Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-04-29

„Zabić w dziecku Indianina” - film dokumentalny w ARTE.tv

Obok ruchów takich jak #MeToo czy #BlackLivesMatter, na pierwsze strony gazet trafia coraz częściej temat kulturowego ludobójstwa Pierwszych Narodów w Kanadzie, tym bardziej, że do ich cierpienia przyczynił się Kościół katolicki, a wielu księży nigdy nie zostało ukaranych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-27

Trentino Film Festival po raz 69. od 30 kwietnia do 9 maja

Od 1952 roku „Trento Film Festival: góry i kultura”, to miejsce prezentacji prac oraz rozważań nad kulturą regionów górskich z różnych stron świata. Celem festiwalu jest nieustanna eksploracja i gotowość do prezentowania zmian w postrzeganiu gór i otaczającej je przygody.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-22

Ziarnko prawdy w kultowych produkcjach – emisja „Serialowych klasyków w TNT”

Epickie serialowe opowieści pozwalają widzom śledzić zmieniające się losy bohaterów, a ich tworzenie to wysiłek wielu filmowych profesjonalistów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-02

ROMANCE TV W „OTWARTYM OKNIE” W CYFROWYM POLSACIE, NETII I SERWISIE IPLA

Rozpoczęło się wiosenne „otwarte okno” dla abonentów i użytkowników ofert telewizyjnych Grupy Polsat – Cyfrowego Polsatu, Netii, pakietu IPLA PLUS w serwisie rozrywki internetowej IPLA.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-25

Plany filmowe pełne przygód. Co warto o nich wiedzieć?

Aby widzowie mogli przenieść się do fikcyjnego świata, potrzebne są liczne przygotowania. Za kulisami planów filmowych rozgrywa wiele niezwykłych sytuacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-17

PREMIERY NOWYCH FILMOWYCH ADAPTACJI AGATHY CHRISTIE I ROSAMUNDE PILCHER

W marcu stacja Romance TV przygotowała dla widzów dużą dawkę emocji, od tajemniczych i pełnych zwrotów akcji zagadek detektywistycznych po wielkie miłości i namiętne romanse.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-11

FILMOWE HITY DLA BABCI I DZIADKA W ROMANCE TV!

Filmowymi hitami już 21 stycznia Romance TV świętować będzie dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji stacja pokaże m. in. ulubione przez widzów ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher, Utty Danelli i Ingi Lindström.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-28

Czarodziejska noc sylwestrowa – jak zadbać o magiczny klimat podczas premiery 4

Dobra wiadomość dla fanów „The Chilling Adventures of Sabrina” – do premiery nowego sezonu zostało już zaledwie kilka dni! Jak stworzyć ikoniczny look głównej bohaterki w domowym zaciszu?
czytaj więcej