Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-09-10

Bayer zaprasza na zawody „Latających Psów” i bezpłatne konsultacje weterynaryjne

W sobotę i niedzielę 14 i 15 września na Plaży Wilanów (ul. Klimczaka 2) gościć będą „psi akrobaci”. Ich ewolucje z plastikowym dyskiem, czyli dogfrisbee, to jedna z najpopularniejszych dyscyplin kynologicznych na świecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-19

Pszczoły zagrożone wyginięciem! Co zrobić, by im pomóc?

Pszczoły nie mają gdzie zbierać nektaru i pyłku, przez co połowa z 470 gatunków żyjących w Polsce jest zagrożona wyginięciem. Jakie ma to znaczenie dla naszej planety?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-07

Dzień Pszczół - Miejskie pasieki w CH Osowa na pomoc pszczołom

W czwartek, 8 sierpnia przypada Dzień Pszczoły. Te ważne owady są na skraju wyginięcia. W związku z tym coraz więcej miast angażuje się w problem zakładając miejskie pasieki, które pomagają w rozrastaniu się rodziny pszczół, jednocześnie dostarczając naturalnego, zdrowego miodu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-31

Bayer zaprasza na zawody „Latających Psów” i bezpłatne konsultacje weterynaryjne

„Dla nich grawitacja nie istnieje!” – to hasło zawodów „Latających Psów”, które już w najbliższy weekend odbędą się w Gdyni. W sobotę i niedzielę 3 i 4 sierpnia br. w Parku Kolibki gościć będą „psi akrobaci”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-23

VetiCover. Bo zdrowie Twojego czworonoga jest najważniejsze

Masz psa lub kota? Dbasz o zdrowie pupila i jakość jego życia? Pakiet profilaktyczny dla zwierząt VetiCover to rozwiązanie dla Ciebie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-28

WWF Polska w Sky Tower: razem dla ochrony środowiska

Ochrona środowiska to temat, który budzi dużo emocji. To, jak będziemy postępowali ze środowiskiem, wpłynie na życie przyszłych pokoleń. Od 1 do 6 lipca w Sky Tower wolontariusze z WWF udzielą porad, co można zrobić, aby pomóc zagrożonym gatunkom zwierząt i nie tylko.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-26

N.42 concept agency rozpoczyna współpracę z Polskim Programem Weterynaryjnym

Polski Program Weterynaryjny to organizacja integrująca rynek usług weterynaryjnych w Polsce, a także twórca pierwszych na polskim rynku kompleksowych pakietów profilaktycznych dla psów i kotów VetiCover.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-17

"Miesiąc z rekinami" powraca na kanał National Geographic Wild

Od premiery „Szczęk” Stevena Spielberga, spiczasta płetwa tnąca fale wywołuje dreszcz emocji, nawet widziana wyłącznie na ekranie telewizora. Rekiny wywołują strach i ogromną ciekawość. Te emocje wzbudzi też „Miesiąc z rekinami” na National Geographic Wild.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-03

DIY: Słodkie warsztaty z dzieckiem

Zbliżające się wakacje to mnóstwo wolnego czasu, który warto kreatywnie wykorzystać. To także doskonała okazja do organizacji przyjęcia urodzinowego na świeżym powietrzu. Jednocześnie mamy możliwość zaangażowania pociechy w przygotowanie pysznego (...)
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-22

Animalove - targi z sercem

Animalove to wyjątkowe spotkanie miłośników zwierząt. Mamy wszystko dla Twojego zwierzaka i pomagamy potrzebującym!
czytaj więcej