Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-07-27

Tańsze bilety w Multikinie razem z PAYBACK. Nowa akcja dla miłośników kina

Lato to doskonały moment, aby cieszyć się premierami filmowymi na dużym ekranie. Z tej okazji Program PAYBACK razem z Multikinem, jednym z największych operatorów kinowych w Polsce, organizują specjalną akcję „PAYBACKowe Poniedziałki”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-27

Cykl dokumentalny „Lekarstwo na koronawirusa” w ARTE.tv

Twórcy cyklu dokumentalnego „Lekarstwo na koronawirusa” poruszają wiele aktualnych tematów, takich jak zdrowie psychiczne dzieci i dorosłych, stres pourazowy wśród lekarzy czy zasadność masowych szczepień. Reportaże można obejrzeć za darmo na platformie VOD ARTE.tv.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-23

Atrium Mosty zaprasza na letnie „Kino na dachu”

Atrium Mosty zaprasza na letnie „Kino na dachu”
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-22

Letnie kino na kółkach w Atrium Plejada

Letnie kino na kółkach w Atrium Plejada
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-19

Francuskie kino podczas TME Polówka w Porcie Łódź

Port Łódź zaprasza do kina plenerowego. W każdy czwartek wakacji w ramach TME Polówka na Patio odbywać się będą kolejne komediowe seanse.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-17

W tych filmach grały Lexusy. Kinowe hity napędzane przez modele Lexusa

Czy przypomnieliście sobie już, jak to jest chodzić do kina? A może od zaciemnionej sali wolicie rozrywkę w domowym zaciszu?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-13

Wieczory z dobrym kinem, czyli Polówka w Porcie Łódź

W najbliższy czwartek (15 lipca) na Patio Portu Łódź o godzinie 21:00 wyemitowany zostanie drugi film z cyklu Have Fun, pt. „Za jakie grzechy, dobry Boże”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-12

Tajemnice i metamorfozy Meryl Streep w ARTE.tv

Wyjątkowa kariera, „niewytłumaczalnie cudowna” - jak sama przyznaje. Co sprawia, że Meryl Streep od 50 lat przyciąga przed ekrany tylu widzów? ARTE.tv zaprasza na czuły dokument o tej niepowtarzalnej artystce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-11

WAKACJE W GÓRACH W ROMANCE TV

W sierpniu, w każdą sobotę stacja zaprasza widzów na cykl „Wypad w góry w towarzystwie górskiego lekarza i górskich ratowników”, w ramach którego będą emitowane odcinki z naj-nowszych sezonów popularnych medycznych seriali: „Górskiego lekarza” i „Górskich ratowni-ków”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-29

Filmowe wendety i słynne gry – „Sztuka zemsty” i „Gramy w film” na kanale TNT

W wakacje TNT zaprasza na seans filmów inspirowanych grami i produkcje z motywem zemsty w roli głównej. Wśród reżyserów emitowanych hitów znajdują się zdobywcy Oscarów, w tym: Quentin Tarantino i Alejandro Iñárritu.
czytaj więcej