Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-07-18

Silesia Style, czyli akcja dla stylistów w Silesia City Center

Śląscy pasjonaci mody mogą wziąć w niej udział i stanąć przed szansą współpracy z największym centrum handlowym w regionie, kreując wizerunek klientów i klientek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-18

Ponadczasowa klasyka – zegarki, które sprawdzą się w niemal każdej stylizacji

Moda bywa dynamiczna i kapryśna – każdy kolejny sezon przynosi coraz to nowsze trendy. Coś staje się hitem sezonu, by wkrótce stać się passe, a potem znów wrócić do łask.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-16

JAK DOBRAĆ STRÓJ KĄPIELOWY, BY ODZWIERCIEDLAŁ TWOJĄ OSOBOWOŚĆ

Latem topowym elementem naszej garderoby jest strój kąpielowy, niezbędny podczas wakacyjnych podróży, a także element letnich stylizacji. Jak wybrać strój, który będzie wyrazem ponadczasowej elegancji i posłuży nam przez długie lata?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-15

KLIF I FASHION STUDIO, czyli porady stylisty Grzegorza Blocha

Konsultacje szyte na miarę, porady i prezentacje najgorętszych trendów lub wyprzedażowych perełek oraz cykle materiałów wideo przygotowanych przez stylistę Grzegorza Blocha od teraz dostępne są niemal na każdym kroku!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-15

Galeria Klif w Twoim zasięgu – marka szykuje lipiec pełen nowych doświadczeń!

W warszawskiej Galerii Klif zakupy idą w parze z wyjątkowym doświadczeniem, towarzyszącym odwiedzającym na każdym kroku. W lipcu marka wzmaga zakupowy apetyt oferując swoim Klientom miesiąc pełen nieprzerwanej celebracji świata mody, piękna i niebywałych okazji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-12

Letni street fashion, czyli lipcowa edycja akcji Silesia Look

Już w najbliższą sobotę (13 lipca) ekspert ds. wizerunku razem z fotografem będą szukać niebanalnych stylizacji w Silesia City Center w ramach lipcowej edycji akcji Silesia Look.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-11

Moda na upały. Jak modnie chronić się przed słońcem?

Tegoroczne lato zaskakuje nas wysokimi temperaturami i czerwieniącymi skórę promieniami słońca. Jak zatem przygotować swoją garderobę na wakacyjne podboje, bez konieczności ciągłego przesiadywania w cieniu? Sprawdź, jakie odzieżowe must-have uchroni cię przed upałem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-11

Galeria Grafitt kusi coraz większymi promocjami

Wakacje to czas nie tylko wyjazdów, ale również wyprzedaży. Sklepy i butiki Galerii Grafitt z dnia na dzień kuszą coraz większymi przecenami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-10

Zegarek - dopełnienie czy podstawa dobrej stylizacji?

Czasy, kiedy zegarki służyły wyłącznie za urządzenie, na które zerkamy tylko w celu sprawdzenia godziny, są za nami. Dziś to już zdecydowanie coś więcej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-07-05

Jeans(L)ove stylizacje bo są takie rzeczy, które nie wychodzą z mody…

Joan Collins, najlepiej kojarzona z roli demonicznej Alexis w „Dynastii”, jako młoda kobieta przesiadywała podobno w wannie wypełnionej wodą ubrana w jeansowe spodnie.
czytaj więcej