Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-03-30

79 wydarzeń, 67 wykonawców, 84h i 50min koncertowania z #zostanzmuzyka

Od 15 marca Polska Fundacja Muzyczna koordynuje pomocową akcję #zostańzmuzyką. Wydarzenia na na platformie www.zostanzmuzyka.pl, integrującej działania artystów online, są wkładem środowiska w apel o pozostanie w domach i wspólne słuchanie muzyki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-23

Międzynarodowy big band publikuje wyjątkowy hołd dla kultowego DJa

Jest ikoną popkultury, na której twórczości wychowały się setki muzyków z całego świata. Najnowszy projekt międzynarodowej orkiestry Rebel Babel Ensemble to hołd dla DJa Premiera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-20

Zostań w domu, #zostańzmuzyką!

Polska Fundacja Muzyczna uruchomiła specjalną akcję #zostańzmuzyką. Dedykowana do tego celu platforma www.zostanzmuzyka.pl umożliwia środowisku muzycznemu zarobkowanie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-11

Transmisja koncertu w Radiu dla Ciebie zamiast spotkania na żywo z publicznością

W związku z zagrożeniem koronawirusem, koncert pianistki Beaty Szałwińskiej i basa Alexsandra Anisimova w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej został odwołany.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-09

BARANOVSKi - spotkanie z fanami w Poznaniu

BARANOVSKI, a właściwie Wojciech Baranowski to młody wokalista, kompozytor, autor tekstów i pianista. Finalista czwartej edycji programu The Voice of Poland.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-03-06

11 Koncert Nadziei. Największe muzyczne wydarzenie charytatywne we Wrocławiu

Gwiazdy Teatru Muzycznego Capitol w duetach z przedstawicielami znanych firm. Takiego połączenia Wrocław jeszcze nie widział! 6 kwietnia będzie wyjątkowa okazja: charytatywny, 11. Koncert Nadziei "Capitalne Duety".
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-27

Nadchodzi nowy gatunek muzyki

Wspólna akcja pokaże, że o raku można mówić w przestrzeni publicznej otwarcie i wieloma głosami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-21

Zoni Sessions | muzyka na żywo w nagradzanej restauracji

Już 28 lutego w Zoni startuje inspirowany klimatem speakeasy cykl 4 koncertów – Zoni Sessions. W ostatnie piątki miesiąca wystąpią muzycy – Staszek Plewniak, Madame Jean Pierre, Carmell, Basia Balcer.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-02-21

Prawdziwa muzyka wypływa prosto z duszy

Koncert Beaty Szałwińskiej i Alexandra Anisimova odbędzie się w Warszawie już 11 marca o godzinie 19:00 w Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Polskim Radiu.
czytaj więcej