Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-14

Co znaczy N=N, czyli o HIV na Instagramie

O HIV i AIDS na Instagramie Grupy PONTON - graficzna kampania dofinansowana w konkursie Pozytywnie Otwarci
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-11

Czy mieszka z Tobą SuperPies?

Marka Pedigree®, we współpracy z ekspertami ds. żywienia zwierząt oraz lekarzami weterynarii, przygotowała kampanię edukacyjną dotyczą pięciu najważniejszych potrzeb psów „Podaruj psu supermoc”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

Akcesoria i ubranka dla zwierząt: przydatne rozwiązanie czy modny gadżet?

Gdyby istniała możliwość zapytania naszych pupili, z czego ucieszyłyby się najbardziej, zapewne odpowiedziałyby, że z naszego towarzystwa i jedzenia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-27

Narodowy przewoźnik autokarowy wspiera zwierzęta.

Polonus wyznacza standardy najwyższej jakości obsługi pasażerów. Osoby udające się w podróż nowoczesnymi i komfortowymi autokarami Polonus nie muszą martwić się koniecznością rozłąki ze swoimi pupilami, ponieważ małe zwierzęta podróżują na kolanach swoich właścicieli bezpłatnie!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-29

Luty należy do dzikich kotów!

W lutym na kanale Nat Geo Wild królować będą lwy, tygrysy, lamparty i pumy. W trakcie „Miesiąca z wielkimi kotami” zadomowią się u nas na dobre. Może się okazać, że niektóre zwyczaje dzikich kotów nas zadziwią.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-02

Jak zadbać o zwierzęta zimą

Zimą zwierzęta wymagają naszej szczególnej ochrony i pomocy. Trzeba to jednak robić rozsądnie, żeby im nie zaszkodzić. Oto kilka prostych rad oraz infografika, jak zrobić karmnik dla ptaków z plastikowych butelek i kawałka sznurka.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-30

Wyjątkowy kalendarz na czterech łapach

Czy duże, czy małe, z długim włosem lub sierścią jak igiełki - psy to najlepsi przyjaciele człowieka. Aby pomóc tym najbardziej potrzebującym i samotnym, marka Beko stworzyła kalendarz, z którego dochód zostanie przeznaczony na pomoc Fundacji dla szczeniąt Judyta.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-22

Jak zadbać o zwierzaki przed Sylwestrem?

Zbliża się jeden z najbardziej wyczekiwanych wieczorów sezonu, w którym celebrujemy nadejście nowego roku kalendarzowego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-06

Pokaz Kotów Rasowych w Silesia City Center

Zachwycają urodą i niezwykłą siłą charakteru – koty uznawane są za jedne z najpopularniejszych i najbardziej tajemniczych zwierząt domowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-23

Tam gdzie stołują się bociany - raport PTOP

Producent Oleju Wielkopolskiego i Polskie Towarzystwo Ochrony Ptaków udostępniają wyniki badań prowadzonych w ramach projektu ”Zatrzymaj bociana z Wielkopolskim”
czytaj więcej