Biuro prasowe

LIFESTYLE 2021-07-19

Lexus UC - nowe sportowe coupe jeszcze w tym roku?

Wiadomości napływające z Japonii sugerują, że jeszcze w tym roku możemy doczekać się naprawdę ciekawej nowości na rynku samochodów typu coupe.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-15

Gorąco? Spróbuj mrożonego Lexusa

Kreatywność pracowników brytyjskiego oddziału Lexusa nie ma granic. Dali już światu samochód wykonany z kartonu, crossovera całego w tatuażach i auto pokryte mnóstwem diod LED, które działało jak wielki telewizor na kołach.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-07-05

Sterowce ważną częścią historii Goodyear

Sterowce były kiedyś w czołówce lotnictwa – przewoziły pasażerów na międzykontynentalnych trasach, transportowały towary, a nawet brały udział w działaniach wojennych. Mimo iż ostatecznie zostały zdetronizowane przez samoloty, po latach odzyskują swój czar wracając w nowej roli
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-23

Wyjątkowe obchody stulecia Rajdu Polski

Kultowe rajdówki w ramach Historycznego Kryterium ulicy Karowej oraz Festiwal Samochodów Historycznych z okazji 100-lecia Rajdu Polski na warszawskim Bemowie
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-22

Toyota Supra z „Szybkich i wściekłych" sprzedana za 550 tys. dolarów

W tym samochodzie Paul Walker kręcił sceny na planie filmu Szybcy i wściekli. Teraz słynna Supra A80 z 1994 roku ma nowego właściciela, który zapłacił za nią 550 tys. dolarów, ustanawiając nowy rekord.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-22

Nowa hulajnoga elektryczna Motus Pro 8.5 Lite już w sprzedaży!

15 czerwca ruszyła przedsprzedaż na najnowszy model hulajnogi elektrycznej Motus Pro 8.5 Lite. Urządzenie łączy w sobie wszystkie cechy idealnego środka transportu – zapewnia szybką i wygodną podróż, bezpieczeństwo i profesjonalizm.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-18

Gdzie powstają współczesne Lexusy?

Kiedyś wyjeżdżały z jednej fabryki, a dziś są produkowane w wielu zakładach, w różnych zakątkach świata.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-18

Toyota GR Yaris Morizo Selection, czyli hot hatch skrojony na miarę Akio Toyody

Na japońskim rynku dostępna będzie specjalna wersja Toyoty GR Yaris – Morizo Selection, która nawiązuje do wyścigowych zmagań prezydenta Toyota Motor Corporation.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-18

Santander Consumer Multirent: Jak przygotować auto do lata?

Jak zadbać o samochody latem i przywrócić im dawną świetność? Na to pytanie odpowiadają eksperci Santander Consumer Multirent.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2021-06-17

Jak Motul napędza BAC

Ściśle limitowana i spersonalizowana produkcja. Inspiracje czerpane z topowych serii wyścigowych na świecie. Auto stworzone z myślą o kierowcy. I tylko dla niego.
czytaj więcej