Biuro prasowe

Media LIFESTYLE 2024-07-24

Grupa Tubądzin na Open Hair Festival w Sieradzu

Koncerty gwiazd, gra terenowa, pokazy mody i warsztaty kreatywne – Grupa Tubądzin kolejny raz była partnerem Open Hair Festival w Sieradzu.
LIFESTYLE 2024-07-09

„W kinie doświadczaj, nie nagrywaj!”

Edukacyjny projekt marki Motorola i NAM w Cinema City
LIFESTYLE 2024-07-01

Weber Shandwick z działaniami pro bono dla projektu FDDS

Agencja Weber Shandwick w ramach działań pro bono prowadzi działania komunikacyjne dla Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę w zakresie standardów ochrony dzieci.
LIFESTYLE 2024-06-24

Nowy Dyrektor E-commerce w MediaMarkt

W czerwcu do zespołu MediaMarkt.pl dołączył Marek Dorsz, który objął w firmie stanowisko Dyrektora E-commerce. Jego bogate doświadczenie wzmocni retailera elektroniki użytkowej, który w ostatnim czasie stawia na rozwój sprzedaży omnichannel i udoskonalanie doświadczeń klienta.
LIFESTYLE 2024-06-06

Nowa kampania portalu rezerwacyjnego Travelist.pl

Travelist.pl ruszył z nową kampanią reklamową, która otwiera kolejny rozdział w komunikacji marketingowej portalu. Towarzyszyć jej będzie hasło „Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz”.
LIFESTYLE 2024-06-04

Mastercard i McCANN Poland drugi rok z rzędu na shortliście Titanium CannesLions

Po zeszłorocznej wygranej Titanium Lion, Mastercard wraz z McCANN Poland ponownie trafili na shortlistę w konkursie Cannes Lions 2024. W ubiegłym roku nagrodę otrzymała ich kampania "Gdzie Zamieszkać". W tym roku ten sukces ma szansę powtórzyć kampania Room for Everyone
LIFESTYLE 2024-05-23

Mastercard i McCANN Poland z pierwszym Black Pencil w historii polskiej reklamy

Mastercard i McCANN Poland osiągnęły historyczny sukces na gali D&AD Awards 2024, zdobywając najwyższe wyróżnienie – Black Pencil – za kampanię "Gdzie Zamieszkać"/"Where to Settle". Jest to pierwszy Black Pencil w historii polskiej reklamy i branży marketingu.
LIFESTYLE 2024-05-09

Maciej Dolega w MediaMarktPolska!

MediaMarkt Polska wita Macieja Dolegę na stanowisku szefa PR i rzecznika prasowego.
LIFESTYLE 2024-04-17

Fundacja Avalon startuje z autorskim podcastem „#Wystarczy zacząć”!

Podcast jest stosunkowo nowym terminem w świecie mediów, które w ostatnich latach święci swój triumf, bijąc rekordy popularności.
Źródło informacji: Fundacja Avalon
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-04-17

McCANN wzmacnia szeregi kreatywne – dołączają Paweł Cholewa i Kamil Kuć

W kwietniu do McCANN, wiodącej agencji reklamowej w Polsce, dołączył nowy team kreatywny w składzie Paweł Cholewa jako Senior Art Director i Head of Design oraz Kamil Kuć jako Senior Copywriter.