Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-01-17

Bezpłatne porady stylistki w Galerii Katowickiej, i to jakie!

Jak poradzić sobie z odpowiednim doborem stylizacji i dodatków? W odpowiedzi na modowe pytania pomoże nowa, bezpłatna usługa w Galerii Katowickiej - zakupy z profesjonalną stylistką. Z porad można skorzystać w każdy wtorek w godzinach od 13:00 do 21:00.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-14

Dzięki studentce z Krakowa samodzielnie zaprojektujesz swoje ubrania

Studentka Krakowskich Szkół Artystycznych oraz Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, Aleksandra Kuta, stworzy kobiecą markę odzieżową, działającą w oparciu o internetowy konfigurator ubrań.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-11

Way To Beauty w Avenidzie Poznań

Do grona najemców Avenidy dołączyła marka Way To Beauty. W pierwszym salonie tej marki w Poznaniu klienci znajdą m.in. kosmetyki do pielęgnacji i stylizacji włosów, lakiery hybrydowe i akcesoria kosmetyczne renomowanych marek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-06

Jaka koszula pasuje do garnituru?

Myślisz, że garnitury damskie można założyć tylko na oficjalne spotkanie czy do biura? Wcale nie! To będzie modowy hit tej wiosny. Klasyczny męski minimalizm, który pasuje zarówno do pracy jak i na nieoficjalne spotkanie z koleżankami.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-20

Ostatni krzyk mody - torebki na sylwestra, karnawał i studniówkę

Wraz z końcem roku kalendarzowego rozpoczyna się okres zabawy i tańców do białego rana – sylwester, karnawał a nawet studniówka to czas, w którym możemy pokusić się na małe lub większe szaleństwa stylizacyjne.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-19

Pokaz charytatywny „Zima mroźna nam nie groźna”

Kolejny raz gwiazdy znane z pierwszych stron gazet wystąpiły w charytatywnym pokazie mody „Zima mroźna nam nie groźna”, który odbył się pod koniec listopada w Grodzisku Mazowieckim. Celebrytki i celebryci pojawili się na wybiegu w kreacjach znanych i cenionych projektantów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-18

Ruszają zimowe wyprzedaże w Porcie Łódź

W Porcie Łódź ruszają właśnie zimowe wyprzedaże. Klienci znajdą w Centrum bogatą ofertę modową, elektronikę oraz dekoracje do mieszkania, a wszystko tańsze nawet o 70%.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-18

Trendy bieliźniane na 2019 rok

Jaki będzie ideał kobiety w 2019 roku? Opowiada Izabela Sakutova, międzynarodowy ekspert brafittingu i lingerie stylingu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-18

Buty na wyjątkową okazję

Grudzień to czas obfitujący w wiele uroczystych wydarzeń, takich jak wigilia czy sylwester. Specjalne okazje to czas, kiedy każda z nas chce wyglądać i czuć się doskonale. O tym nie decyduje tylko wybrana przez nas kreacja, ale i buty.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-18

Nowoczesna elegancja w rodzinie Air Max

Nike prezentuje model Air Max Dia.
czytaj więcej