Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-12-02

Co polskie influencerki myślą o prezentach z drugiej ręki?

Vinted sprawdza, jakie są doświadczenia polskich influencerek w zakresie kupowania i otrzymywania prezentów z drugiej ręki, historie z nimi związane oraz wskazówki dot. planowania i kupowania rzeczy z drugiego obiegu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-12-01

Stylowe swetry na zimę. Wygoda jest dziś trendy!

Ciepły i modny sweter – tak, to możliwe!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-25

WSPÓŁCZESNA ODZIEŻ MEDYCZNA – POŁĄCZENIE PROFESJONALIZMU I STYLU

Czy pracując w branży medycznej i beauty możemy zachować funkcjonalność, wygodę i styl? Standardowa i znana nam wszystkim odzież występująca w zawodach medycznych kojarzy się głównie z prostym i nudnym krojem oraz jednobarwnym i niewyrazistym fartuchem.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-24

Influencerzy tworzą nowe kolekcje ubrań

Znani twórcy internetowi z agencji Ten Fajny Management (TFM) zaprojektowali unikatowe kolekcje ubrań dla swoich fanów. Koszulki będące częścią kampanii “Always Love” skrywają uniwersalne, ważne dla młodych ludzi, wartości.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-22

CELEBRATION - kapsułowa kolekcja KAZAR

Sezon imprez i towarzyskich spotkań uważamy za otwarty! Marka KAZAR zaprasza do wspólnego celebrowania uroczystych chwil. Każda z nich zasługuje na wyjątkową oprawę i wyszukaną stylizację, która zostanie dostrzeżona i zapamiętana.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-20

Yesa i tieli od strażników w brokacie do współczesnych wojowników

Instytut Konfucjusza w Krakowie serdecznie zaprasza w czwartek 24 listopada o godz. 18:30 na wykład dr Magdaleny Greli-Chen pt. „Yesa i tieli od strażników w brokacie do współczesnych wojowników”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-17

NOWOCZESNA CEBULKA – OPTYMALNE ROZWIĄZANIE NA JESIEŃ I ZIMĘ OD ROYAL ROBBINS

Kieszonkowa seria VentureLayer to zintegrowany system na cebulkę na każdą pogodę, na który składają się trzy warstwy odzieży. Wszystkie ubrania są starannie zaprojektowane.Główną zaletą serii jest możliwość łatwego złożenia i spakowania do zaprojektowanej w tym celu kieszonki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-11

28% Polaków zna zasady zero waste. Dołącz do nich i zacznij od swojej garderoby

Rynek mody wart jest 1 620,5 mld euro, świat zalewają ubrania głównie pochodzenia azjatyckiego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-10

SHEIN kontynuuje ciałopozytywną kampanię #SHEINBodyPositive

SHEIN po raz kolejny zachęca Polki do pielęgnowania pozytywnej relacji z własnym ciałem. Marka nieustannie dąży do tego, aby najgorętsze trendy były dostępne dla wszystkich kobiet oraz porusza temat, który dla niektórych osób wciąż stanowi tabu.
czytaj więcej