Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-01-07

Śmierć na oczach wszystkich – historia rodziny Rysickich

Justyna Mazur, autorka kanału z podcastami kryminalnymi Piąte: Nie zabijaj, nagrała podcast, który ma zwrócić uwagę na zagrożenia czyhające na rysie nizinne w Polsce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-09

Stołówka dla skrzydlatych przyjaciół

Wiosną ptaki upiększają przydomowe ogrody, wypełniają je ruchem i przyjemnym dla ucha świergotem. Zimą, jeżeli nie odlatują do ciepłych krajów, zazwyczaj mają duże trudności ze znalezieniem pożywienia. Prosty karmnik pomoże im przetrwać mroźne miesiące.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-04

Maria Apoleika | Empik Bonarka

Maria Apoleika w Empik Bonarka
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-02

#STOPFUTROM wraz z Cote

Polska jest drugim krajem w Europie pod względem liczby zwierząt, które są zabijane na futro. Aby uświadomić społeczeństwo, że należy zaprzestać tych okrutnych działań jak najszybciej, Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva! zorganizowała pokaz mody #STOPFUTROM.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-28

„Nakarm Koty z Cote” vol. 7

Jesień za oknem nie zachęca do wychodzenia. Wszelkie spotkania z najbliższymi odbywają się zwykle w domowym zaciszu z gorącą herbatką lub dobrym winem. Na ulicach oraz w sklepach zaczynają pojawiać się pierwsze świąteczne ozdoby - okres świąteczny zbliża się wielkimi krokami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-28

WIZYTA W RESTAURACJI Z CZWORONOŻNYM PRZYJACIELEM – TERAZ TO MOŻLIWE!

Chyba każdy właściciel domowego zwierzaka przyzna, że posiadanie pupila ma niezwykle pozytywny wpływ na jego życie. Wytworzona więź pomiędzy człowiekiem a zwierzęciem jest wyjątkowa i sprawia, że...
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-20

Pokaz kotów rasowych w CH Osowa

Już 23 listopada, od godz. 11:00 do 18:00 na wszystkich miłośników zwierząt, zwłaszcza kotów, czeka niezwykłe wydarzenie. W CH Osowa odbędzie się „Moda na Koty”, czyli pokaz kotów rasowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-18

Świąteczna zbiórka karmy w Galerii Zaspa

Zima zbliża się wielkimi krokami. To szczególnie trudny okres dla zwierząt przebywających w schroniskach. Jednak każdy z nas może im pomóc. Wystarczy wziąć udział w Świątecznej Zbiórce Karmy, która odbędzie się w Galerii Zaspa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-15

W TROSCE O PUPILA – PET SHAMPOO

Kochamy naszych czworonożnych przyjaciół i chcemy o nich odpowiednio zadbać. Od czasu do czasu musimy także ich wykąpać. Polska marka Barwa wprowadziła na rynek linię Pet Shampoo – szampony dla psów i kotów, które sprawią, że twój pupil będzie szczęśliwy i zadbany.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-04

Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem z naszym zwierzakiem

4 października, w Światowy Dzień Zwierząt, przypominamy o zasadach, które pozwolą naszym podopiecznym latać samolotem nie tylko bezpiecznie, ale także komfortowo.
czytaj więcej