polska. W ramach akcji już w sobotę 6 listopada w Galerii Bronowice zorganizowane zostaną bezpłatne badania profilaktyczne dla mężczyzn.
czytaj więcej