Biuro prasowe

LIFESTYLE 2019-12-06

Poprawne hamowanie w warunkach zimowych

Zima to najbardziej wymagająca pora roku dla każdego kierowcy. Absolutną podstawą w warunkach zimowych jest poprawne hamowanie. Z technicznego punktu widzenia różni się ono w porównaniu do jazdy w sprzyjających warunkach atmosferycznych. W jaki sposób?
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-06

Sportowa historia Lexusa

Dopracowany design, komfortowe wnętrze, materiały najwyższej jakości i nowe technologie to cechy typowe dla samochodów klasy premium.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-04

Czy przygotowałeś swoje auto na nadejście zimy?

Zima nadchodzi wielkimi krokami, a w najbliższym czasie możemy spodziewać się coraz niższych temperatur. Odpowiedzią na zimowe wyzwania dla silnika jest paliwo milesPLUS diesel arktyczny - dostępne tylko na stacjach Circle K.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-03

Fernando Alonso, Nasser Al-Attiyah, Sebastien Ogier mistrzowie wybierają Toyotę

Tak wszechstronnego zestawu gwiazd motorsportu nie ma pod swoimi skrzydłami żadna marka. W 2020 roku o światowe tytuły za kierownicą Toyoty powalczą Fernando Alonso, Nasser Al-Attiyah oraz Sebastien Ogier.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-12-02

Nowy Lexus LX spodziewany w 2021 roku

Coraz więcej mówi się o następcy flagowego SUV-a Lexusa. W październiku świat obiegła informacja, że japońska marka zarejestrowała oznaczenie LX 600.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-30

Przygotuj samochód na zimę!

Jesienno-zimowa aura potrafi dać w kość kierowcom. Opady deszczu powodują zakorkowanie się ulic, a pierwszy śnieg co roku zaskakuje kierowców. Wielu uczestnikom ruchu drogowego mogłoby się wydawać, że wystarczy zmienić opony na zimowe i zaopatrzyć się w płyn do szyb na zimę.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-28

Kim są nowi kierowcy Toyota Gazoo Racing?

Mistrzostwo, doświadczenie i młodość - tak można określić kadrową rewolucję w rajdowym zespole Toyota Gazoo Racing.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2019-11-28

O tym samochodzie Lexusa prawdopodobnie nie słyszałeś

Był pierwszym autem Lexusa oferowanym wyłącznie w wersji hybrydowej, dzielił płytę podłogową z Toyotą Avensis i układ napędowy z Toyotą Camry, a jego następcą stał się hybrydowy ES.
czytaj więcej