Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-11-27

BIŻUTERIA PREMIUM GISELLE – PREMIERA KOLEKCJI OD GOLDENMARK

Goldenmark otwiera nową kategorię w portfolio produktów premierą niezwykłej kolekcji biżuterii Giselle, która czerpie inspirację z ikonicznej monety Krugerrand - jednej z najbardziej rozpoznawalnych monet bulionowych na świecie. Twarzą kampanii została Lidia Popiel.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-24

Wyprzedaż garażowa w centrum handlowym Promenada!

Już 3 grudnia, w niedzielę, wielkie wietrzenie szaf, magazynków i garaży! Warszawskie centrum handlowe Promenada zaprasza na sąsiedzką wyprzedaż garażową. Daj swoim rzeczom drugie życie! To wydarzenie dla fanów zero waste i tych, którzy chcą zadbać o swój portfel przed świętami!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-21

Upcyclingowe warsztaty modowe w Galerii Bronowice

Wyrzucanie ubrań jest passé. Zamiast tego warto je personalizować i tworzyć z nich własne „dzieła sztuki”. W Galerii KSA, w ramach popularnego cyklu „Zaprojektowani. Krakowskie Spotkania z Dizajnem”, przekonywać będą do tego specjalistki od mody z Krakowskich Szkół Artystycznych.
czytaj więcej
Moda LIFESTYLE 2023-11-21

Roxie Węgiel dla TOUS Sztuka wyrażania siebie w nowej sesji wizerunkowej

Pasja, kreatywność i zabawa modą. Polska piosenkarka i ambasadorka marki TOUS, Roxie Węgiel, znana z wyrazistej osobowości i charakterystycznego stylu, wzięła udział w wyjątkowej sesji wizerunkowej, która jest ukoronowaniem współpracy z hiszpańską marką.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-18

TOMASZ UMBRAS ZE ZŁOTĄ NITKĄ SIÓDMA EDYCJA ŁÓDŹ YOUNG FASHION DOBIEGŁA KOŃCA

Futurystyczne, niezwykle precyzyjnie wykonane filcowe formy i udana próba stworzenia nowego świata łączącego to, co ludzkie, z tym, co zwierzęce, zdecydowały, że to Tomasz Umbras kolekcją „Return of the Witch”
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-17

„CHŁOPCY (NIE) BAWIĄ SIĘ LALKAMI” GABRIELA DATY NAJLEPSZĄ KOLEKCJĄ

Nieszablonowa twórcza interpretacja osobistych doświadczeń, nowatorskie podejście do tkanin, zabawa formą i olbrzymie pokłady fantazji – to kolekcja „Chłopcy (nie) bawią się lalkami” wywarła największe wrażenie
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-15

FILMOWE OBLICZA MODY. FASHION FILM FESTIVAL JUŻ W CZWARTEK

Nastrojowe intymne opowieści o inspiracjach i pasji, ale też dynamiczne, energetyczne niczym klubowy teledysk, prezentacje kolekcji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-15

Młodzi modele „robią to, co dodaje im błysku” razem z Orbit®

Rozpoczęcie pracy, egzamin na uczelni – w każdej z tych sytuacji możesz dodać sobie błysku. Jak? Sięgając po bezcukrową gumę do żucia Orbit®! Dzięki niej możemy zadbać o świeży oddech, kiedy tego potrzebujemy oraz wydobyć swoją wewnętrzną iskrę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-10

Jak modnie nosić czapki i szaliki?

Chłodno, chłodniej, coraz chłodniej! Czas odłożyć na półkę czapkę z daszkiem czy stylowy kapelusz, a wyposażyć się w coś, co ochroni nasze głowy i uszy przed chłodnym wiatrem i niższymi temperaturami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-06

Gwiazdy rapu i prezentacja nowości, czyli polskie obchody 40-lecia marki G-SHOCK

40 lat temu, kiedy G-SHOCK pojawił się na rynku od razu zdobył serca miłośników zegarków.
czytaj więcej