Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-07-07

Lech Premium zapowiada projekt Lech Music Festiwale Inaczej

Lech Premium z myślą̨ o wszystkich festiwalowiczach, którzy tęsknią̨ za atmosferą letnich festiwali, łączy siły z Alkopoligamią odpowiedzialną za projekt Albo Inaczej i nadaje rytm tegorocznym wakacjom w ramach aktywacji Lech Music Festiwale Inaczej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-06

Nowy muzyczny festiwal na mapie Polski!

BrassWoodFest to unikatowe wydarzenie, które połączy ze sobą magię akustycznych instrumentów muzycznych z brzemieniem DJów. Już w sobotę 25 lipca na sopockiej scenie wystąpią: L.U.C. & Rebel Babel, Paulina Przybysz, Bitamina, Bovska, Bisz oraz DJ Noz, Raidho&T.Etno.Live, Agim.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-01

Spotify prezentuje playlistę Hity Lata 2020

To lato będzie inne niż zwykle, ale jedno jest pewne: muzyka nadal będzie nam towarzyszyć w te nierzadko upalne dni! Sprawdź już teraz, przygotowane przez Spotify zestawienie utworów, które mają szansę stać się przebojami tegorocznych wakacji!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-20

Jazz & Wine w Zoni | festiwal polskiego wina i jazzu | 26-28 czerwca

W ostatni weekend czerwca na Plac Konesera zawita kameralny festiwal polskiego wina i jazzu. Przez trzy dni w restauracji Zoni będzie można degustować wina z Dworu Sanna. Do kieliszka musiaka czy pét-nata zagra Madame Jean Pierre. „Jazz & Wine w Zoni” startuje 26 czerwca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-19

Hania Rani bohaterką pierwszego spotkania z cyklu #EmpikMusicLive

Empik przedstawia nowy cykl spotkań #EmpikMusicLive, promujący najciekawsze premiery muzyczne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-17

Wielki Targ Winyli w Galerii Młociny

Już w sobotę, 20 czerwca od godziny 11:00 do 20:00 w Hali Hutnik, która znajduje się na drugim piętrze bielańskiej Galerii Młociny, odbędzie się Wielki Targ Winyli.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-15

Spotkanie online z Sebastianem Fabijańskim

Empik wspólnie z Asfalt Distro oraz Going zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu #premieraonline, tym razem z Sebastianem Fabijańskim, autorem albumu „Primityw”. Rozmowę poprowadzi Filip Antonowicz (Filip Rudanacja).
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-05

Gwiazdy Toyota Gazoo Racing w Virtual Le Mans 24 Hours

W weekend 13-14 czerwca odbędzie się pierwsza wirtualna edycja 24-godzinnego wyścigu w Le Mans. Zespół Toyota Gazoo Racing, który zwyciężał w dwóch ostatnich edycjach prawdziwego wyścigu, na zmagania w symulatorach wystawi gwiazdorską obsadę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-04

Beata Szałwińska wśród gości Domówki Kultury

Beata Szałwińska wzięła udział w programie „Domówka Kultury”, którego twórcami są znani polscy muzycy Sebastian Wypych i Piotr Kopietz. Artystka znalazła się wśród znamienitych gości, kompozytorów i wirtuozów, którzy opowiadali o swojej twórczości i miłości do fortepianu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-04

Tede i Sir Mich opowiedzą o premierowym albumie „Disco Noir”

We wtorek 9 czerwca w wirtualnym studiu Empiku pojawią się Tede i Sir Mich, twórcy premierowego krążka „Disco Noir” łączącego rap i klimat disco. Odpowiedzą na pytania fanów o inspiracje do tak nietypowego zestawienia gatunków oraz pracę nad nagraniami.
czytaj więcej