Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-18

Ekocuda zawładną Warszawą! Największe targi kosmetyków naturalnych nadchodzą!

Ponad 170 producentów i dystrybutorów kosmetyków naturalnych z Polski i z zagranicy, wykłady, a także warsztaty – to wszystko już 30-31 marca br. podczas 6. edycji pierwszych i największych w Polsce targów Ekocuda.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-18

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Trawa zieleni się, a na drzewach pojawiają się pąki, z których wkrótce będą liście. Powoli wyrastają kwiaty; Chcemy poczuć na twarzy pierwsze promienie słońca i wyglądać olśniewająco.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-14

Cera naczynkowa – jak o nią dbać?

Czerwone pajączki w okolicach nosa i niespodziewanie pojawiający się rumień na policzku, a także nadwrażliwość na wiatr czy saunę – to oznaki, które świadczą o posiadaniu cery naczynkowej. Jak radzić sobie z pielęgnacją tak wymagającego typu skóry?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-12

NOWOŚĆ! BARWA NATURALNA

Tęsknota za naturalnymi zabiegami, wykonywanymi w domowym zaciszu, przy użyciu najbogatszych w swe dobroczynne właściwości składników stała się inspiracją do stworzenia linii BARWA NATURALNA.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-12

Pozbądź się drugiego podbródka!

Drugi podbródek to utrapienie niejednego pacjenta gabinetów medycyny estetycznej, który mimo wszelkich starań nie zdołał opanować defektu na własną rękę. Problem, choć ma on niewątpliwie związek ze starzeniem się komórek, dokucza zresztą coraz młodszym osobom.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-12

Branża urodowa w pigułce. Z jakich usług najchętniej korzystają Polacy?

Booksy, twórca największej na świecie aplikacji do rezerwacji usług w sektorze zdrowia i urody, sprawdził, kiedy zapisujemy się do salonów urodowych, z jakich usług najczęściej korzystamy i ile średnio wydajemy na jedną wizytę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-11

Bursztynowa korona czeka. Ostatni casting do Miss Polonia

Masz wdzięk, ciekawą urodę i dziewczęcą figurę? Czujesz, że to Ty zasługujesz na tytuł najpiękniejszej kobiety w Polsce i możesz pójść śladami gwiazd?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-08

ELANCYL LABORATOIRE SLIM DESIGN żel do ciała wyszczuplanie + ujędrnianie

By pomóc zmniejszyć ilość kalorii dostarczanych do organizmu, wyszczuplić sylwetkę i przywróci jędrność skóry, ELANCYL LABORATOIRE wprowadza innowacyjny zestaw: suplement diety SLIM DESIGN i żel do ciała Wyszczuplanie i ujędrnienie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-08

Beauté du Regard Cryo-Booster GALENIC

Krem SOS NA ZMARSZCZKI, OPUCHNIĘCIA I CIENIE POD OCZAMI.
czytaj więcej