Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-01-22

Nominowany do Oscara „The Cave: szpital w ogniu” wkrótce na National Geographic

Nominowany do Oscara dokument „The Cave: szpital w ogniu” w lutym zadebiutuje na kanale National Geographic. Film zostanie pokazany bez przerw reklamowych
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-19

Aleksandra Konieczna - nowa rola

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce poznamy pełne zakrętów życie Aleksandry Koniecznej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-03

Joker wygrywa w kinach, ale wciąż można go pokonać

● Joker, najbardziej znany złoczyńca uniwersum DC, skradł serca publiczności: najnowszy film o nim zarobił w miesiąc na świecie 1 mld USD. ● Rynek superbohaterów – sprzedaż filmów, komiksów – przynosi przychody nawet do 10 mld USD rocznie
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-29

Historia niezwykłej kolędy w Cinema City

W grudniu w Cinema City będzie można obejrzeć historię jednej z najsłynniejszych kolęd wszechczasów. „Cicha Noc”, która już od 3 grudnia wchodzi na ekrany kin, wyczaruje magię tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-25

Ballantine’s prezentuje trzecią odsłonę Kropli Prawdy!

Fani seriali nie będą zawiedzeni! Ballantine’s prezentuje kolejną odsłonę Kropli Prawdy, tym razem z Piotrem Stramowskim oraz Krzysztof Czeczotem w rolach głównych. Premiera serialu odbyła się 7 listopada w klimatycznym Pałacu Szustra w Warszawie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-14

Kompletny „Chaos”, czyli o tym, jak pierwszy polski serial audio w 3D zachwycił.

„Genialne”, „Brawo za efekty i tempo akcji”, „Tak realistyczne, że aż strach się bać” – „Chaos” zbiera doskonałe recenzje. Pierwszy zrealizowany w Polsce serial audio w technologii 3D już teraz dostępny jest w całości w aplikacji Empik Go.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-02

„MAXIMUM KINA. JEDEN FILM – WIELE FORMATÓW WRAŻEŃ”

We wtorek 1 października startuje kampania wizerunkowa kin Cinema City pod hasłem „Maximum kina. Jeden film – wiele formatów wrażeń”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-25

CAPUCCINO U TIFFANY’EGO W STREFIE NESPRESSO FPFF W GDYNI 2019

Nespresso jest idealną kawą do rozmów o filmie, dlatego podczas FPFF w Gdyni w Teatrze Muzycznym została przygotowana specjalna Strefa Nespresso dla gości, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez mocnego espresso lub aromatycznego latte.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-25

BOSKA PLUJKA W STREFIE NESPRESSO PODCZAS 44. FPFF W GDYNI 2019

Nespresso jest idealną kawą do rozmów o filmie, dlatego podczas 44. FPFF w Gdyni w Teatrze Muzycznym została przygotowana specjalna Strefa Nespresso dla gości, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez mocnego espresso lub aromatycznego latte.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-25

DIABEŁ PIJA LATTE W STREFIE NESPRESSO 44.FPFF W GDYNI

Nespresso jest idealną kawą do rozmów o filmie, dlatego podczas 44.FPFF w Gdyni w Teatrze Muzycznym została przygotowana specjalna Strefa Nespresso dla gości, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez mocnego espresso lub aromatycznego latte.
czytaj więcej