Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-02-15

Viaplay wyprodukuje film opowiadający o Krwawej łaźni sztokholmskiej

Fabuła filmu będzie dotyczyła wydarzeń z 1520 roku i zostanie wyreżyserowana przez Mikaela Håfströma. Nagrania do produkcji rozpoczną się jesienią 2022 roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-11

Walentynkowe propozycje na Viaplay

Osoby, które nie zdążyły zaplanować walentynkowych atrakcji lub nie chcą w specjalny sposób obchodzić tego święta, mogą łatwo stworzyć walentynkową atmosferę, zapalając świeczkę, przygotowując przekąski i… włączając Viaplay.
czytaj więcej
Film LIFESTYLE 2022-02-10

Oscary 2022 – kto sięgnie po statuetkę?

8 lutego opublikowano listę nominowanych do 94. nagród Akademii Filmowej. Szansę na Oscara mają także Polacy! Czy sięgną po statuetkę?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-09

Zakochaj się w ROMANCE TV razem z ORANGE

Od lutego do 6 marca oferta filmowa najbardziej kobiecej i romantycznej stacji telewizyjnej – Romance TV – jest dostępna wśród odkodowanych kanałów w Telewizji od Orange.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-08

Przeżyjmy to jeszcze raz. Klasyki światowego kina na platformie Viaplay

Na platformie streamingowej Viaplay jest wiele kultowych filmów, które z każdym kolejnym seansem potwierdzają swój fenomen!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-07

Chrupnij nagrody i zanurz się w Familijne Wieczory Filmowe

Ferie zimowe w pełni, to idealna okazja, by spędzić czas w gronie najbliższych. Rodzinne podróże, jazda na nartach, a wieczorem… seans filmowy? Brzmi jak plan doskonały! Ulubiony film to zawsze pewny wybór, który dostarcza niezapomnianych emocji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-07

Bajkowe Walentynki z ROMANCE TV

W lutym, miesiącu miłości i namiętności, kanał Romance TV przygotował specjalną ramówkę z okazji Walentynek. Nie tylko zakochane pary, ale wszyscy widzowie marzący o wielkim i spełnionym uczuciu, będą mogli obejrzeć przepiękne filmy z pozytywnym, miłosnym przesła-niem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-02-01

Rusza 9. edycja Papaya Young Creators

Pięć zróżnicowanych kategorii. Nowe możliwości pokazania swojego talentu dla szerokiego spektrum twórczyń i twórców. Wyróżnienia nie tylko dla reżyserów oraz największy w historii budżet nagrodowy w wysokości ponad pół miliona złotych. Rusza Papaya Young Creators!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-01-31

Historia zabójczej lekarki. Serial ‘Mary Kills People’ już dostępny w Polsce

Filmy i seriale dostępne na platformie streamingowej Viaplay opowiadają najciekawsze historie, które często są oparte na prawdziwych wydarzeniach i poruszają ważne społecznie tematy. Niedawno do zestawienia tytułów Viaplay dołączyło dzieło Holly Dale.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-01-31

Odkrycia Empiku – Film – live z jurorami i nominowanymi

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/Empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.
czytaj więcej