Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-11-14

Kompletny „Chaos”, czyli o tym, jak pierwszy polski serial audio w 3D zachwycił.

„Genialne”, „Brawo za efekty i tempo akcji”, „Tak realistyczne, że aż strach się bać” – „Chaos” zbiera doskonałe recenzje. Pierwszy zrealizowany w Polsce serial audio w technologii 3D już teraz dostępny jest w całości w aplikacji Empik Go.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-02

„MAXIMUM KINA. JEDEN FILM – WIELE FORMATÓW WRAŻEŃ”

We wtorek 1 października startuje kampania wizerunkowa kin Cinema City pod hasłem „Maximum kina. Jeden film – wiele formatów wrażeń”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-25

CAPUCCINO U TIFFANY’EGO W STREFIE NESPRESSO FPFF W GDYNI 2019

Nespresso jest idealną kawą do rozmów o filmie, dlatego podczas FPFF w Gdyni w Teatrze Muzycznym została przygotowana specjalna Strefa Nespresso dla gości, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez mocnego espresso lub aromatycznego latte.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-25

BOSKA PLUJKA W STREFIE NESPRESSO PODCZAS 44. FPFF W GDYNI 2019

Nespresso jest idealną kawą do rozmów o filmie, dlatego podczas 44. FPFF w Gdyni w Teatrze Muzycznym została przygotowana specjalna Strefa Nespresso dla gości, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez mocnego espresso lub aromatycznego latte.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-25

DIABEŁ PIJA LATTE W STREFIE NESPRESSO 44.FPFF W GDYNI

Nespresso jest idealną kawą do rozmów o filmie, dlatego podczas 44.FPFF w Gdyni w Teatrze Muzycznym została przygotowana specjalna Strefa Nespresso dla gości, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez mocnego espresso lub aromatycznego latte.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-25

GWIAZDY W STREFIE NESPRESSO PODCZAS 44. FPFF W GDYNI

Nespresso jest idealną kawą do rozmów o filmie, dlatego podczas 44. FPFF w Gdyni w Teatrze Muzycznym została przygotowana specjalna Strefa Nespresso dla gości, którzy nie wyobrażają sobie dnia bez mocnego espresso lub aromatycznej latte.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-25

PANEL DYSKUSYJNY NESPRESSO TALENTS PODCZAS 44. FPFF W GDYNI

W środę, 18 września podczas 44. FPFF w Gdyni odbył się panel dyskusyjny Nespresso Talents.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-25

Julianna Margulies gwiazdą serialu „Strefa skażenia”

Julianna Margulies gwiazdą serialu „Strefa skażenia”. Zobacz, jak dzięki zdeterminowanej lekarce udało się zapobiec epidemii wirusa ebola w USA. Premiera już 1 października na National Geographic!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-09-16

Polskie marki partnerami hollywoodzkiej produkcji „Dolina Bogów”

Polsko-hollywoodzka produkcja „Dolina Bogów” zakwalifikowana została do głównego konkursu na 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. W ramach festiwalu odbędą się pierwsze pokazy długo wyczekiwanego filmu Lecha Majewskiego.
czytaj więcej