Biuro prasowe

LIFESTYLE 2022-12-02

Ekipa DriveSquad z mocnymi VR6 - najlepszy z 5 kierowców pojedzie na Karowej

Rajd Barbórka 2022 to dla poznańskiej ekipy DriveSquad nie tylko pokaz możliwości mocnych Audi VR6, ale i wyłonienie najlepszych z najlepszych. Kierowcami 5 samochodów będą bowiem Mistrzowie Turnieju Super S Cup z ostatnich 5 lat.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-22

Jesienna plucha zbliża się wielkimi krokami. Jak przygotować na to samochód?

Samochód to twój podstawowy środek transportu? Niezależnie, ile czasu spędzasz za kółkiem, przygotuj swoje auto na jesienną aurę! Poznaj kilka praktycznych rad, które pozwolą Ci zadbać o bezpieczeństwo i czystość twoich czterech kółek!
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-21

Jak przygotować samochód do zimy?

Jesień dobiegła końca i powoli roztacza się zimowa aura. Dlatego warto już teraz przygotować swój samochód na zimową porę. Oto kilka punktów, które należy bezwzględnie przejść, aby prawidłowo przygotować auto do zimowych warunków na drodze.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-18

Tego jeszcze nie było! Nadchodzące sezony WRC, ERC i World RX w pełni na żywo w

Na ten dzień czekali wszyscy fani sportów motorowych w Polsce. Telewizja motoryzacyjna Motowizja zawarła wieloletni strategiczny układ partnerski z WRC Promoter GmbH, promotorem między innymi Rajdowych Mistrzostw Świata (WRC) czy Mistrzostw Świata w Rallycrossie (World RX).
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-14

Toyota Financial Services ze specjalną ofertą finansowania Corolli Cross

Z okazji zbliżających się Dni Otwartych nowej Toyoty Corolli Cross, Toyota Financial Services przygotował atrakcyjną ofertę finansowania tego modelu dla klientów detalicznych i firmowych. Tylko przez 4 dni będzie można skorzystać z preferencyjnych warunków.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-14

Opony całoroczne czy sezonowe - które są lepsze dla ciebie?

Wielu kierowców zastanawia się, co wybrać - czy opony całoroczne to dobry wybór dla nich, czy może powinni jednak pozostać przy oponach sezonowych. Z pomocą przychodzi im quiz Goodyear.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-09

FREE NOW testuje nową usługę Lite Basic w Warszawie

Z początkiem listopada platforma FREE NOW otworzyła się na sześć nowych polskich miast. Dodatkowo, dla użytkowników w Warszawie testowana jest nowa usługa Lite Basic, która powstała z myślą o użytkownikach, którym zależy na najniższej cenie przejazdu.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-11-03

Polacy świadomie zmieniają opony

Aż 82% polskich kierowców deklaruje, że zmienia opony w swoich autach przed zimą. Tylko 3% przyznaje, że na oponie sezonowej jeździ okrągły rok - wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Goodyear. Jazda we mgle wzbudza w polskich kierowcach największe obawy.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-10-10

Rekord Polski traktorem

15 października 2022 roku Fundacja AgroTop podejmie się pobicia Rekordu Polski na największy dystans pokonany traktorem w ciągu 24 godzin.
czytaj więcej
LIFESTYLE 2022-10-06

Czy Polacy kupują rodzinne auta?

Czy Polacy kupują rodzinne auta?
czytaj więcej