Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-06-10

12 czerwca Muzeum Polskiej Wódki świętuje drugie urodziny!

Z okazji drugich urodzin, w najbliższy piątek 12 czerwca, Muzeum Polskiej Wódki przygotowało szereg atrakcji dla zwiedzających, zarówno tych którzy zdecydują się osobiście odwiedzić Muzeum, jak dla internautów, którzy wybiorą opcję wirtualnej wycieczki po muzealnych galeriach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-05-05

We wtorek 5 maja Muzeum Polskiej Wódki ponownie zostanie otwarte

We wtorek 5 maja, zgodnie z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o stopniowym wznawianiu działalności niektórych instytucji kultury, Muzeum Polskiej Wódki ponownie otworzy swoje wnętrza dla zwiedzających, w formule zgodnej z obowiązującymi wytycznymi GIS.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-30

Szlifowanie w czystości. Dobieramy odkurzacz do żyrafy

Do pozbycia się pyłu podczas szlifowania maszynowego potrzebny jest odkurzacz przemysłowy. Przede wszystkim powinien być wydajny, aby ciągle zasysał odpady i nieczystości. Wysoką wydajność zapewniają odkurzacze z odpowiednimi filtrami i systemem oczyszczania.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-23

Jak ułatwić sobie pracę, by jednocześnie było bezpieczniej?

Komfort i bezpieczeństwo pracy poprawi zmiana urządzeń i sprzętów, w tym oświetlenia. Podpowiadamy, jak niewielkim kosztem zamienić domowy warsztat w bardziej profesjonalny.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-19

Jak sprawdzić, czy kobieta będzie rozwojową żoną i świetną kochanką

Zanim zwiążemy się z kimś na całe życie, musimy mieć pewność, że wspólnie osiągniemy więcej niż w pojedynkę. Jak trafnie ocenić, czy interesująca nas kobieta sprawdzi się jako partnerka zarówno w biznesie, jak i w sypialni?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-18

Najlepsze, co ojciec może zrobić dla swojego dziecka, to być jego bohaterem

Przed mężczyzną zakładającym rodzinę piętrzą się kolejne wyzwania, z których musi wybrać te najważniejsze, na których zbuduje swoją rolę ojca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-10

Ojcowie też cierpią na depresję poporodową. Jak to możliwe?

O tym, że depresja poporodowa dotyka również mężczyzn, oraz jak się z tym uporać - mówią Izabela Dembińska z Family Clinic, położna i psycholog, oraz Kamil Polny autor bloga „Tata w pracy”
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-01-27

Testosteron - pożądany hormon mężczyzn - rozmowa z dr Ewą Kempisty-Jeznach

Rozmowa z dr Ewą Kempisty-Jeznach nt. podejścia do funkcji testosteronu wśród mężczyzn w różnym wieku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-26

Remington dla mężczyzn

19 września 2019 roku odbył się event marki Remington dedykowany mężczyznom! Prezentacja nowych produktów, pokaz barberski, turniej FIFA, degustacja piw rzemieślniczych i… najprzystojniejsi polscy mężczyźni.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-10

NIVEA MEN CRAFT STYLERS!

Efekt luzu, klasyczny i elegancki look czy mocne wejście?
czytaj więcej