Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-12-06

Tylko i wyłącznie piękna muzyka na nowej płycie Beaty Szałwińskiej!

Beata Szałwińska, polska pianistka z Luxemburga wydaje w grudniu nową płytę, która zachwyci jej wielbicieli, oraz poruszy serca wszystkich tych, którzy kochają największe światowe przeboje.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-05

Takiego samochodu na Rajdzie Barbórka jeszcze nie było.

Wystartować ponad 800-konnym samochodem do driftu w Rajdzie Barbórka - taki plan na nadchodzący weekend ma jeden z najlepszych drifterów w Europie, Paweł Trela.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-03

ibis MUSIC w Tallinie!

Znana z pasji do muzyki, marka ibis nie przestaje wspierać wschodzących artystów w rozwoju muzycznej kariery. W piątek, 29 listopada w hotelu ibis Tallinn Center wystąpiła Anna Kaneelina. W wydarzeniu wzięły udział lokalne media oraz celebryci i influencerzy z całej Europy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-03

Rasm Almashan i „Yemenia” w ramach „Piątków z Nową Muzyką”

2 grudnia w Studio U22 odbył się kolejny odsłuch w ramach inicjatywy ZPAV „Piątki z Nową Muzyką”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-03

CHÓR UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO - "KONCERT KOLĘD" - UNIWERSYTET ŁÓDZKI W EMPIKU

Projekt wiedza - Uniwersytet Łódzki w Empiku Chór Uniwersytetu Łódzkiego – „Koncert kolęd” 13 grudnia, godz. 17:30 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-02

Natalia Nykiel i Dawid Kwiatkowski na #onelight

#onelight Świąteczny Festiwal Kultur, odbędzie się już 20-22 grudnia. Na jego scenie pojawią największe nazwiska polskiej muzyki, m. in. Nosowska, KAYAH, czy Adam Sztaba z orkiestrą. II dzień Festiwalu przejmuje młode pokolenie, z Natalią Nykiel i Dawidem Kwiatkowskim na czele!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-29

Piosenka na święta od Agi Dyk!

Rok 2019 Aga Dyk zamyka premierą swojego pierwszego świątecznego singla pt. „Przez pół świata”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-29

Julian Lesiński wzrusza w klipie “All and All”

Przedstawiamy najnowszy singiel Juliana Lesińskiego, pt. „All And All”. Muzykę skomponował Piotr Belak, tekst napisała Maja Prus. Nagrania wykorzystane w teledysku pochodzą z marszu równości w Białymstoku z 20.07.2019 r.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-29

Adriana, uznana polska ilustratorka mody, debiutuje singlem "Destiny"

Adriana to pochodząca z Olsztyna, mieszkająca w Anglii wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. To także znakomita ilustratorka, producentka i kreatorka wielu projektów artystycznych związanych ze światem mody.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-28

Happysad i „Rekordowo letnie lato” w ramach „Piątków z Nową Muzyką”

Happysad powraca z nowym albumem! Płyta „Rekordowo letnie lato” ukaże się na rynku 29 listopada nakładem wydawnictwa Mystic Production. Na dwa dni przed oficjalną premierą zespół odwiedził warszawskie studio U22 i po raz pierwszy zaprezentował swój nowy materiał.
czytaj więcej