Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-09-24

Pożegnaj tygrysie paski! Jak skutecznie leczyć rozstępy?

Leczenie rozstępów to skomplikowany i długotrwały proces przebudowy tkanek, ale na koniec uzyskuje się spodziewane efekty. O skutecznej terapii zwalczania rozstępów opowiada dr Ewa Rybicka z kliniki Estetica Nova.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-23

JESIENNE NAWILŻANIE I UJĘDRNIANIE DLA PIĘKNEJ I ZDROWEJ SKÓRY Z TEOXANE!

Skuteczna domowa pielęgnacja TEOXANE została zaprojektowana specjalnie dla wzmocnienia skóry jesienią i podtrzymania efektów zabiegów estetycznych przeprowadzonych w gabinecie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-23

Regeneracja skóry po lecie z Super-Pharm

Z drzew powoli opadają pierwsze wielobarwne liście. Z szafy wyciągamy ciepłe swetry, pod którymi skrzętnie ukrywamy resztki wakacyjnej opalenizny i mniej atrakcyjne „pamiątki”, w postaci przesuszeń, przebarwień oraz podrażnień.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-23

Jesienna kolekcja barw w ETC Swarzędz

Jesień to kolory energetycznej czerwieni, pomarańczy i ciepłego brązu. W tym sezonie królują również neonowe i inne jaskrawe barwy, pełne optymizmu i temperamentu. Koniec z ponurymi szarościami i neutralnymi beżami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-22

FIRMA EUROSCALEMED W ZUPEŁNIE NOWEJ ODSŁONIE!

7 września br. w siedzibie Euroscalemed w Łodzi odbył się dzień otwarty, na którym zaprezentowano nie tylko najnowsze rozwiązania w branży medycyny estetycznej i dermatologii, ale również nową siedzibę firmy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-21

Ekocuda stacjonarne powracają!

Targi kosmetyków naturalnych Ekocuda ponownie stacjonarnie!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-16

Aż 88% Polek uważa, że możliwość zarabiania własnych pieniędzy daje im wolność

86% Polek uważa, że zawsze można zmienić swoje życie i zacząć je od nowa – niezależnie od wieku. To dane z najnowszego badania przeprowadzonego dla Avon Cosmetics Polska. Czego jeszcze nie wiemy o kobietach?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-15

Peeling - niezbędny element pielęgnacji po lecie

Kalendarzowe lato co prawda jeszcze trwa, ale największe upały prawdopodobnie za nami. Możemy odetchnąć rześkim powietrzem i nasza skóra również ma w końcu szansę odpocząć. Po styczności ze słoną wodą, piaskiem i upalnym słońcem z pewnością przyda jej się regeneracja.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-14

Przebarwienia?! Pozbądź się ich raz na zawsze!

Dzisiaj o wakacyjnych kąpielach słonecznych przypominają Ci brązowe plamki na twarzy, które próbujesz zakryć makijażem. Nie martw się tym! Czasu nie cofniesz, ale przebarwień możesz się pozbyć stosując odpowiednią pielęgnację.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-09-11

Składniki, które powinieneś umieścić w swojej diecie

Dobra dieta powinna być zbilansowana i regularna.
czytaj więcej