Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-04-19

Otwarcie trzeciego butiku optycznego Fielmann w Warszawie

Od 1 kwietnia 2021 roku można odwiedzić nowy butik marki Fielmann. Niemiecki lider rynku optycznego otworzył salon w Galerii Wileńskiej przy ulicy Targowej 72 w Warszawie. To już trzeci butik marki w stolicy!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-10

Bananowy, miętowy, jagodowy… wiosną zasmakuj w pastelach!

Pomagają zapomnieć o szaroburej zimie, a jednocześnie jak nic innego świetnie się z szarością komponują. Pastele, bo o nich mowa, dobrze prezentują się zarówno w postaci stylowych dodatków, jak i (umiejętnie dobranych) total-looków. Jak je nosić? Podpowiadamy!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-31

Wiosenno-letnie nowości od Coccodrillo

Wiosenno-letnia kolekcja przygotowana przez znaną rodzicom markę Coccodrillo zachęca dzieci i nastolatków do wyrażania siebie oraz swoich pasji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-20

Many Mornings w kampanii na rzecz integracji osób z zespołem Downa

21.03 to symboliczna data Światowego Dnia Zespołu Downa. Z tej okazji Many Mornings 21% przychodu z dni 20-21.03 przekazuje dla Stowarzyszenia Bardziej Kochani.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-09

Dresem w pandemię Covid-19!

Rok 2020 i koronawirus postawiły na głowie świat, który do tej pory znaliśmy. Zmiany zasad gry wpłynęły bowiem również na branżę odzieżową i zdaje się, że zrewidowały nasze poglądy na modę i podejście do zakupów ubrań…
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-09

Pokaz męskiej kolekcji Emanuel Berg w Galerii Klif w Gdyni

Galeria Klif w Gdyni zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu Moda Live Online. Stylistka Katarzyna Kobiela zaprezentuje modę męską z najnowszej kolekcji Emanuel Berg. Pokaz odbędzie się w środę 11 marca o godzinie 18:00.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-09

Amerykanie zrobili buty ze spojlerami. Nietypowy projekt inspirowany Lexusem IS

Lexus nawiązał współpracę z amerykańską marką modową RTFKT. Jej owocem są specjalne buty inspirowane Lexusem IS.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-08

Aż 8 złotych motorola razr do wygrania w konkursie na Dzień Kobiet!

Dzień Kobiet to wyjątkowy czas w roku, kiedy cały świat docenia, jak kobiety są dla niego ważne. Do 14 marca na profilu Instagram @motorolapolska można smartfon motorola razr w kolorze złotym.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-02

Ingka Centres rusza z nową kampanią „Wiosenna Lekkość Rzeczy”

W celu ułatwienia klientom decyzji zakupowych, Wola Park i trzy inne obiekty należące do Ingka Centres – Aleja Bielany, Port Łódź i Park Handlowy Matarnia – zorganizowały kampanię „Wiosenna Lekkość Rzeczy”, która rozpoczęła się 1 marca i potrwa do końca miesiąca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-01

Afera Veclaim budzi złość - sztuczna inteligencja zbadała emocje internautów

Afera z ekskluzywnymi t-shirtami, które okazały się pochodzić od taniego producenta, wzbudziła oburzenie internautów. SentiOne w ramach testowania nowej funkcji przeprowadził analizę emocji wokół jednego z najgłośniejszych polskich kryzysów wizerunkowych ostatnich lat.
czytaj więcej