Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-03-19

Franczyzowy butik odzieżowy, czyli na biznes idealny dla kobiet!

Praca to jedna z integralnych części naszego życia. Wspólnie z ekspertem Michałem Brzemińskim, dyrektorem sprzedaży Sugarfree i Cardio Bunny przedstawiamy zalety biznesu opartego na zasadach franczyzowych. Sprawdź – może to propozycja właśnie dla Ciebie?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-15

AliExpress prezentuje pierwszą kolekcję stworzoną przez polskiego projektanta

AliExpress – globalny serwis zakupowy należący do Alibaba Group, po raz pierwszy na polskim rynku przedstawił kolekcję inspirowaną marką, stworzoną przez Piotra Popiołka
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-11

The Look of The Year w Avenidzie Poznań

W Poznaniu 16 marca w Avenidzie Poznań odbędzie się The Look Of The Year.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-08

Vistula nowa kolekcja wiosna-lato 2019

Nowoczesna, uniwersalna, różnorodna wzorniczo i kolorystycznie. Kolekcja Vistuli na sezon wiosna-lato 2019 łączy atrakcyjne wzory, szeroką paletę barw i nowoczesne i modne fasony. Bohaterem kampanii promującej nową kolekcję marki Vistula jest światowej klasy model Ollie Edwards.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-07

Modowe zakupy z rabatami w Porcie Łódź

W powietrzu powoli czuć już wiosnę, która zbliża się do nas wielkimi krokami. Czas zatem zrzucić zimowe ubrania i rozejrzeć się za lżejszą garderobą. Na wiosenne zakupy Port Łódź zaprasza do Centrum szczególnie podczas akcji promocyjnej „Szczęśliwa 13 – tka”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-04

Przygotuj się na wiosnę –modne buty na nowy sezon

Chociaż za oknem panuje jeszcze zimowa aura, modowy świat myśli już o wiośnie, a nawet o lecie. Nowy sezon to i nowe trendy. Sprawdźmy, jakie buty powinny znaleźć się w naszej garderobie wraz z nadejściem wiosny! Będzie odważnie i kolorowo, ale i z nutą nonszalancji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-04

Wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet

Zbliża się święto, podczas którego nie możemy zapomnieć o żadnej kobiecie. Ta okazja wiąże się jednak z dylematem - jaki prezent wybrać na ten specjalny dzień.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-04

Lime startuje ze sprzedażą limitowanej edycji miejskich kasków podczas PFW!

Po raz pierwszy w swojej historii, już w poniedziałek 4 marca o 20:00, podczas eventu #LimeUrbanOptimist w paryskiej Carpenters Workshop Gallery, Lime zaprezentuje limitowaną kolekcję kasków miejskich Closca x Lime promujących miejski design i bezpieczeństwo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-03-01

Mercure Fashion oraz Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru

Mercure Fashion oraz Międzynarodowa Szkoła Kostiumografii i Projektowania Ubioru – inspirujące partnerstwo i nowa odsłona unikatowego konceptu hotelowej marki Mercure.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-02-28

Avenida ze zananą polską marką modową

Kolekcje tworzone przez polskich projektantów i twórcze podejście do mody. Do grona najemców Avenidy Poznań dołączyła marka Medicine. Nowy salon zajął powierzchnię 340 mkw.
czytaj więcej