Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-05-14

Propozycje filmowe, które warto obejrzeć z okazji święta kina

Nie możesz doczekać się Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes? Oto propozycje filmowe, które warto obejrzeć z okazji święta kina
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-24

Bank BNP Paribas strategicznym partnerem 12. Mastercard OFF CAMERA

Już w najbliższy piątek - 26 kwietnia - rozpoczyna się Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Bank BNP Paribas jest partnerem strategicznym tego wydarzenia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-17

Szczepan Twardoch i Kasia Kołodziejska w filmie dokumentalnym „Spokój”

Już we wtorek 16 kwietnia w Onecie premiera kolejnego filmu z cyklu dokumentów „Swoją Drogą”, przygotowanego we współpracy z marką Łomża.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-08

Kazimierz Kutz – legenda Śląska

Z myślą o pasjonatach kina w Empiku rusza nowy cykl spotkań pod nazwą „Plan totalny”. Pierwszy panel dyskusyjny poświęcony będzie Kazimierzowi Kutzowi – wybitnemu reżyserowi i scenarzyście, którego artystyczny dorobek ukształtował dzisiejszy wizerunek Śląska.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-04

Onet on Tour nominowany do Nagrody im. Tadeusza Mazowieckiego

Flagowy program podróżniczy Onetu prowadzony przez Jarosława Kuźniara otrzymał nominację w ramach 22 edycji konkursu o Polsko-Niemiecką Nagrodę im. Tadeusza Mazowieckiego. Poświęcony Zagłębiu Ruhry odcinek Onet on Tour został nominowany w kategorii Multimedia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-08

Takiego horroru nie było. Twórca "The Walking Dead" zrobił film o zwierzętach

Kanał National Geographic Wild w niezwykłej serii „Śmierć przychodzi po zmroku” pokaże najbardziej mroczną stronę zwierzęcej natury, a każdy z odcinków ujawni horror, rozgrywający się co noc w innym miejscu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-25

„Free Solo: ekstremalna wspinaczka” z Oscarem dla najlepszego dokumentu

Polscy widzowie już 3 marca będą mogli obejrzeć dokument "Free Solo: ekstremalna wspinaczka" na kanale National Geographic.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-07

5 książek, których ekranizacje zobaczymy w 2019

Coraz częściej w kinach możemy zobaczyć ekranizacje znanych książek, najczęściej tych, które okrzyknięto mianem bestsellera. Przedstawiamy 5 pozycji książkowych, które w tym roku będziemy mogli zobaczyć na dużym ekranie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-24

Binge-watching po polsku

Co trzeci Polak w wieku 9-55 lat deklaruje, że dominujący styl oglądania seriali to oglądanie wielu odcinków serialu pod rząd, jeden po drugim – wynika z autorskiego badania syndykatowego, którego autorem jest agencja badawcza IQS.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-04

Historyczne piątki w styczniu na kanale TNT

Legendarni wodzowie i władcy, armie żołnierzy gotowe oddać życie za swój kraj oraz bitwy, które wpłynęły na bieg historii. Już w styczniu, w każdy piątkowy wieczór, stacja TNT wyświetli najlepsze filmy o tematyce historycznej. Emisje rozpoczynają się o godz. 21:00.
czytaj więcej