Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-02-25

Plany filmowe pełne przygód. Co warto o nich wiedzieć?

Aby widzowie mogli przenieść się do fikcyjnego świata, potrzebne są liczne przygotowania. Za kulisami planów filmowych rozgrywa wiele niezwykłych sytuacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-17

PREMIERY NOWYCH FILMOWYCH ADAPTACJI AGATHY CHRISTIE I ROSAMUNDE PILCHER

W marcu stacja Romance TV przygotowała dla widzów dużą dawkę emocji, od tajemniczych i pełnych zwrotów akcji zagadek detektywistycznych po wielkie miłości i namiętne romanse.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-11

FILMOWE HITY DLA BABCI I DZIADKA W ROMANCE TV!

Filmowymi hitami już 21 stycznia Romance TV świętować będzie dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji stacja pokaże m. in. ulubione przez widzów ekranizacje powieści Rosamunde Pilcher, Utty Danelli i Ingi Lindström.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-28

Czarodziejska noc sylwestrowa – jak zadbać o magiczny klimat podczas premiery 4

Dobra wiadomość dla fanów „The Chilling Adventures of Sabrina” – do premiery nowego sezonu zostało już zaledwie kilka dni! Jak stworzyć ikoniczny look głównej bohaterki w domowym zaciszu?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-28

„Fantastyczny weekend” w TNT

Na pierwsze dni stycznia TNT zapowiada „Fantastyczny weekend”, dzięki któremu każdy wielbiciel opowieści nie z tej Ziemi przeniesie się do niesamowitej rzeczywistości. Trzydniowy maraton startuje 1 stycznia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-21

Gra o Tron na 4K UHD

PRZEŁOMOWY SERIAL. ŚWIATOWY FENOMEN. NIEZAMPOMNIANY EPICKI ŚWIAT WYNOSZĄCY SZTUKĘ OPOWIEŚCI NA ZUPEŁNIE NOWY POZIOM. PRZEŻYJ TO JAK NIGDY DOTĄD W CAŁKOWICIE ZREMATEROWANEJ WERSJI 4K UHD. PONAD 15 GODZIN MATERIAŁÓW DODATKOWYCH. WEŻ UDZIAŁ W GRZE O TRON.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-10

OPOWIEŚCI Z NARNII - Pełna kolekcja na DVD od 9 grudnia!

Po raz pierwszy w jednym pakiecie DVD kolekcja trzech magicznych filmów, ekranizacji ponadczasowych powieści C.S. Lewisa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-10

EPICKIE WYDANIA OPOWIEŚCI ZE ŚRÓDZIEMIA PO RAZ PIERWSZY NA 4K UHD!

WIDOWISKOWE EKRANIZACJE POWIEŚCI J.R. R. TOLKIENA NIEZAMPOMNIANY EPICKI ŚWIAT WYNOSZĄCY SZTUKĘ OPOWIEŚCI NA ZUPEŁNIE NOWY POZIOM. PRZEŻYJ TO JAK NIGDY DOTĄD W CAŁKOWICIE ZREMATEROWANEJ WERSJI 4K UHD.
czytaj więcej