Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-02-18

100 najczęstszych błędów w Internecie w 2018 r. Raport o kondycji ortografii.

Nadwyraz.com, marka promująca poprawną polszczyznę i literaturę, prezentuje Raport 100 najczęstszych błędów językowych w Internecie w 2018 r. Raport powstał z okazji zbliżającego się 21 lutego Międzynarodowego Dnia Języka Ojczystego.
czytaj więcej
Media LIFESTYLE 2019-02-14

Co pakuje znana YouTuberka na wakacje? Sprawdź, co zabrać do swojej walizki!

Agnieszka Grzelak, jedna z najpopularniejszych YouTuberek urodowych w Polsce właśnie odpoczywa na dwumiesięcznych wakacjach na Hawajach. Co ze sobą wzięła?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-18

Zgłoszenia do Young Creatives Cannes 2019 tylko do 1 lutego

Young Creatives Cannes to kuźnia talentów branży około reklamowej, wymiana doświadczeń, wiedzy i przede wszystkim mocny start kariery zawodowej. Zgłoszenia do polskiej edycji konkursu trwają do 1 lutego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-01-15

Moje życie, Twój 1%. Kampania Fundacji Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową

Fundacja Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową wystartowała z kampanią informacyjną na temat przekazywania 1% podatku PIT dla organizacji pożytku publicznego. Już od początku stycznia – w tym roku zdecydowanie wcześniej, o czym przesądziły dwa ważne powody.
czytaj więcej
Media LIFESTYLE 2019-01-08

Ricoh i WOŚP – kolejny wspólny Finał

Ricoh po raz ósmy wesprze Finał WOŚP. Firma jest partnerem technologicznym Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy nieprzerwanie od 2012 roku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-12-05

Czy Polacy znają podcasty? [BADANIA]

Połowa polskich internautów deklaruje, że zna pojęcie podcastu, ale pierwsze badanie tego zjawiska w naszym kraju pokazuje, że wciąż sięgamy po nie rzadziej niż za oceanem. Storytel Polska zamierza to zmienić.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-23

Redesign magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK na 6 urodziny!

Na rynku ukazało się właśnie urodzinowe wydanie KUKBUK-a, zatytułowane „Hokus Pokus”. Magazyn obchodzi szóste urodziny! Jubileuszowy numer jest pierwszym w nowej odsłonie graficznej. Znalazły się w nim również nowe rubryki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-22

Google Pay po raz kolejny łączy siły z iTaxi. Startuje nowa kampania promocyjna

iTaxi – polska aplikacja służąca do zamawiania przejazdów – została oficjalnym partnerem marki Google. Co więcej, Google Pay rozpoczyna intensywną kampanię reklamową, m.in. w internecie, telewizji czy outdoorze. Częścią kampanii jest wspólna promocja dla użytkowników iTaxi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-11-15

Prestiżowe nagrody im. Andrzeja Woyciechowskiego przyznane już po raz czternasty

14 listopada br. odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród im. Andrzeja Woyciechowskiego - jednego z najcenniejszych wyróżnień środowiska dziennikarskiego w Polsce. Mennica Polska po raz kolejny objęła mecenatem to wyjątkowe wydarzenie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-10-29

Hash.fm 3 rok z rzędu agencją influencer marketingu dla IKEA

IKEA Polska postanowiła przedłużyć o kolejny rok współpracę z Hash.fm w zakresie influencer marketingu. Agencja już trzeci rok z rzędu będzie odpowiadać za projekty marki z polskimi twórcami internetowymi.
czytaj więcej