Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-09-17

Spotkania z cyklu #premieraonline z Sitkiem i obsadą musicalu „Piloci"

Empik kontynuuje cykl wirtualnych spotkań autorskich #premieraonline.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-10

4. EDYCJA TYCHY LIGHT & SOUND FESTIVAL W BROWARZE OBYWATELSKIM W TYCHACH

W sobotę 12 września do Browaru Obywatelskiego w Tychach zawita Light & Sound Festival, czyli wielkie święto muzyki i światła, sztuk wizualnych i muzyki elektronicznej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-04

Muzyczne spotkania z Viki Gabor, Hurts i Natalią Kukulską

W coraz dłuższe wieczory Empik zaprasza na ekscytujące muzyczne spotkania z polskimi i zagranicznymi wykonawcami wokół ich premierowych albumów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-03

Finał Lech Music: Festiwale Inaczej

Jak przeżyć festiwalowe emocje w czasach bez festiwali? O tym przekonali się uczestnicy kameralnego koncertu, zwieńczającego muzyczny projekt Lech Music i Alkopoligamii. 27 sierpnia w samym sercu Warszawy, wystąpiło 12 artystów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-26

Nowe, w pełni bezprzewodowe słuchawki douszne Twins True Wireless Fresh n Rebel

Koniec z wiecznie plączącym się kablem czy zarzucanym na szyję pałąkiem – z nowymi dousznymi słuchawkami Twins True Wireless można słuchać muzyki, podcastów i rozmawiać całkowicie bezprzewodowo – wkładając jedynie małe, idealnie dopasowane słuchawki do ucha.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-21

Land Cruiser 150 - jedna z ostatnich prawdziwych terenówek w Europie

Land Cruiser należy do najbardziej rozpoznawalnych samochodów terenowych na świecie, znanych z niezrównanej dzielności terenowej, trwałości i niezawodności.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-17

Beata Kozidrak bez ciśnień interpretuje Zipere

„Gdyby dało się ciśnienie zmierzyć, naukowcy mogliby w to nie uwierzyć”. Niekwestionowana legenda polskiej sceny muzycznej, na której piosenkach wychowywały się miliony, stawia kolejny krok w świecie hip-hopu! Beata Kozidrak angażuje się w projekt Lech Music: Festiwale Inaczej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-10

Kamp! mierzy się z klasykiem Molesty Ewenement!

Jeden z najważniejszych polskich zespołów muzyki elektronicznej, który szturmem dostał się na największe sceny w Polsce, po raz kolejny zaskakuje swoich słuchaczy. Kamp! prezentuje własną interpretację singla Molesty Ewenement.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-06

Singer Jazz Festival

Jazzowe ogniwo warszawskiego Festiwalu Kultury Żydowskiej Warszawa Singera od ponad dziesięciu lat przyciąga koneserów tego gatunku muzyki.W tym roku posłuchamy: Włodka Pawlika, Francesco Bruno, Liudasa Mockūnasa. I wielu innych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-08-05

Natalia Przybysz w nowym teledysku interpretuje utwór Tego Typa Mesa

„Studio, scena, łóżko” to hip-hopowy klasyk z repertuaru Tego Typa Mesa, zaśpiewany w nowej interpretacji przez Natalię Przybysz, w ramach projektu Lech Music: Festiwale Inaczej.
czytaj więcej