Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-07-13

10 najpopularniejszych miast na Facebooku

Niemal każde miasto w Polsce ma swoje oficjalne konto na Facebooku. Ale które z nich ma najwięcej fanów i obserwatorów? Nie zawsze wiąże się to wprost z liczbą mieszkańców. Przykładem może być Łódź, która zgromadziła na swoim profilu większe audytorium niż Warszawa.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-12

Orzeźwiająca Oranżada Hellena w lodowej postaci

Kultowa Oranżada Hellena idealnie gasi pragnienie i orzeźwia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-02

Jubileuszowy, 50. numer KUKBUK-a już w sprzedaży!

Wiosną magazyn KUKBUK zmienił się w sezonowy, książkowy kwartalnik. Do sprzedaży trafił właśnie drugi, letni numer w nowym formacie, który jest zarazem pięćdziesiątym wydaniem KUKBUK-a.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-29

Polacy w social media 2021. Na Twitterze słowo „polski” odmieniamy przez wszystk

Ze wszystkich portali społecznościowych Polacy najbardziej lubią Facebooka, jak wynika z analizy polskiego SentiOne. Szukają na nim wsparcia, promują zbiórki charytatywne. Drugim najpopularniejszym portalem jest Twitter, na którym większość dyskusji ma charakter narodowy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-22

Barciś, Wini i ekipa Lecha w finałowym odcinku „Czarna Wołga. Cichy&Mały”

21 czerwca odbyła się premiera trzeciej części miniserialu „Czarna Wołga. Cichy&Mały” zrealizowanego w ramach kampanii promującej Lech Polish Hip-Hop Music Awards.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-15

Biznesowo i rodzinnie. Manager Business Hub kolejny raz z piknikiem liderów

W niedzielę 6 czerwca Pałac Czosnowskich zamienił się w przestrzeń dedykowaną przedsiębiorcom, managerom oraz liderom, którzy wraz z bliskimi mogli spędzić czas w ramach 4. edycji pikniku "Business & Family".
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-07

Lechendom z muzyką do twarzy! Rusza kolejna edycja muzycznego quizu Lecha

Kalendarz tegorocznych wydarzeń kulturalnych coraz szybciej zapełnia się kolejnymi ważnymi datami. Lech, który od lat wspiera najlepsze muzyczne inicjatywy, tego lata powraca nie tylko z festiwalowymi emocjami, ale także z ogólnopolską akcją konsumencką.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-07

Na filmowym polu bitwy – wojenne produkcje w TNT

Zrealizowanie filmu o konflikcie zbrojnym to nie lada sztuka. Twórcy muszą zadbać o realistyczne warunki i szacunek do historii. W poniedziałkowe wieczory TNT zaprezentuje cykl „Kino wojenne”.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-16

Tomasz Gorazdowski i Juliusz Szalek wystartowali z Wrzućnaluz

Znani dziennikarze Tomasz Gorazdowski oraz Juliusz Szalek za namową słuchaczy postanowili wystartować z nowym projektem - podcastem „Wrzuć na luz”, w którym wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiają o motoryzacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-14

Nowy Lech Free 0,0% Arbuz z miętą w nowej, mocno owocowej reklamie

W najnowszej odsłonie kampanii „Lechendy mogą wszystko” pewien sympatyczny siłacz staje przed trudnym zadaniem. Do jego wykonania potrzeba nie tylko siły, ale i potężnej dawki poczucia humoru oraz puszki nowego, bezalkoholowego Lecha Free 0,0% Arbuz z miętą.
czytaj więcej