Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-10-22

SHOW! Weź udział w bitwie

Największe gwiazdy popularnej aplikacji do nagrywania krótkich form wideo będzie można spotkać 27 października (niedziela) w Centrum Handlowym Blue City podczas wyjątkowego eventu „SHOW! Weź udział w bitwie”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-22

Te samochody najchętniej kupują kierowcy na świecie

Portal analityczny Focus2move.com opublikował ranking najchętniej kupowanych samochodów na świecie, oparty na danych z pierwszych siedmiu miesięcy roku. Oto top 5 światowych bestsellerów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-22

Natalia Przybysz z płytą „Jak malować ogień” w ramach „Piątków z Nową Muzyką”

Natalia Przybysz – polska wokalista i autorka tekstów - była bohaterką kolejnej odsłony „Piątków z Nową Muzyką”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-22

Maria Yfeu zwycięzcą ibis MUSIC 2019!

Maria Yfeu z Hiszpanii została zwycięzcą ibis MUSIC 2019. Artystka wraz z 8 początkującymi zespołami, w tym także z krakowskim So Flow, wystąpiła na scenie festiwalu Sziget w Budapeszcie. Jej występ zachwycił jury, które przyznało jej główną nagrodę w konkursie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-21

Koncert charytatywny w Galerii Młociny

Galeria Młociny wraz z Fundacją Viva! i młodymi muzykami z zespołu Felivers, stworzyli wyjątkową inicjatywę, dzięki której wspólnymi siłami będzie można wesprzeć czworonożnych podopiecznych Schroniska dla zwierząt w Korabiewicach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-18

Cykl "Niedziele z muzyką klasyczną" w Galerii Młociny

W ubiegłą niedzielę klienci Galerii Młociny mieli okazję wziąć udział w pierwszym wydarzeniu z cyklu „Niedziele z muzyką klasyczną w Galerii Młociny”. Inicjatywa zorganizowana we współpracy z Julian Cochran Foundation odbyła się w Hali Hutnik na poziomie 2 Galerii.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-18

Mistrzostwa Polski Scratch IDA 2019 w Galerii Młociny

Już w najbliższą sobotę 19 października w Hali Hutnik odbędą się zawody o tytuł Mistrza Polski DJ’ów federacji IDA w kategorii „Scratch”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-17

Oddadzą hołd Królowej Soulu. Wyjątkowy koncert we Wrocławiu

W Imparcie szykuje się widowisko muzyczne pełne magii, wspomnień i niespodzianek. Na scenie zobaczymy siedemnastoosobowy skład muzyków, którzy oddadzą hołd Królowej Soulu w koncercie „Tribute to Aretha Franklin”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-17

Topowe urządzenia na Audio Video Show 2019

23. edycja wystawy Audio Video Show, która odbędzie się w dniach 8-10 listopada, jest świetną okazją dla zwiedzających, by zobaczyć i usłyszeć wyśmienite urządzenia.
czytaj więcej