Robotyka i SI”, „E-sport”, „Inteligentny dom” –  nowe kategorie w serwisie agencyjnym Newseria Innowacje. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani otrzymywaniem powiadomień z tych kategorii, prosimy o dokonanie zmian po zalogowaniu się do swoich profili. 

Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-08-21

Rozpoczyna się XVI Festiwal Warszawa Sngera

Już po raz szesnasty ożywi letnią Warszawę i powita wracających z wakacji. Jeden z najbardziej dynamicznych festiwali kulturalnych Stolicy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-16

KARTKY - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ

KARTKY - SPOTKANIE AUTORSKIE - ŁÓDŹ 27 sierpnia, godz. 18:00 Empik Manufaktura, Łódź, ul. Karskiego 5
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-09

Rosalie. i Mikromusic w tle walki o tolerancję w filmie "Letnie popołudnie"

Historia młodej Laury (Maria Pawłowska) i jej partnerki Anieli w filmie "Letnie popołudnie" to nie tylko zmagania ze sprzeciwem matki, ale i brakiem tolerancji wśród osób napotkanych na warszawskich ulicach. Muzyka - m.in. Rosalie. Mikromusic - uzupełnia historię.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-09

MUZYCZNA WSPÓŁPRACA WSPANIAŁYCH ARTYSTÓW – BEATY SZAŁWIŃSKIEJ ORAZ ALEXANDRA ANI

Beata Szałwińska, polska pianistka mieszkająca poza granicami naszego kraju, jest wspaniałą wizytówką Polski. Artystka od kilku lat współpracuje z Alexandrem Anisimovem, jednym z najlepszych basów cenionym na całym świecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-08-06

Jazzowe oblicze Warszawy Singera

Warszawskie pożegnanie wakacji już po raz szesnasty będzie kojarzone z Festiwalem Kultury Żydowskiej Warszawa Singera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-29

GDYBY COFNĄĆ CZAS

„Jolka, Jolka pamiętasz”, „Aleją Gwiazd”, „Cicho” czy „Chodź, pomaluj mój świat” to utwory, które potrafi zanucić każdy. „Gdyby cofnąć czas” to nowy utwór napisany przez jednego z najlepszych autorów tekstów, Marka Dutkiewicza, a jego premiera już za chwilę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-26

Konsumenci wybierają piosenki na gorące, letnie noce.

W ramach trwającej od połowy czerwca kampanii marki Durex – Gorące Letnie Noce, wystartował konkurs na wakacyjne nagrody. Zgłoszenia przyjmowane są na Facebook’u, za pośrednictwem bota w Messengerze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-26

Sunrise Festival 2019 za nami!

Zakończył się Sunrise Festival 2019. Przez 3 dni na terenie byłego lotniska w Podczelu bawiło się ponad 100 tys osób. To absolutny rekord. Na 5 spektakularnych scenach wystąpiło blisko 100 artystów z całego świata.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-25

Lato Konesera trwa - dziś o 19.00 wystąpi zespół Algorhythm!

W Centrum Praskim Koneser Lato Konesera w pełni! Dziś, w ramach cyklu Jazzowe Czwartki, o godz. 19.00 wystąpi zespół Algorhythm, nominowany do Nagrody Akademii Fonograficznej FRYDERYK 2018 w kategorii Jazzowa Płyta Roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-25

„Ruszaj w miasto” - wystartowała kampania Going.

Kampania Going. obejmuje m.in. działania w internecie i w wybranych kinach.
czytaj więcej