Biuro prasowe

LIFESTYLE 2020-07-08

Fitness na tarasie w Galerii Młociny!

Galeria Młociny przygotowała szereg atrakcji, w ramach których w każdy wtorek, środę oraz czwartek na tarasie odbywać się będą darmowe zajęcia sportowe. Wśród nich joga – także dla najmłodszych, pilates oraz zajęcia rolowania z elementami relaksacji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-08

505 wraca na wodę!

Polskie Stowarzyszenie Klasy 505 oficjalnie potwierdza – sezon otwarty! Pierwsze regaty sezonu, wliczające się do Pucharu Polski Klasy 505 – gdański Lotos Nordcup – odbędą się między 11 a 12 lipca.
czytaj więcej
Sport LIFESTYLE 2020-07-06

3 miesiące rewolucji w sporcie

Kwarantanna sparaliżowała świat sportu, dla którego szczyt sezonu przypada na wiosnę i lato. Wiele z zaplanowanych rozgrywek się nie odbyło, a ligi zostały zawieszone. Nadzieją sektora jest wprowadzone warunkowe odmrożenie sektora oraz tęsknota Polaków za aktywnością fizyczną.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-07-02

Blisko 120 aut na otwarcie sezonu WSMP

Inauguracja sezonu Wyścigowych Samochodowych Mistrzostw Polski zapowiada się ekscytująco. Gosia Rdest, Robert Lukas i Mateusz Lisowski to największe gwiazdy weekendu na Torze Poznań.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-30

Odkryj swoje możliwości z Polar Unite

Polar Unite to stylowy zegarek fitness do codziennego użytku, który prowadzi i motywuje do osiągania celów treningowych dostarczając precyzyjnych wskazówek i informacji zwrotnych.
czytaj więcej
Sport LIFESTYLE 2020-06-25

Wzrost obowiązków nie musi oznaczać spadku formy

Ostatnie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa sprawiły, że większość z nas pozostawała w domach. Czas zaoszczędzony na dojazdach do pracy czy szkoły oraz mniejsza liczba codziennych obowiązków sprawiły, że wielu z nas odkryło w sobie sportowego ducha.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-24

Wilfredo Leon z pierwszą wizytą w Galeco

22 czerwca 2020 roku w siedzibie polskiego producenta systemów rynnowych w Balicach odbyło się oficjalne spotkanie z ambasadorem marki – siatkarzem Wilfredo Leonem. Wydarzeniu towarzyszyła konferencja prasowa z przedstawicielami czołowych mediów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-22

Międzynarodowy Dzień Jogi z Emirates

Wywodząca się z Indii joga jest praktykowana na całym świecie – to ćwiczenia poprawiające kondycję ciała, umysłu i ducha. Każdego roku, 21 czerwca, obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Jogi.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-18

Noś kask. Kask jest cool!

W Kaliszu powstało stowarzyszenie Kask jest cool, którego celem jest propagowanie uprawiania sportów rekreacyjnych w świadomy i bezpieczny sposób – w kasku i ochraniaczach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2020-06-16

Wakacje 2020 – kierunek Polska!

Wakacje w Polsce to naprawdę wiele możliwości. Szczególnie, jeżeli w grę wejdzie aktywny wypoczynek – w końcu sport to najlepszy sposób na „zresetowanie” głowy i naładowanie baterii. GO Sport podpowiada, jakie formy aktywności można podejmować w konkretnych regionach Polski.
czytaj więcej