Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-01-12

PLAAT FORM - sekretny patent na piękno dostępny również w linii pielęgnacyjnej

PLAAT FORM - sekretny patent na piękno z aminokwasami. Co to za formuła i w jaki sposób działa?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-11

Jak stworzyć karnawałowe fryzury w domowym zaciszu?

Szalone karnawałowe fryzury i stroje zagościły w sercu popkultury lata temu. Przełom stycznia i lutego daje nam szansę na wypróbowanie skomplikowanych upięć, nieszablonowych makijaży i upust dla kreatywności.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-28

Jak stworzyć look Sabriny Spellman?

Dobra wiadomość dla fanów „The Chilling Adventures of Sabrina” – do premiery nowego sezonu zostało już zaledwie kilka dni! Jak stworzyć ikoniczny look głównej bohaterki w domowym zaciszu?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-24

Nowy sklep internetowy marki Polana – pełen program dwukierunkowej pielęgnacji

Naturalna pielęgnacja z roku na rok staje się coraz bardziej powszechna. Doskonale wie o tym marka Polana, która wychodzi naprzeciw osobom pragnącym kompleksowo podejść do dbania o skórę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-23

Efektowne fryzury sylwestrowe – jak wystylizować?

Wielkimi krokami zbliża się ta jedyna noc w roku – sylwestrowe szaleństwo. Celebracja Nowego Roku nie musi się opierać na hucznych obchodach, a na miłym spędzeniu czasu. Jakie fryzury królować będą wśród miłośniczek mody w noworoczną noc?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-22

Najlepszy prezent? Dermoprezent!

Po roku pełnym niespodzianek warto, abyśmy na chwilę zatrzymali się, aby złapać chwilę oddechu. Tej zimy podarujmy naszym bliskim wyjątkowy prezent – czas dla siebie. Podczas domowych zabiegów pielęgnacyjnych obdarowana osoba będzie mogła odprężyć się po ciężkim dniu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-22

5 postanowień noworocznych dla Twoich włosów

Nowy rok to czas, kiedy decydujemy się na wprowadzenie do życia zmian, pozwalających nam czuć się lepiej każdego dnia. Ważnym elementem noworocznych postanowień jest troska o siebie – a dotyczy to także włosów! Jak zmienić swoje nawyki, by włosy odwdzięczyły się siłą i pięknem?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-22

Endolift – skuteczna broń również z cellulitem!

Praca zdalna oraz jesienno-zimowa aura nie skłania do aktywności fizycznej. Wszytko to sprawia, że nawet jeśli starasz się być aktywna, to zauważyłaś, że twoje ciało jednak trochę się zmieniło – straciło jędrność, pojawił się cellulit. Co zrobić, aby odzyskało dawną formę?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-21

Jak uzyskać efekt śnieżnobiałego uśmiechu w domowych warunkach?

Piękny, śnieżnobiały uśmiech to marzenie wielu z nas. Jest naszą wizytówką, a zdrowo wyglądające zęby podkreślają jego pozytywną moc.
czytaj więcej