Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-05-04

CH Focus coraz bardziej eko!

CH Focus coraz bardziej eko!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-29

Pies w kąpieli - dlaczego skóra czworonogów wymaga szczególnej pielęgnacji?

Skóra pełni funkcje ochronne i stanowi barierę między środowiskiem, w którym przebywa zwierzę, a wnętrzem jego organizmu. Jest odpowiedzialna za ochronę narządów wewnętrznych przed zranieniem lub infekcją, pomaga regulować temperaturę. Jak o nią dbać?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-26

Nasi mali przyjaciele

Zwierzęta domowe to nie tylko psy i koty. W naszych domach towarzyszą nam różne gryzonie, króliki, rybki, ptaki, płazy i gady. Każde z nich przynosi radość swoim właścicielom, ale też wymaga specjalnej pielęgnacji i odpowiednio wyposażonego miejsca do życia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

Biura pełne zwierząt. Jakie korzyści płyną z zabierania czworonogów do pracy?

Coraz więcej firm pozwala swoim pracownikom przyprowadzać zwierzęta do biura. Takie rozwiązania są korzystne zarówno dla właścicieli czworonogów, jak i samych zwierząt. A co, jeśli pracujemy zdalnie i to my w ciągu dnia gościmy na terytorium naszych pupili?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

Wytrop „myszojelenia” i inne ginące gatunki. Ścieżka edukacyjna w Koneserze

Centrum Praskie Koneser, zapraszając do współpracy Miejski Ogród Zoologiczny w Warszawie, przygotowało interaktywną ścieżkę edukacyjną „Tropem ginących gatunków. Zwierzęta z Warszawskiego ZOO w Koneserze”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-15

Witamina piękna dla czworonoga. Gdzie jej szukać?

Zdrowa skóra oraz piękna i lśniąca sierść u psa to marzenie wszystkich opiekunów czworonogów. Warto pamiętać, że wpływ na to, jak prezentuje się nasz pupil mają nie tylko kosmetyki o dopracowanej recepturze i wyselekcjonowanych składnikach, ale także odpowiednia dieta.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-13

Forum Koszalin na tropie psiego ambasadora

Forum Koszalin rozpoczęło poszukiwanie psiego ambasadora.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-12

Biologia bez sekretów - rozmawiamy z dr Andrzejem Kruszewiczem

W moich latach młodzieńczych edukacja była nudna, czarno-biała, polegała na wkuwaniu wiedzy, dlatego jak widzę, jak wyglądają dzisiejsze podręczniki, pełne kolorowych ilustracji, grafik, zdjęć, podsumowania wiedzy to kto wie, kim jeszcze byłbym dzisiaj?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-01

PsiBufet wspólnie z Karmimy Psiaki rusza ze zbiórką “PSYjaciele w potrzebie”.

PsiBufet wspólnie z ogólnopolską akcją Karmimy Psiaki rusza ze zrzutką na bezdomne psiaki. Planują zebrać ponad 11 tysięcy złotych. Trzy osoby z największą sumą wpłat na zrzutce otrzymają dedykowany portret zwierzaka od artysty Michała Torzeckiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-31

Paka dla Futrzaka - realne wsparcie podopiecznych Schroniska Promyk

Zakończyła się akcja charytatywna Paka dla Futrzaka, zorganizowana przez Park Handlowy Matarnia we współpracy ze sklepem zoologicznym ZOO Karina. Do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt Promyk w Gdańsku trafiło ponad 190 kilogramów specjalistycznej karmy.
czytaj więcej