Biuro prasowe

LIFESTYLE 2018-09-03

AMERYKAŃSKIE SZPITALE, W KTÓRYCH RATUNEK ZNALAZŁY DZIECI Z POLSKI

Poruszające seriale dokumentalne „Szpital Dziecięcy - Kansas” i „Szpital Dziecięcy - St. Louis” emitowane w telewizji Active Family odkrywają codzienność prestiżowych amerykańskich szpitali, do których po ratunek przybywają dzieci z całego świata, również z Polski.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-08-10

WE ARE KNITTERS - Moda oczami dziecka

Dziecięca moda daje nieskończoną ilość możliwości. Jeśli pragniesz, aby Twoje dziecko zawsze wyglądało modnie i stylowo, a przy okazji czerpało radość i satysfakcję z własnoręcznie wykonywanych dodatków koniecznie zapoznaj się z bogatą ofertą WE ARE KNITTERS.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-07-10

Lenor Unstoppables i FC Bayern Monachium – niepokonany duet dla świeżości

Perełki zapachowe Lenor Unstoppables nadają ubraniom świeżość, której trudno się oprzeć! Niezależnie od tego, czy jesteś na boisku, na trybunach czy też planujesz kibicować swojej ulubionej drużynie.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-07-09

Nowy sekret Ani Starmach: kapsułki Vizir 3w1

Ania Starmach jest nową ambasadorką marki Vizir. W filmie, który można już zobaczyć w telewizji, jurorka programu MasterChef dzieli się swoją pasją do gotowania i uczy dzieci pieczenia muffinek.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-06-29

Lipcowy numer magazynu Weranda Country już w sprzedaży!

Na rynku dostępne jest wakacyjne wydanie Weranda Country. Magazyn porusza wiele interesujących tematów związanych z życiem pod miastem. Miesięcznik jest częścią grupy wydawniczej TE-JOT, a jego nakład i sprzedaż weryfikowane są przez Związek Kontroli i Dystrybucji Prasy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-16

Artystyczna rzeczywistość zdominowała Finałową Galę XVI Konkursu GrandFront 2017

Na Wydziale Rzeźby ASP w Warszawie zakończyła się uroczystość wręczenia nagród w XVI edycji Konkursu na Prasową Okładkę Roku GrandFront 2017. Nagrodę główną zdobyła redakcja Dziennika Gazety Prawnej za okładkę wydania nr 135 z 2017 roku, której autorem jest Cezary Cichocki.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-14

Uczniowie z Leszna wezmą udział w Matematycznym Rekordzie Guinnessa

Uczniowie ze SP nr 13 w Lesznie stoją przed szansą pobicia rekordu Guinnessa na największą lekcję matematyki. Jeśli im się uda, trafią na karty legendarnej Księgi Rekordów Guinnessa. Do pobicia jest rekord z 2015 roku, należący do szwedzkich uczniów z miejscowości Gävle.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2018-05-08

Henryk Kania trenuje z Krzychem

Największy polski influencer sportowy Krzysztof Golonka, prowadzący kanały w mediach społecznościowych pod nazwą „Trenuj z Krzychem”, nawiązał współpracę reklamową z jednym z liderów branży mięsnej – ZM Henryk Kania S.A.
czytaj więcej