Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-10-10

KOSMETYKI, KTÓRE DODADZĄ UROKU ZŁOTEJ JESIENI

Polska złota jesień to jedna z najpiękniejszych pór roku. Z drzew opadają szeleszczące liście, dni stają się chłodniejsze a otaczająca nas natura nabiera ciepłych, głęboko nasyconych kolorów. Środowisko wokół nas zachwyca bogactwem barw, przede wszystkim odcieni brązu i złota.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-08

Czeskie kosmetyki naturalne podbiją serca Polaków?

Po wielkim sukcesie w Czechach na polski rynek wchodzi marka rodzinnej firmy produkującej naturalne kosmetyki Renovality.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-07

MASECZKI ARTISTRY SIGNATURE SELECT™

MARKA ARTISTRY™ ROZWIJA OFERTĘ SPERSONALIZOWANYCH PRODUKTÓW PIELĘGNACYJNYCH O MASECZKI ARTISTRY SIGNATURE SELECT™
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-07

Uwolnij maksimum siebie z nową linią zapachów od AVON!

Zostaw swój ślad. Zmień rzeczywistość. Zainspiruj innych siłą, która drzemie w Tobie. Odkryj nowe zapachy AVON Maxima i Maxime – inspirowane mocą bogów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-07

NOWOŚĆ – linia A-OXitive

Piękno i zdrowie skóry są wyraźnie „zagrożone” przez środowisko: zmęczenie, stres, zanieczyszczenie. Eau Thermale Avène wprowadza nową linię A-Oxitive z kompleksami tarczy antyoksydacyjnej i regeneracyjnym, która przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia się i utracie blasku…
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-04

Jesienny warsztat kosmetyków naturalnych w CH Osowa

Okres jesienno-zimowego i zmieniająca się pogoda to czas, w którym warto zadbać o swoją cerę i ciało. Już w najbliższy poniedziałek w CH Osowa darmowe warsztaty "Jesienne SPA".
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-02

Młode spojrzenie na dłużej

Oczy są zwierciadłem duszy. Piękne i zadbane są także jednym z najważniejszych atutów urody. Jak sprawić by długo pozostała młoda i zdrowa radzi Anna Nocoń, kosmetolożka, kreatorka ruchu kosmetyki pozytywnej i masażu anty-aiging.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-02

Rozszerzone pory – jak z nimi walczyć?

Rozszerzone pory to zmora wielu kobiet, a także niejednego mężczyzny. Najczęściej są cechą dziedziczną, więc nie mamy wpływu na ich powstawanie. Co innego, jeśli chodzi o możliwości radzenia sobie z problemem – w tej kwestii mamy dziś na szczęście coraz bardziej skuteczne metody.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-01

Piękno na własnych warunkach

Co sprawia, że jesteśmy szczęśliwi? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie, ale jednym z czynników często uważanych za wyznacznik szczęścia jest piękno.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-10-01

Jak czuć się komfortowo na co dzień?

Codzienny pośpiech i stres powoduje, że utrzymanie prawidłowej higieny osobistej może być prawdziwym wyzwaniem. Jednak są sposoby na zachowanie komfortu przez cały dzień. Wiesz jakie? Dowiedz się i sprostaj wszystkim wyzwaniom!
czytaj więcej