Biuro prasowe

LIFESTYLE 2024-05-23

Historyczny sukces polskiej judoczki. Angelika Szymańska wicemistrzynią świata

Wspaniałe wieści z Abu Zabi. Polska judoczka Angelika Szymańska zdobyła srebrny medal podczas mistrzostw świata w kategorii 63 kg. Tym sukcesem na stałe zapisała się w historii polskiego judo.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-05-22

Ostatnie dni na skorzystanie z wyjątkowej oferty Viaplay!

Tylko do 29 maja br. obowiązywać będzie oferta promocyjna Viaplay na pakiet ‘Total’. Pakiet ‘Total’ zawiera dostęp do transmisji na żywo wyścigów Formuły 1, gal KSW, meczów Premier League i Bundesligi z polskim komentarzem, a także wielu innych wydarzeń sportowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-05-20

Darmowe bilety na mecz Panthers Wrocław od KFC

KFC, partner Panthers Wrocław, zachęca do wspólnego kibicowania i wspierania drużyny podczas prestiżowych rozgrywek European League of Football.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-05-20

Puchar Polski w Strzelectwie za nami. Świetne występy Piotrowskiej i Kowalewicza

II Runda Pucharu Polski w Strzelectwie Sportowym przyciągnęła do Bydgoszczy najlepszych zawodników z całego kraju. Rywalizacja była niezwykle zacięta. Wśród uczestników szczególnie wyróżnili się reprezentanci Kaman Sport Group Julia Piotrowska i Maciej Kowalewicz.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-05-20

Wspólnie dla Wisły

Wisła jest nie bez powodu nazywana jest królową polskich rzek. Stanowi swoisty „kręgosłup” naszych ekosystemów środowiskowych.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-05-15

Puchar Świata w kajakarstwie. Imponujący występ Justyny Iskrzyckiej

Najlepsi kajakarze z całego globu sprawdzili swoje siły podczas pierwszego w tym sezonie spotkania z cyklu Pucharu Świata, które odbyło się w Szeged. Świetną formą wykazała się zawodniczka AZS-AWF Katowice Justyna Iskrzycka, która zdobyła brązowy medal w konkurencji K1 1000 m.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-05-13

Puchar Świata w strzelectwie już za nami. Piotrowska wystrzelała rekord Polski

Zmagania strzelców na międzynarodowej arenie dobiegły końca. Na uwagę zasługuje szczególnie występ reprezentantki WKS Śląsk Wrocław Julii Piotrowskiej, która ustanowiła nowy rekord Polski.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-05-13

ASICS GEL-KAYANO 31 – adaptacyjna stabilizacja i komfort na najwyższym poziomie

ASICS wprowadza na rynek najnowszą odsłonę butów biegowych GEL-KAYANO 31.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-05-09

Soudal partnerem pierwszych mistrzostw kolarskich branży budowlanej

Już 18 maja 2024 roku w Podłężu o godz. 10.10 wystartują pierwsze Mistrzostwa Polski Branży Budowlanej w kolarstwie szosowym. W wyścigu można wziąć udział indywidualnie, ale organizatorzy zachęcają do startu także drużyny firmowe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2024-05-08

Marka STORM rozpoczyna sezon rowerowy z Anną i Robertem Lewandowskimi

Jedna z najdynamiczniej rozwijających się polskich marek rowerowych STORM kontynuuje w sezonie 2024 współpracę z Anną i Robertem Lewandowskimi, którzy inspirują Polaków do aktywnego, zdrowego i sportowego stylu życia.
czytaj więcej