Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-11-30

Idealne kosmetyki na jesień – jak dbać o skórę

Idealny kosmetyk to taki, który zaspokoi potrzeby danej skóry. Są one różne w zależności od rodzaju skóry, trybu życia, stopnia nawodnienia organizmu, sposobu odżywiania.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-30

Przebarwienia skórne po okresie wakacyjnym. Jak pozbyć się niechcianych plamek

Wypoczynek, urlopy, gorące dni - to już niestety przeszłość. Zapewne każda z nas korzystała z rześkiej, letniej pogody i chętnie opalała skórę. W końcu lekko brązowa karnacja to dla wielu kobiet „wakacyjny must-have”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-28

Nowości z profesjonalnej linii roślinnych dermokosmetyków od Veoli Botanica

Marka VEOLI BOTANICA wprowadza na rynek nowe produkty z profesjonalnej linii roślinnych dermokosmetyków.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-28

Naturalna pielęgnacja czułych miejsc z YOPE

Trzeba się podmywać – to oczywiste. Czy wiesz, że trzeba również pielęgnować miejsca intymne? Ten rytuał zmienia jakość życia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-28

Zabłyśnij fryzurą podczas „wielkich wyjść”. 5 zasad perfekcyjnej pielęgnacji.

Perfekcyjna fryzura to jeden ze sposobów na zrobienie piorunującego wrażenia. Jest jeden warunek – włosy muszą wyglądać zdrowo i być idealnie wypielęgnowane.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-27

Kosmetyki organiczne - dlaczego są tak popularne

Kosmetyki organiczne z roku na rok zyskują na popularności. Nic w tym dziwnego, bowiem produkty tego typu stanowią oczywisty wybór dla każdego, komu zależy nie tylko na bezpieczeństwie stosowanych preparatów, ale i ekologii.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-25

Celebrujemy Dzień Nitkowania

Nitkowanie zębów jest jednym z kluczy do pięknego, ale i zdrowego uśmiechu. 25 listopada obchodzimy święto tej ważnej czynności. Czyszczenie przestrzeni międzyzębowych to tylko jeden z czterech kroków niezbędnych dla prawidłowej higieny jamy ustnej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-25

Kultowe maszynki z linii Flex teraz w świątecznych zestawach firmy BIC®

Od połowy listopada w sklepach Rossmann i Biedronka oraz wybranych supermarketach dostępne są zestawy upominkowe przygotowane specjalnie na Boże Narodzenie przez firmę BIC®.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-24

Święta na Twoich zasadach

Kryzys związany z kosztami utrzymania dotknął 96% kobiet w Polsce. Sytuacja ta jest tym bardziej problematyczna w okresie świątecznym. W ramach kampanii „Piękno na Twoich zasadach” Avon pokazuje, jak pasja do kosmetyków i świata beauty mogą być drogą do rentownego biznesu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-24

Kosmetyczne rozwiązania z efektem „wow”.

Świąteczna kolacja, bankiet sylwestrowy lub karnawałowe szaleństwo – nadchodzące tygodnie będą synonimem „wielkiego wyjścia”. To sytuacje, w których chcemy błyszczeć i zachwycać! Jak to zrobić?
czytaj więcej