Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-08

Takiego horroru nie było. Twórca "The Walking Dead" zrobił film o zwierzętach

Kanał National Geographic Wild w niezwykłej serii „Śmierć przychodzi po zmroku” pokaże najbardziej mroczną stronę zwierzęcej natury, a każdy z odcinków ujawni horror, rozgrywający się co noc w innym miejscu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-25

„Free Solo: ekstremalna wspinaczka” z Oscarem dla najlepszego dokumentu

Polscy widzowie już 3 marca będą mogli obejrzeć dokument "Free Solo: ekstremalna wspinaczka" na kanale National Geographic.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-07

5 książek, których ekranizacje zobaczymy w 2019

Coraz częściej w kinach możemy zobaczyć ekranizacje znanych książek, najczęściej tych, które okrzyknięto mianem bestsellera. Przedstawiamy 5 pozycji książkowych, które w tym roku będziemy mogli zobaczyć na dużym ekranie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-24

Binge-watching po polsku

Co trzeci Polak w wieku 9-55 lat deklaruje, że dominujący styl oglądania seriali to oglądanie wielu odcinków serialu pod rząd, jeden po drugim – wynika z autorskiego badania syndykatowego, którego autorem jest agencja badawcza IQS.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-04

Historyczne piątki w styczniu na kanale TNT

Legendarni wodzowie i władcy, armie żołnierzy gotowe oddać życie za swój kraj oraz bitwy, które wpłynęły na bieg historii. Już w styczniu, w każdy piątkowy wieczór, stacja TNT wyświetli najlepsze filmy o tematyce historycznej. Emisje rozpoczynają się o godz. 21:00.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-28

Drugie części kinowych hitów w grudniowe wieczory na TNT

Niedzielne wieczory w grudniu na kanale TNT upłyną pod znakiem sequeli największych kinowych hitów. „Filmy 2.0”, czyli nowy cykl filmowy pełen hollywoodzkich gwiazd ponownie występujących w swoich najbardziej pamiętnych rolach, startuje już 2 grudnia o godz. 18.25.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-21

Sylvestrowa Noc na kanale TNT

Sylwester to wyjątkowa noc pełna doskonałej zabawy, dobrego humoru i niezapomnianych wrażeń. Dla wszystkich kinomaniaków stacja TNT przygotowała specjalny maraton z filmami z Sylvestrem Stallone’em w roli głównej. Emisja produkcji rozpoczyna się 31 grudnia już o godz. 14.45.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-17

Najciekawsze gry na podstawie filmów i programów telewizyjnych

Złota zasada rynku sztuki i rozrywki mówi: jeśli coś generuje spore zyski, to trzeba jak najszybciej przenieść to na nowy grunt.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-18

Drugi sezon serialu „4 Blocks” od 19 listopada na TNT

Historia przestępczego rodu Hamady powraca na antenę TNT. Drugi sezon „4 Blocks”, jednego z najlepszych europejskich seriali ostatnich lat, będzie miał swoją premierę 19 listopada o godz. 22:00.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-29

Serial "Mars" wraca na antenę National Geographic

Głośny serial fabularno-dokumentalny „Mars”, którego producentami wykonawczymi są Brian Grazer i Ron Howard powraca na antenę National Geographic. W drugim sezonie pojawią się wielcy wizjonerzy, aktywiści i astronauci m.in. Elon Musk, Andy Weir, Naomi Klein i Stephen Petranek.
czytaj więcej