Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-06-28

WWF Polska w Sky Tower: razem dla ochrony środowiska

Ochrona środowiska to temat, który budzi dużo emocji. To, jak będziemy postępowali ze środowiskiem, wpłynie na życie przyszłych pokoleń. Od 1 do 6 lipca w Sky Tower wolontariusze z WWF udzielą porad, co można zrobić, aby pomóc zagrożonym gatunkom zwierząt i nie tylko.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-26

N.42 concept agency rozpoczyna współpracę z Polskim Programem Weterynaryjnym

Polski Program Weterynaryjny to organizacja integrująca rynek usług weterynaryjnych w Polsce, a także twórca pierwszych na polskim rynku kompleksowych pakietów profilaktycznych dla psów i kotów VetiCover.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-17

"Miesiąc z rekinami" powraca na kanał National Geographic Wild

Od premiery „Szczęk” Stevena Spielberga, spiczasta płetwa tnąca fale wywołuje dreszcz emocji, nawet widziana wyłącznie na ekranie telewizora. Rekiny wywołują strach i ogromną ciekawość. Te emocje wzbudzi też „Miesiąc z rekinami” na National Geographic Wild.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-03

DIY: Słodkie warsztaty z dzieckiem

Zbliżające się wakacje to mnóstwo wolnego czasu, który warto kreatywnie wykorzystać. To także doskonała okazja do organizacji przyjęcia urodzinowego na świeżym powietrzu. Jednocześnie mamy możliwość zaangażowania pociechy w przygotowanie pysznego (...)
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-22

Animalove - targi z sercem

Animalove to wyjątkowe spotkanie miłośników zwierząt. Mamy wszystko dla Twojego zwierzaka i pomagamy potrzebującym!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-21

„Na zawsze ponosisz odpowiedzialność za to, co oswoiłeś”. *

Ponad 80% Polaków, decydujących się na zwierzę domowe, wybiera psy. Jak czworonogi trafiają do polskich domów? Gdzie mieszkają miłośnicy psów?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-08

Bayer zaprasza na zawody „Latających Psów” i bezpłatne konsultacje weterynaryjne

„Dla nich grawitacja nie istnieje!” – to hasło zawodów „Latających Psów”, które już w najbliższy weekend odbędą się w Poznaniu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-25

Nie dla psa kiełbasa - badanie Kantar dla Mars Polska

W ramach kampanii edukacyjnej „Podaruj psu supermoc”, mówiącej o pięciu podstawowych potrzebach czworonogów, Instytut Badawczy Kantar przeprowadził badanie*, dotyczące relacji Polaków ze swoimi pupilami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-10

Inauguracja strefy treningowej dla psów

Powitaliśmy już wiosnę, zatem to dobra okazja by razem z naszymi domowymi pupilami zwiększyć aktywność fizyczną na świeżym powietrzu. Port Łódź zaprasza wszystkich właścicieli czworonogów na tegoroczną inaugurację Strefy Treningowej dla psów, która odbędzie 14 kwietnia.
czytaj więcej