Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-02-09

W styczniu strajk kobiet popularniejszy niż WOŚP. Najaktywniejsze miasta w sieci

Wyrok TK w sprawie aborcji stała się powodem ogromnych protestów. Jego publikacja w Dzienniku Ustaw nie wywołała równie gwałtownych reakcji. Jednak, jak wynika z danych internetowych zebranych przez SentiOne, zainteresowanie było bardzo duże i odnotowało 698 mln wyświetleń.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-28

Pracownicy Amazon zadbali o seniorów

Osamotnienie, brak kontaktu z najbliższymi – tego doświadczają tysiące starszych osób w Polsce. Dlatego z okazji Dnia Babci i Dziadka, Amazon postanowił wesprzeć publiczne instytucje działające na rzecz seniorów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-27

BOŻENA STASIAK LAUREATKĄ KONKURSU DZIENNIKARZ MEDYCZNY ROKU

Z przyjemnością informujemy, że Bożena Stasiak, autorka książek Wydawnictwa Harde, została laureatką ogólnopolskiego konkursu Dziennikarz Medyczny 2020 r., organizowanego przez Stowarzyszenie Dziennikarze dla Zdrowia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-19

MIESIĄC ZAKOCHANYCH TYLKO Z ROMANCE TV!

Luty to jeden z najważniejszych miesięcy dla Romance TV, świętujemy przecież Walentynki! Ponieważ miłość i uczucia należy celebrować każdego dnia, stacja przygotowała wspaniałe propozycje nie tylko na Dzień Zakochanych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-19

Co na początek roku od Empik Go?

Co na początek roku od Empik Go?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-01-07

Promocyjno-informacyjna kampania OSM Piątnica „Śniadanie musi być”

Od 7 stycznia 2021 OSM Piątnica powraca z intensywną kampanią promocyjną „Śniadanie musi być”. Celem działań jest propagowanie dobrego nawyku spożywania śniadania jako najważniejszego posiłku oraz komunikacja smakowitych produktów Piątnicy – idealnych na dobry początek dnia!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-17

Już po raz kolejny Mis Douglas będzie pomagać!

W perfumeriach Douglas i na douglas.pl rozpoczęła się coroczna akcja wspierająca najbardziej potrzebujących, której partnerem w tym roku została Fundacja Cancer Fighters.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-12-16

NOWY MAGAZYN DOUGLAS „Beauty Stories” WYDANIE ŚWIĄTECZNE

W świątecznej edycji „Beauty Stories”, której mottem przewodnim jest „Podaruj piękno na święta”, podpowiadamy, jakie prezenty sprawią radość naszym bliskim.
czytaj więcej