Biuro prasowe

LIFESTYLE 2023-12-01

Kultowe auta II połowy XX wieku zaparkowały w Galerii Północnej

Od 1 grudnia w Galerii Północnej można oglądać wystawę kultowych pojazdów z kolekcji „Stacji Klasyki”, pierwszego w Polsce centrum motoryzacji klasycznej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-12-01

Elektryczne Gitary zachęcają do jazdy elektrykami w najnowszej kampanii TV

Pod hasłem „Jedź elektrykiem jak my!” w grudniu rusza nowa kampania reklamowa Volkswagen Financial Services z udziałem zespołu Elektryczne Gitary.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-29

Mobilne ładowarki Green Cell na wyposażeniu samochodów elektrycznych KIA

Samochody elektryczne marki Kia oferowane w Polsce będą wyposażone w innowacyjne mobilne ładowarki Habu SE. To efekt rozszerzenia współpracy między koreańskim producentem a polską firmą Green Cell.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-22

Samochód bez wychodzenia z domu? Obejrzysz go dzięki wideoinspekcji

W erze internetu i rosnącej cyfryzacji wielu aspektów naszego życia, zakup samochodu stał się bardziej dostępny i wygodny niż kiedykolwiek wcześniej.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-16

Zima nie zaskoczy… kierowców samochodów elektrycznych

Zima nie zaskoczy… kierowców samochodów elektrycznych
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-15

Stan techniczny i historia pojazdu ważniejsze od ceny

W dzisiejszych czasach zakup samochodu to często nie lada wyzwanie. Na rynku dostępne są liczne oferty, a potencjalni nabywcy muszą dokładnie zastanowić się, jakie kryteria są dla nich najważniejsze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-09

Finałowe zmagania w centrum Hongkongu - na na żywo w Motowizji

Na ulicach Hongkongu zakończy się tegoroczny sezon Rallycrossowych Mistrzostw Świata. Dziesięciu kierowców zmierzy się w dwóch rundach 11 i 12 listopada. Całość rywalizacji na żywo w Motowizji.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-06

Pędź po zwrot kasy od Mio – kolejna akcja „Cashback”

Jesienne dni stają się coraz krótsze, a warunki na drogach wymagają od kierowców coraz więcej ostrożności i uważności. To dobry czas na zakup wideorejestratora firmy Mio jest szczególnie korzystny, ponieważ od 1 listopada do końca roku trwa kolejna akcja „Cashback”!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-11-02

Finał sezonu NASCAR Cup Series na żywo tylko w Motowizji!

Już w tę niedzielę 5 listopada poznamy mistrza NASCAR Cup Series. W ostatnich tygodniach wyłoniono czwórkę finalistów, która zmierzy się na milowym owalu Phoenix Raceway.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2023-10-31

Samochód jak drugi dom. Wystrój auta nie mniej ważny niż wystrój mieszkania

Przemierzając autem codziennie wiele kilometrów, spędzamy w nim znacznie więcej czasu niż mogłoby się wydawać. To ważny element codziennego życia i nierzadko – nasz drugi dom. Tak jak w domu należy regularnie sprzątać, tak samo warto zadbać o wystrój wnętrza samochodu.
czytaj więcej