Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-11-20

Pokaz kotów rasowych w CH Osowa

Już 23 listopada, od godz. 11:00 do 18:00 na wszystkich miłośników zwierząt, zwłaszcza kotów, czeka niezwykłe wydarzenie. W CH Osowa odbędzie się „Moda na Koty”, czyli pokaz kotów rasowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-18

Świąteczna zbiórka karmy w Galerii Zaspa

Zima zbliża się wielkimi krokami. To szczególnie trudny okres dla zwierząt przebywających w schroniskach. Jednak każdy z nas może im pomóc. Wystarczy wziąć udział w Świątecznej Zbiórce Karmy, która odbędzie się w Galerii Zaspa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-15

W TROSCE O PUPILA – PET SHAMPOO

Kochamy naszych czworonożnych przyjaciół i chcemy o nich odpowiednio zadbać. Od czasu do czasu musimy także ich wykąpać. Polska marka Barwa wprowadziła na rynek linię Pet Shampoo – szampony dla psów i kotów, które sprawią, że twój pupil będzie szczęśliwy i zadbany.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-04

Jak bezpiecznie i komfortowo podróżować samolotem z naszym zwierzakiem

4 października, w Światowy Dzień Zwierząt, przypominamy o zasadach, które pozwolą naszym podopiecznym latać samolotem nie tylko bezpiecznie, ale także komfortowo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-02

Zachipuj bezpłatnie swojego psa!

Zachipuj bezpłatnie swojego psa!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-01

Galeria Zaspa i Psia Edukacja

Są wdzięczne, kudłate i bardzo kochane. To często nasi najlepsi przyjaciele – psiaki. Bywa jednak, że część z nas się ich boi lub nie wie, w jaki sposób zachować się w ich towarzystwie. Dlatego warto wziąć udział w rodzinnych warsztatach „Psia Edukacja”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-10

Bayer zaprasza na zawody „Latających Psów” i bezpłatne konsultacje weterynaryjne

W sobotę i niedzielę 14 i 15 września na Plaży Wilanów (ul. Klimczaka 2) gościć będą „psi akrobaci”. Ich ewolucje z plastikowym dyskiem, czyli dogfrisbee, to jedna z najpopularniejszych dyscyplin kynologicznych na świecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-19

Pszczoły zagrożone wyginięciem! Co zrobić, by im pomóc?

Pszczoły nie mają gdzie zbierać nektaru i pyłku, przez co połowa z 470 gatunków żyjących w Polsce jest zagrożona wyginięciem. Jakie ma to znaczenie dla naszej planety?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-07

Dzień Pszczół - Miejskie pasieki w CH Osowa na pomoc pszczołom

W czwartek, 8 sierpnia przypada Dzień Pszczoły. Te ważne owady są na skraju wyginięcia. W związku z tym coraz więcej miast angażuje się w problem zakładając miejskie pasieki, które pomagają w rozrastaniu się rodziny pszczół, jednocześnie dostarczając naturalnego, zdrowego miodu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-31

Bayer zaprasza na zawody „Latających Psów” i bezpłatne konsultacje weterynaryjne

„Dla nich grawitacja nie istnieje!” – to hasło zawodów „Latających Psów”, które już w najbliższy weekend odbędą się w Gdyni. W sobotę i niedzielę 3 i 4 sierpnia br. w Parku Kolibki gościć będą „psi akrobaci”.
czytaj więcej