Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-07-23

Stylizacje na lato – czas na paski!

Paski to jeden z prostszych wzorów geometrycznych wykorzystywanych w modzie. Ich siła tkwi w uniwersalności – są mniej krzykliwe niż zwierzęce printy i łagodniejsze od abstrakcyjnych motywów, ale potrafią równie skutecznie odmienić nudną stylizację
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-15

Bądź jak książę Harry – zaprojektuj własny pierścionek zaręczynowy

mimo stale wysokich cen kruszcu, złota biżuteria wcale nie musi być droga. Wystarczy zaprojektować ją samemu! Według ekspertów taka błyskotka – pierścionek zaręczynowy czy obrączka – może być nawet o 30 procent tańsza niż ta kupiona w salonie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-07

ZŁOTE MISIE PRZEJMUJĄ NAJNOWSZĄ KOLEKCJĘ PUMA X HARIBO

PUMA i HARIBO przedstawiają najsłodszą współpracę tego sezonu! Jej efektem jest kolekcja ubrań, butów i dodatków, która celebruje ponad 100-letnią smakowitą tradycję znanych na całym świecie żelek HARIBO.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-25

Nowa kolekcja Crystal Star by Dorota Kuźnicka. Pokaz z udziałem gwiazd!

Sprawdź najnowszą kolekcję autorstwa Doroty Kuźnickiej – poza bardzo wygodnymi butami, modnymi torebkami i plecakami, znajdziesz w niej również wyjątkowe ubrania na co dzień i wspaniałe kreacje na letnie wieczory – gwarantujemy, że poczujesz się jak gwiazda!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-22

Marzysz o smartwatchu? Seria Watch 3 od Huawei jest już w Polsce

Flagowe smartwatche Huawei z serii Watch 3, działające w oparciu o system operacyjny HarmonyOS, od dzisiaj dostępne są w Polsce. W ofercie przedsprzedażowej, która potrwa od 17 czerwca do 8 lipca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-21

Dzieła sztuki na bawełnie. Nowa polska marka bielizny - „Desusy”

A gdyby tak bawełniane majtki były także piękne i trwałe? Z tego marzenia powstała nowa marka bielizny - Desusy. Naturalne figi i brazyliany mają nie tylko zapewnić najlepszy komfort, ale i cieszyć oko. Majtki zdobione są dziełami popularnej artystki, Magdy Górskiej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-17

Dla kobiet z charakterem

Blue City systematycznie powiększa portfolio najemców o marki doceniane i pożądane przez klientów. W centrum salon otworzyła marka Deni Cler.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-17

Tradycyjna koronka w orzeźwiającym wydaniu – limitowana edycja termokubków

Klasyczna, polska koronka łączy się nowoczesnym wzornictwem w najnowszej kolekcji Waterdrop, celebrującej rok działalności marki na polskim rynku. Licząca 200 egzemplarzy, ściśle limitowana linia kubków termicznych dostępna jest w sklepie producenta od 17 czerwca.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-16

Największy wybór okularów Ray-Ban i Oakley

Nowy salon optyczny z największą w Warszawie strefą Ray-Ban i Oakley otworzył się w Blue City.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-14

Poznaj must-have eleganckiego mężczyzny

Dla wielu mężczyzn krawat jest nieodzowną częścią męskiej garderoby. Podczas oficjalnych spotkań zarówno rodzinnych jak i zawodowych jest niezastąpionym elementem. Dzięki eleganckiemu ubiorowi mężczyźni okazują szacunek do okazji oraz do drugiej osoby.
czytaj więcej