Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-10-12

Dobry styl to nasza pasja!

Kazar już kolejny raz w tym sezonie zaskakuje nas kolekcją – tym razem dedykowaną mężczyznom.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-29

Primark zaprezentował rozbudowaną strategię zrównoważonego rozwoju

Primark ujawnił założenia rozbudowanej strategii zrównoważonego rozwoju, mającej na celu redukcję ilości odpadów odzieżowych, zmniejszenie o połowę emisji dwutlenku węgla w łańcuchu wartości firmy i poprawę warunków życia ludzi, którzy wytwarzają produkty marki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-27

Jesień w sportowym stylu. Nowe kolekcje FILA i Kappa w GO Sport

Aura za oknem staje się coraz bardziej jesienna, co jest idealną okazją do odświeżenia swojej szafy. Chcąc zrobić to w zgodzie z najnowszymi trendami, warto zajrzeć do GO Sport, gdzie już teraz dostępne są nowe kolekcje marek FILA oraz Kappa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-23

Galeria Bronowice poszukuje STYLOWYCH mieszkańców

25 września w Galerii Bronowice odbędą się modowe warsztaty i spotkania z RADZKĄ, zabawy i liczne promocje. Ale zanim to nastąpi, Galeria poszukuje oryginalnych, lubiących bawić się modą, mieszkańców. Konkurs dla najbardziej stylowych ruszył już 13 września.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-22

W Magnolia Park do zdobycia ekologiczne torby z grafiką wrocławskiego artysty

Lubisz sztukę użytkową? Cenisz wrocławskich artystów? Zdobądź oryginalną torbę z grafiką znanego ilustratora – Pawła Mildnera.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-09-01

Rola mody w kreowaniu postaw i przekonań

Często manifestujemy nasze przekonania za pomocą ubrań, które nosimy. Wyrażamy siebie poprzez nadruki, kolory i wzory. Świat mody reaguje na sytuacje społeczne, oferując stroje dostosowane do naszych potrzeb
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-28

Zatrzymać lato. Letnie sukienki w powakacyjnych stylizacjach

Cienkie, przewiewne, miłe w dotyku i niesamowicie wygodne – letnie sukienki ratują podczas upałów, a ich wzory i kolory potrafią poprawić samopoczucie. A co z nimi zrobić po zakończeniu sezonu wakacyjnego?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-24

Pako Lorente prezentuje nowe oblicze marki i otwiera sezon jesień-zima 21/22

Marka Pako Lorente zaprezentowała niezwykle różnorodną, nowoczesną interpretację męskiego stylu połączonego ze współczesnym spojrzeniem na modę w ramach premiery najnowszej kolekcji na sezon jesień-zima 21/22.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-17

Buty na lato 2021 – Casadei

Lato w pełni, piękne słońce, plaża, idealnie dopasowany strój…ale co z butami? Czy zastanawiasz się jakie buty będą idealne do Twoich wakacyjnych stylizacji?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-08-06

Krótkie spodenki na lato – na luzie i z klasą

Przy letniej garderobie sprawdza się zasada: im mniej, tym lepiej. Odkrywamy nogi, ramiona, inwestujemy w przewiewne materiały i wygodne fasony. Dlatego krótkie spodenki towarzyszą nam podczas cieplejszych dni i wakacyjnych wyjazdów
czytaj więcej