Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-06-14

Toyota 2000GT. Ostatni samuraj

Toyota 2000GT ma wszystko, co powinno mieć klasyczne sportowe auto – wyścigową sylwetkę, supernowoczesną technologię swojej epoki, zwycięstwa w wyścigach, a nawet występ w filmie o agencie 007. Dziś na rynku aut kolekcjonerskich każdy egzemplarz to prawdziwy biały kruk.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-14

Przejedź się luksusowym autem i pomóż Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci

To już drugi w tym sezonie event motoryzacyjny Devil-Cars na podwarszawskich torach! Tym razem 16 czerwca na Torze Modlin będzie można przejechać się jednym z kilkunastu superdrogich aut i po raz kolejny wesprzeć Fundację Warszawskie Hospicjum dla Dzieci.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-14

Druga odsłona kampanii społecznej Compensy – Bezpieczna Autostrada

Trwa druga odsłona kampanii społecznej Bezpieczna Autostrada organizowanej przez Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group przy współudziale Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-14

Przejedź się luksusowym autem i pomóż w budowie Domu Hospicyjnego w Radomiu!

Już 15 czerwca na Torze Jastrząb pod Radomiem odbędzie się impreza dla wszystkich fanów szybkich samochodów.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-14

W mieście lub na wakacjach – z hulajnogą

W dalekie podróże zazwyczaj wybieramy się samochodem. Niestety, istnieje wiele takich miejsc, gdzie nie wjedziemy autem lub gdzie poruszanie się dużym pojazdem (np. w wąskich uliczkach) jest po prostu niewygodne. W takich sytuacjach przydaje się hulajnoga.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-13

Złodzieje samochodów coraz częściej wpadają na gorącym uczynku

Coraz powszechniejsze wykorzystanie systemów monitoringu oraz współpraca policji z firmami odnajdującymi pojazdy po kradzieży to zmora współczesnych złodziei samochodów. Wielu z nich wpada w ręce mundurowych niecałą dobę po kradzieży pojazdu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-11

Tajemniczy LFA znowu na Nordschleife. Lexus szykuje nowe auto?

Lexus ponownie wykorzystuje częściowo zakamuflowany model LFA do testów na Północnej Pętli toru Nürburgring. Nad czym pracują Japończycy? Czy to kolejna zapowiedź modelu LC F, czy po prostu próby nowych kół lub opon?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-10

Lexus jak z obrazka. LC, ES i UX w świecie japońskiej mangi

Autonomiczny Lexus LC z wojownikiem na dachu, Lexus ES uciekający przed smokiem i Lexus UX jako towarzysz spontanicznych podróży - twórców mangi ogranicza jedynie ich wyobraźnia.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-10

Jaki wideorejestrator samochodowy wybrać? Najlepiej ten z wbudowanym modułem GP

Zbliżają się wakacje, a wraz z nimi wielu kierowców wyruszy w długie trasy nad morze, jeziora lub w góry. Wzmożony ruch na drogach zwiększa prawdopodobieństwo, że dojdzie do stłuczki lub wypadku.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-06-08

Japońskie odpowiedniki słynnych Lexusów. Znasz wszystkie?

Luksus niejedno ma imię. Lexus też. Japońska marka weszła na rodzimy rynek dopiero w 2005 roku, więc przez ponad półtorej dekady jej samochody były w Japonii oferowane ze znaczkiem Toyoty. Przedstawiamy najważniejsze z nich.
czytaj więcej