Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-04-16

Tomasz Gorazdowski i Juliusz Szalek wystartowali z Wrzućnaluz

Znani dziennikarze Tomasz Gorazdowski oraz Juliusz Szalek za namową słuchaczy postanowili wystartować z nowym projektem - podcastem „Wrzuć na luz”, w którym wraz z zaproszonymi gośćmi rozmawiają o motoryzacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-14

Nowy Lech Free 0,0% Arbuz z miętą w nowej, mocno owocowej reklamie

W najnowszej odsłonie kampanii „Lechendy mogą wszystko” pewien sympatyczny siłacz staje przed trudnym zadaniem. Do jego wykonania potrzeba nie tylko siły, ale i potężnej dawki poczucia humoru oraz puszki nowego, bezalkoholowego Lecha Free 0,0% Arbuz z miętą.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-13

Mocne otwarcie kampanii piwa HARDMADE

HARDMADE - nowa marka Kompanii Piwowarskiej, startuje ze spotem i komunikacją promującymi wolność wyboru z przewrotnym przekazem: Możesz, ale nie musisz.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-13

„Lechendarne” orzeźwienie chmielami cytrusowymi – najnowszy spot piwa Lech

Od 4 kwietnia w blokach reklamowych większości stacji telewizyjnych na nowo wybrzmiewa charakterystyczne „Le Le Le”, przypisane do spotów piwa Lech.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-04-01

Pierwszy numer nowego kwartalnika KUKBUK już w sprzedaży!

Od tego roku magazyn KUKBUK stał się kwartalnikiem. Pierwszy numer – KUKBUK Wiosna właśnie trafił do sprzedaży.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-03-22

Milka zbliża się ku końcowi sezonu skoków narciarskich i prezentuje w Zakopanem

Milka, producent czekolady z alpejskiego mleka, w wyjątkowym stylu zbliża się ku końcowi tegorocznego sezonu skoków narciarskich.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-02-09

W styczniu strajk kobiet popularniejszy niż WOŚP. Najaktywniejsze miasta w sieci

Wyrok TK w sprawie aborcji stała się powodem ogromnych protestów. Jego publikacja w Dzienniku Ustaw nie wywołała równie gwałtownych reakcji. Jednak, jak wynika z danych internetowych zebranych przez SentiOne, zainteresowanie było bardzo duże i odnotowało 698 mln wyświetleń.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-28

Pracownicy Amazon zadbali o seniorów

Osamotnienie, brak kontaktu z najbliższymi – tego doświadczają tysiące starszych osób w Polsce. Dlatego z okazji Dnia Babci i Dziadka, Amazon postanowił wesprzeć publiczne instytucje działające na rzecz seniorów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-27

BOŻENA STASIAK LAUREATKĄ KONKURSU DZIENNIKARZ MEDYCZNY ROKU

Z przyjemnością informujemy, że Bożena Stasiak, autorka książek Wydawnictwa Harde, została laureatką ogólnopolskiego konkursu Dziennikarz Medyczny 2020 r., organizowanego przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia.
czytaj więcej