Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-05-24

McCANN wzmacnia zespół kreacji

Do zespołu McCANN na stanowisko Creative Group Head dołączył Mateusz Gaca, który nadzoruje pracę działu kreacji dla marki Mastercard. Z kolei Michał Sosiński awansuje ze stanowiska Senior Art Director na Creative Group Head w zespole obsługującym markę KFC.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-05-18

Ruszyła kolejna seria podcastu Chmielotok. Partnerem Browar Błonie

Fani dobrego piwa i ciekawych rozmów doczekali się. Warszawski raper i dziennikarz Proceente powrócił z 4 sezonem podcastu „Chmielotok". Nowa seria została w całości zrealizowana we współpracy z Browarem Błonie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-14

OZE w pigułce w filmowym cyklu Columbus News

Seria filmów Columbus News cieszy się coraz większą popularnością na YouTube.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-04-13

Sukces ogólnopolskiej kampanii „Pełnosprawni w Miłości”

Podsumowanie kampanii społecznej "Pełnosprawni w miłości".
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-23

Glinka, Adamczyk, Boczarska, Maślak…, coraz więcej gwiazd angażuje się w pomoc

Do tej pory pomoc podopiecznym Fundacji Happy Kids (FHK) okazali m.in. Miss World Karolina Bielawska, aktorzy Katarzyna Glinka, Piotr Adamczyk i Magdalena Boczarska, a także były Mister Polski Rafał Maślak.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-18

MADOGZ wykorzystuje modular video w nowej kampanii 321Sprzedane.pl

Marka 321Sprzedane.pl oferująca usługę szybkiej i wygodnej sprzedaży aut wystartowała z kampanią digital pod hasłem „Bez cacania”. Za ideę kreatywną i produkcję kampanii odpowiada agencja MADOGZ.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-10

Sprzęt dla Ukrainy od WOŚP popularniejszy niż główna zbiórka. Dane SentiOne

Liczba wypowiedzi polskich Internautów na temat Finału WOŚP przekroczyła ubiegłoroczną o 114 proc., wynika z analizy polskiego SentiOne. Rozmowy o Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy toczą się już na całym świecie, nawet w Japonii i na Grenlandii.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-03-04

Wygraj wyjazd na finał 5. edycji The Voice Kids i warsztaty muzyczne!

Marka Tarczyński Gryzzale po raz kolejny została sponsorem telewizyjnym show The Voice Kids. 5. edycja programu telewizyjnego emitowanego na antenie TVP2 rozpocznie się już 26 lutego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-01-26

Bukmacher: WOŚP z rekordem, a Wiadomości z Tuskiem

Według analityków BETFAN, legalnego polskiego bukmachera, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagra 30 stycznia, pobije kolejny rekord zebranych środków. Bukmacher prognozuje, że WOŚP łącznie zbierze co najmniej 220 mln zł.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-01-13

W Smartney DA SIĘ lepiej. Pożyczkowy fintech prezentuje nową reklamę TV

Na ekrany powraca Dasia – sympatyczna bohaterka, która jak zwykle pokazuje, że nie ma rzeczy niemożliwych. To już trzecia kampania TV przygotowana przez Smartney – fintech należący do francuskiej grupy Oney Bank
czytaj więcej