Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-01-04

Historyczne piątki w styczniu na kanale TNT

Legendarni wodzowie i władcy, armie żołnierzy gotowe oddać życie za swój kraj oraz bitwy, które wpłynęły na bieg historii. Już w styczniu, w każdy piątkowy wieczór, stacja TNT wyświetli najlepsze filmy o tematyce historycznej. Emisje rozpoczynają się o godz. 21:00.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-28

Drugie części kinowych hitów w grudniowe wieczory na TNT

Niedzielne wieczory w grudniu na kanale TNT upłyną pod znakiem sequeli największych kinowych hitów. „Filmy 2.0”, czyli nowy cykl filmowy pełen hollywoodzkich gwiazd ponownie występujących w swoich najbardziej pamiętnych rolach, startuje już 2 grudnia o godz. 18.25.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-21

Sylvestrowa Noc na kanale TNT

Sylwester to wyjątkowa noc pełna doskonałej zabawy, dobrego humoru i niezapomnianych wrażeń. Dla wszystkich kinomaniaków stacja TNT przygotowała specjalny maraton z filmami z Sylvestrem Stallone’em w roli głównej. Emisja produkcji rozpoczyna się 31 grudnia już o godz. 14.45.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-17

Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych

Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje spore zyski, to trzeba jak najszybciej przenieść to na nowy grunt.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-18

Drugi sezon serialu „4 Blocks” od 19 listopada na TNT

Historia przestępczego rodu Hamady powraca na antenę TNT. Drugi sezon „4 Blocks”, jednego z najlepszych europejskich seriali ostatnich lat, będzie miał swoją premierę 19 listopada o godz. 22:00.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-29

Serial "Mars" wraca na antenę National Geographic

Głośny serial fabularno-dokumentalny „Mars”, którego producentami wykonawczymi są Brian Grazer i Ron Howard powraca na antenę National Geographic. W drugim sezonie pojawią się wielcy wizjonerzy, aktywiści i astronauci m.in. Elon Musk, Andy Weir, Naomi Klein i Stephen Petranek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-29

4. Warszawski Festiwal Filmów Koreańskich

5.11.2018 roku rusza 4. edycja Warsaw Korean Film Festival. Południowokoreańska kinematografia budzi coraz większe zainteresowanie branży filmowej oraz widzów na całym świecie. Warszawski festiwal jest jedyną okazją do zobaczenia jej najgłośniejszych produkcji ostatnich lat.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-27

Tydzień grozy z kultową serią horrorów „Oszukać przeznaczenie” na TNT

Dla wszystkich, którzy lubią się bać, stacja TNT przygotowała specjalną niespodziankę – nie dzień, ale cały tydzień pełen grozy, podczas którego wyświetli cztery filmy z kultowej serii „Oszukać przeznaczenie”. Emisje rozpoczynają się 29 października o godz. 22.55.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-19

Kampania wizerunkowa stacji TNT – Twoje życie. Twoja historia. Twoje TNT

15 października br. ruszyła kampania wizerunkowa TNT pod hasłem „Twoje życie. Twoja historia. Twoje TNT”. Po trzech latach od uruchomienia kanału w Polsce, TNT stało się jedną z najchętniej wybieranych stacji filmowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-12

Kim jest #polishgirl? Już dziś premiera dokumentu Iwony Bieleckiej

Hasztagiem #polishgirl opatrzonych jest na Instagramie ok. 42 mln zdjęć. Skąd się wzięła tak duża popularność tego, zdawać by się mogło, niewinnego oznaczenia?
czytaj więcej