Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-01-02

Jak zadbać o zwierzęta zimą

Zimą zwierzęta wymagają naszej szczególnej ochrony i pomocy. Trzeba to jednak robić rozsądnie, żeby im nie zaszkodzić. Oto kilka prostych rad oraz infografika, jak zrobić karmnik dla ptaków z plastikowych butelek i kawałka sznurka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-30

Wyjątkowy kalendarz na czterech łapach

Czy duże, czy małe, z długim włosem lub sierścią jak igiełki - psy to najlepsi przyjaciele człowieka. Aby pomóc tym najbardziej potrzebującym i samotnym, marka Beko stworzyła kalendarz, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc Fundacji dla szczeniąt Judyta.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-22

Jak zadbać o zwierzaki przed Sylwestrem?

Zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych wieczorów sezonu, w którym celebrujemy nadejście nowego roku kalendarzowego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-06

Pokaz Kotów Rasowych w Silesia City Center

Zachwycają urodą i niezwykłą siłą charakteru – koty uznawane są za jedne z najpopularniejszych i najbardziej tajemniczych zwierząt domowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-23

Tam gdzie stołują się bociany - raport PTOP

Producent Oleju Wielkopolskiego i Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków udostępniają wyniki badań prowadzonych w ramach projektu ”Zatrzymaj bociana z Wielkopolskim”
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-31

Hej sokoły! 5 sposobów na ochronę miast przed gołębiami

Ptaki w sezonie letnim wyraźniej niż w innych porach roku zaznaczają swoją obecność w miastach. Dlatego też włodarze stosują rozmaite systemy w celu odstraszenia tych zwierząt i poprawiania tym samym komfortu życia mieszkańców.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-27

Mobilna Klinika Bayer zaprasza na bezpłatne konsultacje weterynaryjne

„Latające Psy” to seria imprez, podczas których psy prezentują niesamowite, nierzadko akrobatyczne umiejętności. Efektowne pokazy można będzie obserwować już w najbliższy weekend 1 i 2 września na Plaży Wilanów (ul. Klimczaka 2).
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-01

Pies a odkurzacz – jak go oswoić z urządzeniem?

Warto dowiedzieć się, w jaki sposób możemy umilić sobie czas sprzątania i sprawić, że nasz czworonogi przyjaciel poczuje się lepiej w towarzystwie odkurzacza.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-07-17

Bocianie powroty

Jeszcze do niedawna szacowana na 50 tys. par populacja lęgowa bociana białego w Polsce stanowiła 25% światowej populacji tego gatunku. Ostatnie szacunki wskazują, że nie jesteśmy już bocianią potęgą. W ciągu tylko jednego dziesięciolecia mogło ubyć nam nawet 10 tys. par.
czytaj więcej