Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-01-21

Myślisz „zima”, czujesz „smog”

Od kilku lat towarzyszy nam na co dzień on – smog. Szara, zmęczona i pozbawiona blasku cera to znak, że warto zrobić krok w stronę profesjonalnej pomocy. Gdzie i czego szukać? Podpowiadamy wraz z dr Moniką Kuźmińską z Yonelle Beauty Institute.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-18

Młody wygląd bez względu na wiek

Pierwsze oznaki starzenia skóry pojawiają się już po 25 roku życia. W jaki sposób spowolnić ten proces i jak najdłużej zachować młody wygląd?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-18

Noworoczne postanowienia w trosce o skórę

Według danych CBOS ponad połowa Polaków robi noworoczne postanowienia. Najczęściej dotyczą one naszego zdrowia, likwidacji niewłaściwych nawyków czy skuteczniejszego radzenia sobie ze stresem. Co zrobić, by nasze postanowienia nie były kolejną, niespełnioną obietnicą?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-18

Najciekawsze trendy pielęgnacyjne w 2019 roku

Choć trendy zmieniają się równie błyskawicznie, co popularność zdjęć na Instagramie, w każdym sezonie możemy wychwycić kilka dominujących nurtów. Co nowego przyniesie nam 2019 rok w kategorii beauty?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

#itsskinlove, czyli idealne kosmetyki na walentynkowy prezent

Święto zakochanych coraz bliżej! A jakie kosmetyki kojarzą nam się z walentynkami? Takie, które obłędnie pachną i mają słodkie opakowania. Oto propozycje koreańskiej marki IT’S SKIN, które z pewnością podbiją niejedno serce.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

3 główne rodzaje blizn, których chcemy się skutecznie pozbyć!

Blizny często zajmują miejsce w czołówce kompleksów zarówno kobiet jak i mężczyzn. Co zrobić, jeżeli blizna „zdobi” widoczne na co dzień miejsca na naszym ciele, jak twarz czy dłonie? Jest na to sposób!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

Mój plan? Piękne ciało przez cały rok!

Styczeń to czas urodzaju dla firm dietetycznych i wszelkich placówek skupiających „pasjonatów” aktywności fizycznej. Po miesiącu zakwasów i diety dochodzimy jednak do wniosku, że efekty, owszem, przychodzą, ale wolniej niż zaplanowaliśmy, więc w lutym… rezygnujemy. STOP!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-17

Dzięki tym witaminom wzmocnisz swoje włosy!

Kiedy zauważamy u siebie problem z wypadaniem włosów, rozpoczynamy poszukiwania idealnych kosmetyków, które ocaliłyby naszą fryzurę. Tymczasem przyczyna tkwi nierzadko w niedoborach witamin, które odpowiadają za porost nowych i kondycję obecnych włosów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-16

Poznaj skuteczny krem pod oczy Martina Gebhardt

Jak dbać o delikatną skórę wokół oczu?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-15

Fakty i mity o powiększaniu ust

Czy powiększanie ust boli? Jak długo utrzymują się jego efekty i czy usta po zabiegu naprawdę zawsze wyglądają nienaturalnie? Zdjęcia nieudanych zabiegów z wykorzystaniem kwasu hialuronowego nasiliły obawy przed zdawałoby się, że prostą procedurą. Na ile są one uzasadnione?
czytaj więcej