Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-07-12

Rusza wakacyjne Kino Letnie w Zielonych Arkadach

Zielone Arkady udowadniają, że wakacje w mieście wcale nie muszą być nudne. Już po raz kolejny na ostatnim poziomie parkingu P6 powstanie przestrzeń, w której przez dwa miesiące będą wyświetlane najlepsze produkcje filmowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-12

Kino pod gwiazdami przed Galerią Krakowską

Już 13 lipca rusza kolejna edycja Kina Letniego przed Galerią Krakowską.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-12

WIEMY, GDZIE KRĘCONY JEST NAJNOWSZY FILM MICHAŁA MILOWICZA „FUTRO Z MISIA”

Michał Milowicz niedawno rozpoczął zdjęcia do swojego najnowszego filmu „Futro z Misia”, którego jest jednocześnie reżyserem. Pierwsze kadry postanowiono nagrywać w Zakopanem, w tamtejszym hotelu Mercure Kasprowy Zakopane. Jak wyglądała praca na planie?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-02

"Kosmiczne wtorki" na National Geographic w 50. rocznicę lądowania na Księżycu

Kanał National Geographic świętuje 50. rocznicę pierwszego lądowania człowieka na Księżycu. Dokument „Apollo: droga na Księżyc” zabierze widzów w podróż do złotej ery badań kosmicznych
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-18

Plan totalny – spotkania z filmem # 3 Na tropach psychologii w filmie

18 czerwca w salonie Empik Silesia pasjonaci kina i psychologii spotkają się, aby porozmawiać o roli filmu we współczesnym świecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-05

Patrick J. Adams jako John Glenn w nowym serialu National Geographic

Patrick J. Adams, znany z serialu "W garniturach", wcieli się w astronautę, majora Johna Glenna w serialu National Geographic „The Right Stuff” na podstawie bestsellerowej powieści Toma Wolfe’a
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-28

Land Cruiser - pogromca Terminatora

W listopadzie na ekrany polskich kin wchodzi kolejna część słynnej serii Terminator, ale już teraz w internecie jest dostępny pierwszy trailer. W filmie „Terminator: Mroczne przeznaczenie” powraca Linda Hamilton w roli Sarah Connor, gwiazda pierwszej i drugiej części.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-27

„Nadchodzi era Twojego bohatera” – ekspozycja herosów w Placu Unii

28 maja Plac Unii zamieni się w strefę supermocy. Na klientów centrum handlowego czekać będą figury głównych bohaterów z kultowej serii filmów akcji o herosach – Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk oraz Spiderman.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-05-14

Propozycje filmowe, które warto obejrzeć z okazji święta kina

Nie możesz doczekać się Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes? Oto propozycje filmowe, które warto obejrzeć z okazji święta kina
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-04-24

Bank BNP Paribas strategicznym partnerem 12. Mastercard OFF CAMERA

Już w najbliższy piątek - 26 kwietnia - rozpoczyna się Międzynarodowy Festiwal Kina Niezależnego Mastercard OFF CAMERA. Bank BNP Paribas jest partnerem strategicznym tego wydarzenia.
czytaj więcej