Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-09-16

Polskie marki partnerami hollywoodzkiej produkcji „Dolina Bogów”

Polsko-hollywoodzka produkcja „Dolina Bogów” zakwalifikowana została do głównego konkursu na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W ramach festiwalu odbędą się pierwsze pokazy długo wyczekiwanego filmu Lecha Majewskiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-28

Finał kina letniego na placu Europejskim

Ostatni tydzień funkcjonowania kina letniego w tym roku to okazja do obejrzenia produkcji filmowych docenionych przez krytyków i widzów na całym świecie. Ghelamco Poland wraz z partnerami wydarzenia ma przyjemność zaprosić na: „Life, Animated”, „Kształt wody” oraz „Jaskiniowca”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-26

Maria Pawłowska przeciw nienawiści

30 sierpnia br. wchodzi do kin niezwykła polska produkcja "Letnie popołudnie", która przełamuje tabu dotyczące miłości kobieco - kobiecej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-22

Scenarzysta Józef Hen – pokazy i spotkania podczas Warszawy Singera

Józef Hen – pisarz, scenarzysta, reżyser, dramaturg i publicysta, rocznik 1923, będzie bohaterem filmowego programu tegorocznego, XVI Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-14

Letnie popołudnie - zwiastun filmu!

Maria Pawłowska jako Laura w filmie "Letnie popołudnie". Film o miłości heteroseksualnej i walce o tolerancję. Zwiastun!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-08

National Geographic pokaże walkę o uratowanie katedry Notre Dame

Godzinny dokument specjalny minuta po minucie prześledzi wydarzenia z 15 kwietnia tego roku – błyskawiczne rozprzestrzenianie się pożaru w kolejnych częściach Notre Dame i dramatyczną akcję, w której paryscy strażacy ryzykowali życie, aby ocalić katedrę o 856-letniej historii.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-26

Sierpniowe wieczory w „Kinie nad miastem”

Centrum Handlowe Avenida zaprasza na kontynuację lipcowego „Kina nad miastem” pod gołym niebem. Sierpniowy repertuar zapewni wieczory w gwiazdorskim towarzystwie.
czytaj więcej
Film LIFESTYLE 2019-07-25

Ricoh partnerem 13. edycji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi

Ricoh partnerem 13. edycji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-25

Wszystko albo nic. Jak wiele może zależeć od jednego, letniego popołudnia?

25-letnia Laura rzuca studia by zostać makijażystką i przeprowadza się do swojej dziewczyny, co spotyka się ze zdecydowanym sprzeciwem jej matki.
czytaj więcej